Skocz do zawartości
daru

Ati Radeon 9600 Pro / Xt

Rekomendowane odpowiedzi

omg ci co się tak pytają jak debile powinni zainstalować program "atitool" który znajdą na stronie www.google.pl jeśli go zainstalują tam mają takie dwa przyciski po lewej zwane :find max vpu: i :find max mem: proszę kliknąć i czekać aż na ekraniku z lewej strony nie pojawią się żółte kropeczki paseczki kółeczka gwiazdeczki lub inne prostokąciki proszę nie zadawać tak głupich pytań każda karta jest inna co z tego że tam sama firma po 1. inna fabryka po 2. tak jak w 9550 są gorsze modele są lepsze to nie kwestia podzespołów tylko drobiazgowych rzeczy np. pasty termo !! jeśli sam nie spróbujesz to po kiego grzyba ci wiedziec ile wycisnieszz ?!?!!? jak i tak tego nie zrobisz bo będziesz trzęsł dupą swoją drogą dziś wycedziłem z mojej grafy

1690 pkt w 3dmarku 2005 do orba nie dam bo mam śśśś piracką werske :D http://img467.imageshack.us/img467/2500/16905hg.jpg proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: alez art przez pol pulpitu ;d chyba nie zmieniales timingow paweldrake???? My z markiem.t walczymy juz o 2,5k w 3dmarku 2005 :D za niedlugo zapodamy jakies screeny ;) ale nie ma to jak madness i chaos.. oni to te karty krecili :D nie zapominajcie ze to dzieki nim znamy magiczne "CAS latency 3" :D :lol:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego marek.t napisałes że ORYGINALNY RADEON 9600 PRO MA TAKTOWANIA 400/600 hmm... gdybys ,,znał,, sie na kartach graficznych to wiedział bys że ostatnio seria radeonów 9600 Pro przeszła nie miły zabieg obniżania taktowań i teraz maja odpowiednio po 400/400 i 400/466!! A tak wogule to troche sie syf robi bo każdy pyta sie ,,ile wycisne z mojego radeona 9600 pro/xt bla bla bla...,, jak nie wiecie ile wycisniecie z niego to zainstalujcie ati tools lub ati tray tools skorzystajcie z opcji MAX CORE, MAX MEM

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z poprzednikiem co do BLA BLA BLA ... ale o te najazdy na marka.t to bym sie klocil... bo faktycznie PRAWDZIWY nie wykastrowany radek 9600 pro ma 400/600... a ze teraz robia takie kaszanki to wg. mnie tylko po to aby zwiekszys sprzedaz nowszych kart ;] nasze radzie to juz do biura :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co czytając XS natknąłem się na wypowiedź gościa który twierdzi ze osiagnął 780mhz na rdzeniu przy 1.7V, i jako ze idzie zima przygotowywuję się do modowania :D jak myślicie czy pelt na takiego radka by styknął? np. 89W? i czym by go było najlepij schłodzić, dodam iz testy beda przeprowadzane przy otwartym oknie w temp. powietrza -5, -10, bede chciał dojechać z rdzeniem grubo ponad 600 i mylse ze taki pelt chyba starczy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się własnie do kupna radeona 9600 PRO.

Nie wiem właśnie czy kupywać tego nowego z taktowaniem 400/400, czy szukać jakieś starszego 400/600?

1713855[/snapback]

 

400/600!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko takiego, podkrecisz go na 500/700 conajmniej i bedziesz miał dobra kartę jak na te czasy :wink: ja na swoim radziu gram we wszytkie gry i musze przyznać że daje rade :wink: wyniki z marków masz w sygnaturce

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiesz ile wart jest ten radeon? Chodzi mi o używanego. Opłaca się dać za niego 260zł?

1714331[/snapback]

 

sprzedałbym Ci swojego, ale chce miec na nim pierwsze miejsce na świecie w marku 05 :lol: w vobisie widziałem takiego jak ja mam nówke za 280zł, ale jesli masz jakies sprawdzonego co sie dobrze podkreca to 260zł można dać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie miałem tego na mysli, w reklamówce pod drzwiamu zauwazyłem takiego samego jak ja mam za 280 zł, jesli nie był jakis bład to pewnie szybko zostały wykupione, ten co podąłes to jakos dziwnie wyglada, ma ta suszarke i nie wiadomo czy ma 400/600 i BGA pamieci, jesli tak to mozna było by zaryzykowac, ale jesli to jest jakis kasrat to nie bierz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdobopodbne, żeby ta karta była 400/600... Pamięci na niej to Elixiry. Są TSOPy, które chodzą 600MHz (Samsung takie robi, np. do Sapphire 400/600), ale wiekszość radków 96PRO ma pamięci BGA.

 

Mi się ta karta nie podoba... Nie wiadomo, jak z jakością obrazu i trwałoscią, bo markowa produkcja to to nie jest...

 

Spróbuj tutaj na aukcjach pclab... Mają Hisa 9550 Turbo - wykręci się pewnie bez problemów do 9600PRO, a pewnie i wyżej...

Edytowane przez grogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z poprzednikam w wypiwedzi na temat tej karty, ale ja bym raczej psuzkał ciagle pełnego 9600pro w cenie, może akurat, bądź wytrwały w posuzkiwaniach :wink:

ja na swojego trafiełm fartem, wchodze de sklepu pytam sie o radki 9600 pro gosciu zdjemjuje z półiki go pokazuje i mówi ze to ostatnia, wyglada spox to biore :D i tak oto stałem sie posiadaczem mojego cudeńka

sorry za mały OT, ale miło powspoinać jak to sie niesie do domu nowa karte :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo Wam ... mam problem bo chcialem wgrac bios fic'a na radzia i uzywalem do tego programu od gigabyte... ale wyskakuje mi nast. komunikat : "The VGA BIOS file does not match with VGA card!!!" noo...WTF?!?!? :mur: czym jeszcze moge wgrac biosik fic'a z poziomu windozy ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam....jestem posiadaczem radeonka 9600XT Szafirowego 256MB (Hinixy 3.3ns)(500/600)....i mam problem ze SmartGuardem (Omega Drivers 2.6.75a) cały czas nie mam przyspieszenia AGP :/ próbuje zmienić i po restarcie to samo :/

zainstalowałem inne starsze Omegi...i to samo:/ Nawet AtiToolem próbowałem też padaka :/ Ale przynajmniej dobrze się kręci przy FW Off doszedłem jak narazie do 600/700 ...a przy FW On max co wycisnąłem to 550/650(nawet po wymianie na Pentagrama 80Cu+ i zamontowaniu radiatorów) W biosie mobo Asus K8N-E Deluxe nie znalazłem tej opcji:/...need help

 

 

jade na XP Pro

 

Naraska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam....jestem posiadaczem radeonka 9600XT Szafirowego 256MB (Hinixy 3.3ns)(500/600)....i mam problem ze SmartGuardem (Omega Drivers 2.6.75a) cały czas nie mam przyspieszenia AGP :/ próbuje zmienić i po restarcie to samo :/

zainstalowałem inne starsze Omegi...i to samo:/ Nawet AtiToolem próbowałem też padaka :/ Ale przynajmniej dobrze się kręci przy FW Off doszedłem jak narazie do 600/700 ...a przy FW On max co wycisnąłem to 550/650(nawet po wymianie na Pentagrama 80Cu+ i zamontowaniu radiatorów) W biosie mobo Asus K8N-E Deluxe nie znalazłem tej opcji:/...need help

jade na XP Pro

 

Naraska

1726338[/snapback]

A zainstalowałeś sterowniki od płyty główne, to najczęstrza przyczyna wyłacznia tej opcji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem posiadaczem Radeona 9600 pro ze 128MB pamięci

do tego 512 RAMa na szynie (częstotliwości) 333MHz i mam takie pytanko czy jest możliwość jakiegoś podkręcenia karty graficznej by wycisnąć z niej wszystko co potrafi.

 

Aha mam 2,6GHz celka 3 którą chyba jako pierwszą będe wymieniać gdyż jest ona najsłabszym komponentem mojego PC (no może prócz WIN XP :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem posiadaczem Radeona 9600 pro ze 128MB pamięci

do tego 512 RAMa na szynie (częstotliwości) 333MHz i mam takie pytanko czy jest możliwość jakiegoś podkręcenia karty graficznej by wycisnąć z niej wszystko co potrafi.

 

Aha mam 2,6GHz celka 3 którą chyba jako pierwszą będe wymieniać gdyż jest ona najsłabszym komponentem mojego PC (no może prócz WIN XP :))

1730143[/snapback]

 

moderatorzy poprsze % dla tego pana :mur: :mur: :mur: zajrzyj do FAQ!!!!!

 

a tak pozatym chciałem sie pochwalić że mam już 3 miejsce na świecei w kategorii 9600 series w 3d marku05, do 2 miejsca brakuje mi 4 punktów :D a do 1 koło 70 pkt i tak mysle co by tu jeszcze zrobic aby wydusic te punkciki :D aha takty na jakich karta przechodziła to 540/810 :D :D co o tym wyniczku sadzicie?

link do orba żeby nie było :lol:

Edytowane przez marek.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo Wam ... mam problem bo chcialem wgrac bios fic'a na radzia i uzywalem do tego programu od gigabyte... ale wyskakuje mi nast. komunikat : "The VGA BIOS file does not match with VGA card!!!" noo...WTF?!?!? :mur:  czym jeszcze moge wgrac biosik fic'a z poziomu windozy ?

 

pozdro

1719079[/snapback]

Flashera którego używałem do wgrywania biosu FIC'a do swojego gigabyte 9600 pro znajdziesz tu: LINK Niestety jest on pod dosa ale jeżeli naprawdę ci zależy na wgraniu tego biosu to tylko pod dosem.

 

wgrywasz to razem z nowym biosem na dyskietkę co w sumie daje ci 4 pliki i odpalasz kompa pod dosem. Potem tylko uruchamiasz gvf11.exe w następujący sposób:

 

gvf11 -u -f nazwa_biosu.bin

Edytowane przez Szpon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...