Skocz do zawartości
lori129

Seti@Pomorze:)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś z pomorza zajmujący się szukaniem "UFO":)

 

Mam chęć stworzenia grupy(team'u:)) składającej się głównie z mieszkańców Pomorza...w przyszłości także powstała by stronka:)

 

A wogóle pozdro dla szukaczy:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w umie pomorze jest niedaleko Olsztyna ;] i woda jest nad morzem i w okolo Olsztyna ;] same wspulne cechy :D

wiec zwijaj ekipe i dolaczaj sie do Olsztyn AMD Team...

www.olsztynamdteam.friko.pl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ci będzie wstąpie do klubu Olsztyn AMD Team, ale chcialbym zamienic pare slowek z toba...masz moze GG - mój numer to 4044498 odezwij sie....mam pare pytań:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w tak krótki czasie mam dwa zaproszenia:) jestem normalnie.....aż mi dziwnie:) no to UFO Team i Olsztym AMD Team - trudny wybór, używam procka AMD(Athlon 64 3800+) ale niewiem na którą grupę się zdecydować:)

 

pozdro dla obu teamów.......odezwijcie sie na moje GG to pogadamy(4044498)

oczywiscie ze zdecydowac sie tylko i wyłącznie na Olsztyn AMD Team :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birdman ma racje. bedzie duzo ciekawsza realizacja.

jak nie mozesz wejsc bezposrednio na strone Olsztyna to sciagnij skonfigurowanego klienta z

www.suczka.pl/aq/seti/seti.exe

 

to jest olsztynski klient, serio a adres jest kolegi :D

 

jak bedzie wiecej ludzi z pomorza to zmienimy nazwe na satysfakcjonujaco obie strony :D

 

BTW. Witam na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi działa stronka już licze:)

 

 

A co do nazwy to narazie wyglada na to, że kurde jestem sam na pomorzu:) i nazwa zostanie ta sama:) a wogole to z jakiego olsztyn jest wojewodztwa zachodio-pomoroski?

Co sie lamiesz,sam nie jestes :) Ja mieszkam w Koszalinie i tez licze dla Olsztyn AMD Team. Komp dziala 24h i powoli sie liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi działa stronka już licze:)

 

 

A co do nazwy to narazie wyglada na to, że kurde jestem sam na pomorzu:) i nazwa zostanie ta sama:) a wogole to z jakiego olsztyn jest wojewodztwa zachodio-pomoroski?

aż łza się w oku kręci że poziom nauczania jest taki a nie inny :( Kiedyś nauczyciel mógł zdzielić ucznia linijką i przynajmniej był spokój, a to co sie dzieje teraz to jest masakra ....

 

Olsztyn ---> Warmińsko - Mazurskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia i do zobaczenia

 

 

MistrzPoiu => gratuluje zwerbowania nowego czlowieka choc jezeli bedzie tak liczyl jak opisuje swoj sprzet to na duzo bym nei liczyl, bo zamiast rzeczonego wczesniej AMD(Athlon 64 3800+) ma 1900+ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż łza się w oku kręci że poziom nauczania jest taki a nie inny :( Kiedyś nauczyciel mógł zdzielić ucznia linijką i przynajmniej był spokój, a to co sie dzieje teraz to jest masakra ....

 

Olsztyn ---> Warmińsko - Mazurskie

Przyganiał kocioł garowi. :twisted:

Od kiedy to nazwę województwa pisze się wielką literą :?: 8O

Jak już zarzucasz komuś niewiedzę, zwróć uwagę na to, co sam piszesz. :evil:

Powinno być warmińsko-mazurskie.

A jakbyś nie wierzył, to poczytaj sobie:

http://so.pwn.pl/slowo.php?co=wojew%F3dztwo&od=0

Poza tym zdanie zaczyna się akurat wielką literą, a nie małą jak u Ciebie, natomiast przed "że" i "a" (w tym przypadku) stawia się przecinek.

A ta smutna morda na końcu pierwszego zdania z Twojej wypowiedzi, to jest niby kropka, tak?

BTW, coś czuję, że miałeś częsty kontakt z linijką, ale jakoś Ci nie pomogło. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam sarkazm w Twojej wypowiedzi, ale mnie raczej chodziło o podstawową wiedzę z geografii. Gdyby się czepiać każdego popełnionego tutak błędu to miałbyś co robić na forum ....

Mnie bardziej razi jak ktoś zadaje pytanie czy Olsztyn leży w zachodnio-pomorskim, niż to że napisałem to wielką literą ....

 

 

ps. w WY w Białymstocku też nie jesteście święci. Spędziłem tam pięć lat i na początku miałem problemy ze zrozumieniem ludzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam sarkazm w Twojej wypowiedzi, ale mnie raczej chodziło o podstawową wiedzę z geografii. Gdyby się czepiać każdego popełnionego tutak błędu to miałbyś co robić na forum ....

Mnie bardziej razi jak ktoś zadaje pytanie czy Olsztyn leży w zachodnio-pomorskim, niż to że napisałem to wielką literą ....

 

 

ps. w WY w Białymstocku też nie jesteście święci. Spędziłem tam pięć lat i na początku miałem problemy ze zrozumieniem ludzi :-)

A mi o podstawy ortografii i interpunkcji oraz o fakt poprawiania kogoś, gdy samemu popełnia się błędy. :twisted:

Czy widzisz jakąś zasadniczą różnicę między podstawami wiedzy z języka ojczystego a podstawami wiedzy z geografii? Bo ja nie.

I to, i to powinno się wynieść ze szkoły. Stąd nawiązanie do wzmiankowanej przez Ciebie linijki w stosunku do Twojej osoby.

Uważam, że posiadanie wiedzy geograficznej nie upoważnia do przekazywania jej w niepoprawny językowo sposób, zwłaszcza w sytuacji, gdy się kogoś krytykuje lub poprawia. Jest to, IMHO, hipokryzja.

BTW, skąd wiesz ile lat ma lori129? Może jeszcze nie skończył nawet podstawówki, czy gimnazjum. A od Ciebie raczej powinno się czegoś wymagać, wspominałeś przecież o "czasach studenckich".

 

Co do błędów popełnianych przez user'ów forum, to fakt, robotę miałbym zapewnioną dozgonnie. :twisted: Ubolewam nad tym i bardzo mnie to drażni. Zbyt dużo liberalizmu jest tu pod tym względem.

 

Jeżeli zaś chodzi o kwestię braku możliwości zrozumienia mieszkańców Białegostoku, to coś ściemniasz. :evil:

Sam nie pochodzę z Białegostoku (ojciec jest z Gniezna, mama z Łomży, mieszkałem dosyć długo w Warszawce, studiowałem w Lublinie) i jakoś nie miałem problemów ze zrozumieniem zarówno Białostoczan, jak i mieszkańców innych miast.

Rozumiem jeszcze jakbyś wymienił wschodnie naleciałości, śpiewny język (słynne śledzikowanie), ewentualnie wtrącenia z języka białoruskiego, czy rosyjskiego, ale brak możliwości zrozumienia :?: 8O

Stanowczo się z tym nie zgodzę.

[sarkazm mode on]

Po takim tekście ktoś niezorientowany może sobie pomyśleć, że Białystok leży gdzieś za Uralem i podstawowym językiem używanym przez mieszkańców jest uzbecki lub turkmeński, a tak przecież nie jest.

BTW, rozumiem, że w miejscowości nieznana wszyscy porozumiewają się werbalnie czystą literacko polszczyzną, zrozumiałą doskonale przez wszystkich, chociaż myślę, że wątpię. :twisted: A wątpliwości biorą się stąd, że literalnie ta polszczyzna w Twoim wydaniu jest nie za bardzo, a przecież język pisany ma dużo wspólnego z językiem mówionym, nie?

[sarkazm mode off]

Traktuję Twoje słowa jako wycieczkę osobistą, ale jeżeli pragniesz wdać się w pyskówkę, to sorry Winetou :!: Nie po to funkcjonuję na forum.

No offence, czyli peace między nami. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram jak najbardziej Sikora jeżeli chodzi o kwestie brania sobie do serca wszelkiegi rodzaju uwag krytycznych. Każdy człowiek chociaż trochę wykształcony nie powinien podejmować bezpardonowej walki słownej tylko i wyłącznie dlatego że pod jego kierunkiem został skierowany sprzeciw czy uwaga. To właśnie umiejętość ich zrozumienia, wysłuchania odróżnia nas od np. wielkich chłopczyków z 3 paskami na spodniach.

 

Co do błędów to rzeczywiście czasem podstawowe są irytujące. Z drugiej strony to nie jest podanie o prace tylko forum ludzi którzy nawet nie potrafią zaakceptować kompa w normalnej postaci. Musi być maksymalnie zmodowany i wykręcony. Forum to nic innego jak lużna rozmowa ,która nie jest objęta żadnymi zasadami i składnią. Ważne jest tylko aby klika osób się porozumiało. Sorry za błędy jak są a jak ich nie ma to też sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z miłą chęcią bym dołączył do was....ale ja zbiore ekipe co? bo normalnie narazie jestem sam:(

 

pozdro dla ekipy Olsztyn AMD Team:)

Pozdrofka z POMORZA miasto Reda koło Gdyni wiec sam nie jesteś !!

Głowa do góry.

 

Co do teamu Pomorze czemu by nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...