Skocz do zawartości
yotomeczek

ModeCom MC-AV 2000, Creative T5400 5.1 czy LogiZ-640

Rekomendowane odpowiedzi

JFK.. czyzbys probowal narobic sobie wrogow wsrod posiadaczy AV2000?

:wisielec:

 

;)

 

j/k bro.. sluchalem tych twoich logitechow w MM - bylem calkiem mile zaskoczony - prezentuja sie calkiem niezle i tez niczego sobie graja.. teraz jestes nimi zachwycony, ale jak ekscytacja minie zaczniesz zauwazac ich wady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłącze te mode com`y 2000 pod soundstorma na Abicie nf-7s ( podobno porównywalne z SB LIVE) będę miał problemy z basem na winampie ?

 

Słyszał ktoś Logitecha X-530 na soundstormie ?

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:veryevil:

 

spoon_sports masz zapewne rację. Z czasem człowiek zaczyna zauważać coraz więcej szczegółów a tym samym wad, tak jest z wszystkim. No może oprócz mnie, jeszcze żadnej nie zauważyłem ; -)

Ale muszę przyznać że X-530 niewiele się różnią od moich poprzednich Diamondów 2.1(zjadały Creativa na dzień dobry) i to mnie cieszy bo tamte miały dźwięk stereo niemal idealny.

Logi mają napewno większy bas ale jakość brzmienia ta sama. No warto było wymienić ze względu na wielokanalowy dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Tweak'a wezcie cos zrobcie bo mnie qrwica bierze jak sie forum 2min laduje  :evil:  

 

Odnosnie AV2000 mimo tak wielu wad nie widze lepszych glosnikow w tym przedziale cenowym

mocowo/jakosc bije wszystkie logitechy i creativy. Oczywiscie trzeba miec karty lepszych lotow.

 

 

Dostalem odpowiedz od Modecom'a ze przekazali te uwagi do ich glownej fabryki i wady maja zostac usuniete w kolejnych seriach produkcji.

A co z bierzacymi urzytkownikami...? - zapytalem

 

Jesli zbiore pewna ilosc osob dla ktorych te wady przeszkadzaja to mozemy wyslac do nich z reklamacja i liczyc na naprawe/wymiane.

 

 

Pozdro,

RyEk

JAkby co to ja sie dolaczam do tej grupy uzytkownikow ktorym przeszkadza ta wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i juz mam MC AV 2000, jak narazie jestem z nich zadowolony, mam podlaczone je na integrze i wymiataja niezle. A co to bedzie dopiero na lepszej karcie.

Z niedociagniec to mogl bym wymienic to ze gdy sa wlaczone w trybie czuwania to wzmacniacz, badz jego transformator buczy, jest to troche denerwujace, a druga sprawa to panel sterujacy, diody sygnalizujace i zdarzenia i opisy sa troskzu tak niechlujnie zrobione oraz zbyt mala czestotliwosc odswiezania wyswietlacza, nio bo niestety chyba panowie z MC nie bardzo sie orientuja jaka powinna byc czestotliwosc aby "pokonac" bezwladnosc ludzkiego oka...nio i troszku miga tez wyswietlacz..ale to sa naparwde szczegoly juz tylko kosmetyczne, ktore nie maja wiekszego znaczenia.

 

Co do wykonania to jest wszystko OK, zadnych niedociagniec nie mam, tuba bas-reflex jest dobrze doklejona.

 

Jedynie moj pokoj nawala, bo coniektore przedmioty wpadaja w rezonans jak dam na max...heheheheh :lol: :lol: :lol:

 

 

Ale polecam ten zestawik...bo wymiata nieludzko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. czy orientujecie sie moze czy Modecom w najblizszym czasie wypusci model glosnikow z wyeliminowanymi wadami MC-2000 i 2810. Bo zamierzam kupic sobie jakis zestaiwk i zastanaiwam sie czy poczekac jeszcze troche czy teraz udezac w Logitecha X-530.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modecom 5.1 - MC - AV2000 -mocowo nawet nieźle - tylko pytanie jak to gra - słyszałeś je ??

Nie mam wszystkich kabli ale moc tego zestawu jest wielka

kupiłem go specjalnie do kompa ale wydaje mi sie ze jest za mocny sprzet.co do wykonania nie mam zastrzezen..Głosniki wygladaja niezle nie mozna im niczego zarzucic..Najbardziej zszokowały mnie kable głosnikowe jest teo chyba z 5 kawałkow po 10 metrow.Na razie nie moge wykorzystac pełni mozliwosci bo brakuje mi dwoch kabli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

na dniach chce kupic glosniki albo logitech x530 albo modecom av2810. Domyslam sie ze x530 beda sprawiac mniej problemow z tego co tu przeczytalem?? jestem TOTAL lamer jezeli chodzi o dźwięk, poza tym kiedyś w zoo słoń mi na ucho napnął %-) Mam pytanie - mam abita nf7 ze zintegrowana kartamuzyczna. Czy podlaczenie x530 bedzie bezproblemowe? bo czytalem ze mdoecoma tak latwo sie nie podlacza??? i jeszcze pytanie do posiadaczy x530 i modecoma. Modecom am niby wieksza moc, czy mimo to logitech jest lepszy?

 

jak dlugie sa kable od satelitow przod tyl? mam pokoj 17m2 nie wiem czy dadza rade%-)

aha i czy ta zintegrowana muza da rade czy lepiej sb128 wsadzic? mam go pod reka jak by co

 

za wszystkie grzechy przepraszam, chcem sie poprawić

 

 

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę wam udanego zakupu. Może nie wszystkie Modecomy będą się sypały. Ja tam jestem zadowolony ze swoich Logitechów kupiłem je za 285 zł Modecomy są chyba o 100 droższe. Czyli kalkulując dożucam 56 złoty i mam AUDIGY ES :-) Swoją drogą jak można wydawać na rynek produkt, który się najnormalniej w świecie sypie. To świadczy o producencie. Jak już pisałem słyszałem je w hipermarkecie. Dźwięk był ok ale  szału nie było może dlatego iż były do zintegrowanej podłączone.  

tylko nie podkręcajsie Subwoofera na MAXA bo się wam całkiem poodkleja  :lol: według mnie wykonanie modecom 2000 jest bardzo dobre wygladaja łądnie nic sie nie odkleja..a moc jest wielka ..za te pieniadze nic lepszego sie nie kupi..pozdrawaim

 

 

ps. Przydała by się wymiana serwa na Tweak to co się ostatnio dzaiło to przechodzi ludzkie pojęcie, szukałem jakiś wyjaśnień na stronce ale NIC,  może nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Modecomy MC2000 po wczesniejszym odsłuchaniu Cteative i Logitecha........dość smiesznie i grają i wyglądają w konfrontacji z Modecomem,jak zabawki dla dzieci:)

Mam małe pytanie jak wyciagnac DTS z Modecom av 2000 i Audygiy 2 zs..gdy właczam dts w filmie albo muzyke to jest cisza..mam wszystko podłaczone pod ac3...jakies rady..czekam pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co do głośników chce kupić nowe głośniki ale nie wiem co zastanawiam się między:

Creative I-Trigue 3200 2.1

http://sklep.benchmark.pl/pelny_14103.html

Modecom 2.1 - MC - 9990

http://sklep.benchmark.pl/pelny_12357.html

Modecom kusi mocą ale co creative to creative co radzicie te modecomy czy creativki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan 655

przed x-530 miałem Diamondy 2.1 powalały dźwiękiem Creativa na kolana no w końcu były to DIAMONDY. Bardzo polecam. Ja swoje sprzedalem po 150 zł.

Niby te Modecomy są mocniejsze. Ale wykonanie jak napisał gościu na tej stronie co podałeś jak trusty zresztą widać na zdjęciu. Sam nie wiem Creative to Creative. Ja bym się zdał na sprawdzoną firmę. Jeżeli możesz to najlepiej przetestujw jakimś sklepie obydwa.

http://sklep.benchmark.pl/pelny_14510.html - luknij jeszcze to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem co zrobić bo obie pary są w takich samych cenach creative kusi wykonaniem, te tytanowe memranki i wreszcie wiadome co się kupuje, a te modecomy jedynie moc tylko niewiadome czy na połowie mocy już nie zaczną pierdzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie - Ale od tych creativów polecał bym Logitechy. niecałe 200 złociszy a jezeli grają jak X-530 2.1 bo tak też mam czasami właczone to będzie wypas na maxa. Widzę że masz super dźwiękówkę tak więc cokolwiek kupisz powinno być super. Jk mówiłem ja bym stawiał an Creative lub Logitech.

 

Słuchaj skoro masz jednak Audigy 5.1 nie zastanawiałeś się nad 5.1 czy definitywnie odpada z jakiegoś tam powodu (np kable wielkość pokoju, albo że do muzyki Ci tylko poptzebne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.1 jest pare powodów dlaczego nie kupuje 5.1 pokój nie mam gdzie postawić głośników a pozatym ja nie potrzebuje w grach 5.1 i filmach w sumie na kompie tylko słucham muzy dlatego wybór pada na 2.1 właśnie sie zastanawiam jakie te głośniczki kupić :) i sam nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w PCworld styczniowym jest test glosniczkow -to jedno a druie to moze ktos cos powiedziec na temat czy tylnie gkosniczki powinny grac cicho ?? (bo moje graja -mam mc2000- i realtka alc861 na asusie p5gd1-pro) nie wim co jest grane mam podlonczone pod AC3 (tak to sie chyba zwie) i mam problemy chyba ze sterownikami bo ze strony asusa stery niewchodza -niewidza sp1- ze strony realtka mam stery (r1.13) i one wlazly ale lipnie to gra napoczatku graly oki tylko w WMP w winampie musialem przestawic pewne ustawienia a w grach to juz TOTAL LIPA :( 2 fronty tylko graja -no i nawet jak graja wszystkie to tylko slychac 2 frontowe (no i moze subeoofer) bo reszta cos cicho daje -jest ktos kto moze cos poradzic (mam juz tylko jeden patent 5litrow wachy i zapalki :) ) a glosniczki sa oki bo jak podloncze wszystkie pod jedno wyjscie to daja niezle ale juz pod kompem jest lipa -prosze o jakies porady gg 1055699 -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa oki przeczytalem caly temat all razem z tymi postami co sie dublowaly ;) RYEK -naprawde jestes wielki ;)

-no wlansie ciekawe kiedy beda MC bez tych wad ?? ja niestety nabylem chyba te 1 i niemoge sobie dac z tym wszystkim rady (nie jestem najlepszy w te klocki) pozdrawiam all a wszczegolnosci ryka :D --aaaa i jeszcze jedno co z ewentualna reklamacja ?? -ryek jak masz dostep to zerknij do PC World styczniowy i tam zestawik MC dostal wybor redakcji (ciekawe czy ten z "wadami" ) jesli tak to chyba kicha -nie ?? :) a moze by i redakcja PCW cos zrobila w sprawi reklamacji ?? jeszcze raz pozdrawiam ide walczyc z ustawieniami ale marnie to w moim wykonaniu widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska.

Jak juz wczesniej pisalem konsultowalem sie bezposrednio z producentem Modecom Polska w zwiazku z "wadami" AV2000 i stwierdzili ze rzeczywiscie cos jest nie do konca tak jak mialo byc, "skierowali sprawe do fabryki glownej" ?? cokolwiek by to znaczylo

 

Ale, zapytalem co z uzytkownikami ktorzy juz te glosniki posiadaja?

 

odp.

- Jezeli beda do nas zglaszane podobne reklamacje usterek co Pana, najlepiej kilkanascie osob na raz to bedziemy dokonywali poprawek/napraw/wymiany :-|

 

Tak wiec zbierajmy sie i wysylajmy masowo reklamacje AV2000 do Modecom'a (prawdemowiac to mi szkoda wysylac choc troche te przelanczanie mi przeszkadza, ale szkoda mi tez wydac na przesylke w jedna strone ok 50zl = 22,5kg firma kurierska)

 

Co wy na to?

W najblizszym czasie zadzwonie do nich i zapytam czy poprawili juz usterki w aktualnie sprzedawanych glosnikach i jak tam sprawa z nimi wyglada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ to mnie zmartwiłeś, bo planowałem sobie je zakupić ale jak nie ma wejścia na słuchawki... narazie się wstrzymam, może następny model będzie posiadał ów wyjście no i zostaną usunięte niedociągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam T5900 i mam problem z SoundStormem nie dziala mi centralny glosnik plyta moja rowniez posiada alc658 kodek sterujacy SS jak instaluje stery od realteka to jest all oki dzialaja wszystkie glosniki wiec nie wiem juz probowalem roznych sterownikow i [gluteus maximus] :(

Edytowane przez Techu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do serwisu Mode Coma z tego co zrozumialem przyznaja sie do skuchy tylko co do sily glosu tylnich i to robia tylko w ramach gwarancji. Do reszty podobno fabrayka sie nieprzyznaje (stwierdzaja tylko ze wiedza o lekkich "wadach" ale one byly przewidziane :) ) co do oddania na gwarancije to tylko suuba trza wyslac + ksero faktury podobno za odeslanie placa oni. Ale nie jestem na 100% peny tych nowinek bo gadalem z jakims gosciem co serwisuje a nie BOSSem Mode Coma

 

powiedzcie mi czy w cretivach/logi... tylnie graja ciszej ?? czy to jest rzecz normalna bo ja juz niczego nie jestem pewien.

niewiem jak jest z innymi zestawami ale czy niepowinno to brykac po podlonczeniu i wgraniu sterow ??

bo w tych Mode Comach trzeba sie napocic -jak dla mnie (laik)

 

jeszcze jedno nie wiem czy to ze serwis w ramach gwarancji robi te tyly jest przyznaniem sie do "wad" i czy to ze trzeba sie napocic (laikowi) zeby to wogole gralo jest normalne w zestawach 5.1 ??

i czy taki zestaw z "wadami" moze zdobyc "order" wybor redakcji PCWorld ?? -to chyba jakas sciema jest

 

zainteresowanych posiadaczy odsylam na forum PCW

http://www.pcworld.pl/forum/thread.asp?For...9&TopicID=13835

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupil ktos z was jeszcze glosniki ModeCom AV2000 ?

Niech podzieli sie z nami opiniami na ich temat.

Ja sie na nie chyba skusze

 

Czy moze jest teraz cos w podobnej cenie o podobnej mocy? (110 W RMS maja av2000, kosztyja 360 zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary poczytaj sobie choć minimalną cześć tematu, pełno ludzi ma te głośniczki.

1235461[/snapback]

czytalem to wszystko, jeszcze jak byla stara szata graficzna i zauwazylem ze zdania na temat tych glosnikow sa podzielone, dlatego pytam jeszcze. Z tego co pamietam ktos tam mial kupic je i wrzucic swoja recenzje, ale nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...