Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

.

EPoX   8k3a+

+

Athlon XP 1800+

+

WinFast GeForce 2Ti (250/500)  

+

ram  256 MB (w biosie na TURBO)

 

=

 

1024x768 , detale na HIGH

 

czasami lekko zwalniało, ale minimalnie, nie przeskadzało wcale

 

HAHAHAHAHAH..................włącz sobie stat fps.....moge sie założyć ze jak odpalisz otwarta mapę TEAM DM albo CAPTURE THE FLAGE to ci klatki bedzie na fioletowa wyświetlać i bedziesz miał wyświetlanie w 40 % poniżej 20 fps....płynnie na gf2 to nie możliwe.

U mnie nie chodzi płynnie na XP 1.7 512 ram i gf3 .....chyba ze płynnie to dla was 20 fps :)

 

 

HigBee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 32 bit wszystko na highest/high po zabawach w sterowniki i optymalizacji wsjo chodzi plynnie

Tak to wlacz sobie mapke OCEANIC ALBO PHOBOS2 i daj chocby 4 boty u mnie chodzi strasznie czasami dochodzi do 20 FPS a nawet jeszcze mniej

..tylko że KAt ma ati 9700....:) wiec ma prawo chodzi p[łynnie nawet bez optymalizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Nie bardzo wiem jak odpalic Utk2k3 w sieci. Po wyszukiwaniu serwerów nie wyświetla mi ani jednego. Również gra hostowana przez kumpla nie jest u mnie widoczna. Pomóżcie.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie wierze że nikt nie gra po sieci w Ut2k3 na kopii zapasowej (ofkoz po to żeby sobie nie zniszczyć oryginału)...

(...)

Niektorzy np. boja sie grac z orginalnych plytek ;) ;) ;)

swite slowa panowie ;) :lol:

 

Szogun ;) ta kopia zapasowa to tak jak piwo bezalkoholowe z oczkiem :P

wiesz teraz juz mozna reklamowac normalne piwo po 22 takze bezalkocholowych reklam juz sie niezobaczy ;)

ciekawe kiedy przyjdzie kolej na reklamy "kopi zapasowych" i po ktorej godzinie bedzie mozna je wyswietlac w tv :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ,ze mozna. Np jak ja postawie gre. Inaczej sie nie da.

 

Wiec moze tak. Moge postawic gre w UT2003 ,bo sam bym zagral z kilkoma osobami. Wiec prosze sie zglaszac w tym watku. Jak dobrze pojdzie to moze jeszcze dzisiaj zagramy. Potrzebne jest ok 6 osob. Prosze o kontakt na GG1884407

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyjasnie jeszcze co do gry po sieci na oryginalach inaczej. Jest mozliwa gra ,ale jedynie jezeli ktos niezalezny postawi server. Bo jak zauwazyles gra potrzebuje sie polaczyc sie z servem epic-a ,zeby moc sobie wyszukiwac servy do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyjasnie jeszcze co do gry po sieci na oryginalach inaczej. Jest mozliwa gra ,ale jedynie jezeli ktos niezalezny postawi server. Bo jak zauwazyles gra potrzebuje sie polaczyc sie z servem epic-a ,zeby moc sobie wyszukiwac servy do grania.

jest taki programik "the all seeing eye" i on znajduje serwery bez pomocy epica i nawet da sie grac tyle ze serw musi miec wylaczone statystyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja jestem chętny :) i jeszcze może jedna osoba, ale to nie jest pewne, ja chętnie zagram

btw znacie jakieś servy na których można pograć, wchodzę przez "All seeing eye" i nic, widzę tylko ip seva i nic się nie dzieje, podajcie jakiś serv, który ma wyłączone stats (jeżeli to prawda że na takich można pograć na kopii bezpieczeństwa :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...