Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcialem wymieniac Bodom After midnight bo jest zbyt zajebisty xD ( ccialem go zostawic chetnym do wyszukania jakby ich moj post zainspirowal ;]) ale juz skoro mowimy to "Children of Decadence" wymiata tez ;p btw. czytaliscie historie jeziora Bodom ? ;] pojechalbym sobie tam na kemping mogloby byc fajnie :D ogolnie najlepsze ich plyty wg. mnie to Fallow the Reaper i Tokyo Warhearts ;]

 

a o maidenach nie wspominajmy bo mnie krew zalewa ze nie pojechalem >.>

Edytowane przez Luk'Ash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem o tym jeziorku :D ciekawe czy children of bodom tam koncertują :P :P

 

ps-> jezeli szukacie informacji o jakims zespole, lub po prostu chcecie sie dowiedziec co gra to:

 

www.metal-archives.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o syfiastymkornie a ja sie wqrwiam bo nie mam kasy na to :

1515539[/snapback]

No ja nie wiem co jest bardziej syfiaste :blink: :blink:

Człowieku,każdy ma inny gust,więc nie wyzywaj innych zespołów od "syfiastych" tylko dlatego że ich nie lubisz :blink:

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo. Szukalem wczesniej i nie znalazlem... (zaraz pewnie powiesz, ze wpisales jedno haslo i znalazles od razu :P)

Google nie gryzie...

Tylko polyka w calosci ;) Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie polece fajną kapelke wykopaną z czeluści punk show'a z extreme , "billy talent" . grają bardzo żywiołowo i nie jest to **ujowy pseudo punk tylko prawdziwa hammerykańska muzyka ;] szczególnie polecam kawałek "river bellow" chociaż i tak cała płytka roxuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tu przycichło , jako ze zwe sie Sand ( skrót od sandman ) - tak to ten sandman z kawałka metallici :D , tylko sobie nie myslcie ze tak wygladam :lol:

 

Co do muzyki to wiadomo , metka , Ironi czasami , In Extremo ( niemiecka kapela - graja szkocki folk w formie rocka - polecam ) Dope , Fear factory , Apocaliptyca , Rammstein ( po ostatnim koncercie ma ktorym bylem ,czestotliwosc sie zwiekszyla ) , Lynard Skynard ( pare kawalkow ) , EHMM DREAM THEATER z portonyem na perkusji ( rytmika wywalona w kosmos ale dynamicznosci brak ) no i na koniec musze zostawic najlepsze , AL DI MEOLA , John McLaughin , Paco De Lucia: jednym slowem Guitar trio , najlepszy ich kawalek to Mediterrian Sundance ( moze cos pomieszalem w nazwie bo dluga )

 

No to chyba wszystko , a wiadomo zawsze jak sie jakis ciekawy i porzadny kawalek znajdzie to niegradze , ale nienawidze komerchy i "banałów" wole muzyke bardziej zamieszana ,typu guitar trio .

Pozdrawiam a jak cos to pytac B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio słucham baardzo dużo Auioslave(Out of exile) i Velvet Revolver(Contraband) ... Wsysya taka muza

Audioslave to konkret , zawsze byłem fanem Rage-ów , ale ja w innej sprawie.

 

Potrzebuje teledysku bogów metalu :rolleyes: Slyera "Angel of Death" , jeśli ktoś ma albo wie skąd mógłbym zassć to będe wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audioslave to konkret , zawsze byłem fanem Rage-ów , ale ja w innej sprawie.

 

Potrzebuje teledysku bogów metalu  :rolleyes:  Slyera "Angel of Death" , jeśli ktoś ma albo wie skąd mógłbym zassć to będe wdzięczny za info.

1541862[/snapback]

Slayer król zniszczeń itp. tez klasyka, na emule torrent i wszystkie inne sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...