Skocz do zawartości
Nessay

pewne udoskonalenia forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Bardziej cie denerwuje "<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>" lub "tempić" czy "jaką kupić karte"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie lipa ....... zabranianie pisania postow nowym ? przez jaki czas ? i wogole jak ty sie rejestrowales na forum to co ? powiesz mi ze nie wiem 1 miesiac czytales posty a nie zapytales o cos co w danym momecie stwarzalo ci problem ? nie ma szans a nawet jak tak napiszesz nie uwierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemota jednak przekonałeś mnie do opcji blokownia nowych.

Od kiedy pisze sie rzaden, bo w przykładach błedów podałeś żaden.

Zeby być dobrze zrozuniamy cytuje:

Można zrozumieć drobne literówki, ale pisanie {<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>, pujdzie, żaden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemota jednak przekonałeś mnie do opcji blokownia nowych.

Od kiedy pisze sie rzaden, bo w przykładach błedów podałeś żaden.

Zeby być dobrze zrozuniamy cytuje:

Można zrozumieć drobne literówki, ale pisanie {<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>, pujdzie, żaden

 

nie wytykajcie sobie bledow, wszyscy je robia no proawie ....

 

 

Luknij w swoj podpis czy oby jest napewno ok ? "Pisennie" Czy moze pisemnie a moze tak mialo byc mi to ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Można zrozumieć drobne literówki, ale pisanie {<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>, pujdzie, żaden} i inne ptaszki to już lekka przesada. [...]

Zawsze mi się wydawało, że 'żaden' pisze się jednak przez 'ż' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemota jednak przekonałeś mnie do opcji blokownia nowych.

Od kiedy pisze sie rzaden, bo w przykładach błedów podałeś żaden.

Zeby być dobrze zrozuniamy cytuje:

Można zrozumieć drobne literówki, ale pisanie {<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>, pujdzie, żaden

 

nie wytykajcie sobie bledow, wszyscy je robia no proawie ....

 

 

Luknij w swoj podpis czy oby jest napewno ok ? "Pisennie" Czy moze pisemnie a moze tak mialo byc mi to ryba

Dzieki że powiedziałeś mi o literówce w podpisie.

BTW 3Dsmark to jest akurat celowo tak napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrą rzeczą było by gdyby każdy wiedział ile kto ma lat. Wtedy był bychyba większy szacunek i ten kto starszy i dysponuje większą wiedzą poradził by młodszemu i wogóle było by chyba lepiej, a nie jak pisze do kogoś to nie wiem, czy małolat czy już żonaty gościu, ale i teraz jest super i to jest najlepsze FORUM i nie ma dla mnie innego lepszego nie tei pewnie dla wielu osób też. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrą rzeczą było by gdyby każdy wiedział ile kto ma lat. Wtedy był bychyba  większy szacunek i ten kto starszy i dysponuje większą wiedzą poradził by młodszemu i wogóle było by chyba lepiej, a nie jak pisze do kogoś to nie wiem, czy małolat czy już żonaty gościu, ale i teraz jest super i to jest najlepsze FORUM i nie ma dla mnie innego lepszego nie tei pewnie dla wielu osób też. 8)

To jest nie do zrealizowania. Ustawa o ochronie danych osobowych. Taka informacja podlega ochronie. Gdyby chcieć to wprowadzić, Tweak musiałby zgłosić bazę danych do jakiegoś tam urzędu (nie pamiętam w tej chwili, ale mogę poszukać jakbyś był zainteresowany) i stosować ostre procedury związane z jej prowadzeniem.

A tak poza tym w jakim celu? Wiek tu nie ma nic do rzeczy. Możesz pisać na forum z małolatem, który ma poukładane w głowie, ale równie dobrze może Ci się trafić żonaty i dzieciaty kretyn pieniacz.

I sama informacja o wieku w niczym nie pomoże. Zresztą w jaki sposób można zagwarantować, że trzynastolatek dla podniesienia swojej "rangi" nie poda przy rejestracji zawyżonego wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz rozumiem, że ten pomysł jest nie do zrealizowania, ale teraz jest też super i niech bedzie dalej tak jaK jest teraz to bedzie OK. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem tylko powiedzieć, że okienko "idź do strony", dzięki któremu możemy bezpośrednio skoczyć do dowolnej strony topicu, a które o ile się nie mylę pojawiło się niedawno znacznie ułatwia przeglądanie dłuuuugich topiców i jest świetnym pomysłem. Dziękuję autorowi pomysłu i wykonawcy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinacji. Ale jeśli już blokować to faktycznie - bym chętnie zablokował oślą dla nowych userów.

o tak - osąlą i forum testowe bo z tweaka robi sie czat- poziom merytoryczny spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...