Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktos probowal odpalic gre na Gigabyte Radeon 9600Pro ver DH ? Jesli tak to jakie wrazenia i mile widziany najlepszy konfig. Napewno wsrod tych 80 stron bylo ale w robocie jestem i szef za drzwiami jest :)  

 

Moj dalszy sprzet to:

Abit NF7 Nforce 2.0

256 DDRAM Kingston PC400

Athlon XP 2600+

 

I nie za bardzo wiem czy kupowac dooma... Ale chyba i tak kupie. wkoncu gralem w 1 i 2 i wypadlo by tez w 3.

Jak tam odpowie mi ktoś ? ;)

Mojh kuzyn gra na uwaga:Duronie 900@1100,256 DDr266 i Radeon 9600@XT - chlodzenie takie jak to http://shift.sklep.pl/index.php?n=d&id=959...k=17&key=n&or=a i ma (po dograniu przez ram) srednio 25 fpsow na high w 640.Bylem lekko ze tak powiem zszkowany o tak 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wogóle mozna twierdzic ze doom 3 nie jest przełomem!!

MOŻNA

 

Doom3 jest tylko przeciętną grą nie wnoszącą niczego szczególnie przełomowego.

 

Piszcie sobie nawet kilkustronicowe eseje na temat jaki to D3 nie jest przełomowy, cudowny itp. Czy wam sie to podoba czy nie, sa ludzie którzy mają inne zdanie. Tylko jakos nie może to do was dotrzeć. Właściwie to mi nawet nie przeszkada. Świetnie się bawię czytajac jak kolejny raz zachwycacie sie D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ładna. Wymagania przerąbane. A fabuła jakaś taka nijaka. Może za mało grałem ale jeszcze nie specjalnie ją uświadczyłem (Narazie). :). A póki co Cieniowanie rządzi w Doomie OJ TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały tip dla posiadaczy low-endowego sprzętu którym szarpie podczas walki (pewno już było, ale przez 70 stron się przegryzać nie będę)

 

g_doublevision 0

 

wyłącza efekt 'rozdwojenia' kiedy postać jest raniona. Dramatycznie podnosi to fps podczas wymiany ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ładna. Wymagania przerąbane. A fabuła jakaś taka nijaka. Może za mało grałem ale jeszcze nie specjalnie ją uświadczyłem (Narazie). :). A póki co Cieniowanie rządzi w Doomie OJ TAK :D

Pograj, pograj.

Wiadomo,ze to nie przygodowka ale motyw z soulcube i ..........

Zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i moja very krótka opinia...

+ klimat - nie miałem takiego stracha od czasu AvP jedynki (a to dla mnie w grze najważniejsze)

+ grafika... ta gra cieni, świateł, tekstury (sic!) w każdym razie na 6800GT@Ultra

- brak większej interakcji z otoczeniem

 

generalnie 9/10 jak dla mnie; Carmack MNIE nie zawiódł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DooM 3 jest kierowany dla starszych graczy, ktorzy znaja bardzo dobrze produkty iD oraz sa z nimi za pan-brat.

Ja sie swietnie odnajduje w produktach iD software. Po prostu na nich gdy sie wydaje pieniadze to wiadomo za co.

Poza tym sadze, ze nie potrzeba nawet grzebac w konfigu gry aby odpalic gre na High detalach przy takim sprzecie jaki ma Lumperator. Jestem pewien, ze albo cos kombinowal albo nawet oryginala nie ma wiec NIE MA PRAWA sie wypowiadac o tej grze jako pelnowartosciowym produkcie.

 

Z checia jeszcze z Wami porozmawiam :)

masz oryginał że sie wypowiadasz? bo szczerze w to wątpie.

zresztą ty nie rozmawiasz tylko wmawiasz innym swoje racje. to sie nazywa monolog.

grałem we wszystkie gierki id za czasów 486;] i doom3 ma sie do dooma1i2 jak pięść do nosa. nowa produkcja id raczej w pewnym sensie przypomina mi hl1, który w dniu premiery też miał kosmiczne wymagania. jednak tam było widać czemu, a tu nie..

a, i niby czemu ten tytuł ma być przełomowy?? bo ja nie widze powodu. farcry może jest przełomowy bo pierwszy raz wykorzystano maxymalnie havoca+ładna graficzka;] w doomie co jest przełomowe? cienie? ROTFL bo w sumie nic innego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres zaintrygowałeś mnie! Ale ja mówiłem że narazie! Więc Grać będę napewno :) Ale nie w najbliższym czasie bo z przyczyn odemnie nie zależnych jestem zmuszony kożystać z karty GF2Ti (przedtem 9800SE@Pro) więc sobie na tym staruszku raczej nie pogram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie to irytować - grafika Ti4200

już po raz trzeci podczas gry wyłączyła mi się grafika (dwa razy w piekle) :evil: o co chodzi?

rdzeń jest podkręcony zaledwie o 25MHz,miedziany orb,pasta titan silver,

ludzie mają po 300MHz na rdzeniu!!! gracie na podkręconych grafikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie to irytować - grafika Ti4200

już po raz trzeci podczas gry wyłączyła mi się grafika (dwa razy w piekle) :evil: o co chodzi?

rdzeń jest podkręcony zaledwie o 25MHz,miedziany orb,pasta titan silver,

ludzie mają po 300MHz na rdzeniu!!! gracie na podkręconych grafikach?

Co to znaczy "grafika mi sie wylaczyla" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom3 jest przełomem!!  .

Nie jest. :!: I HL2 też nie będzie, ale piszcie dalej, piszcie, udowadniajcie...

 

Założe sie ze nawet w ta gre nie grałeś to jest pierwsze primo.

drugie primo jest takie ze zakładam ze ta gra nawet ci sie nie zainstaluje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom3 jest przełomem!!  .

Nie jest. :!: I HL2 też nie będzie, ale piszcie dalej, piszcie, udowadniajcie...

Irytuja mnie tacy ludzie jak Ty :evil: nie gral a p....doli glupoty.Albo wlaczyl jakis kawalek levelu u kolesia ze sprzetem klasy slabej i gada :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie to irytować - grafika Ti4200

już po raz trzeci podczas gry wyłączyła mi się grafika (dwa razy w piekle) :evil: o co chodzi?

rdzeń jest podkręcony zaledwie o 25MHz,miedziany orb,pasta titan silver,

ludzie mają po 300MHz na rdzeniu!!! gracie na podkręconych grafikach?

Co to znaczy "grafika mi sie wylaczyla" ? :)

no wylacza sie - nie ma cieni latarka swieci ale mimo wszystko nie daje swiatla ;]]] tez mam taki motyw - wtedy consola i vid_restart 1 i wsio ok mysle ze powoduje to opuznienie rdzenia bo sie grzeje strasznie - pierw skok taka jakby zwiecha i po 20sekundach wylacza sie grafa widac tylko jakies swiatelka kiepskie

ja gram na ti4200 (325/597- pamiatki mam srebrna posmarowane ktora kiepsko radia trzyma stad tak niskie taktowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DooM 3 jest kierowany dla starszych graczy, [...]

Poza tym sadze, ze nie potrzeba nawet grzebac w konfigu gry aby odpalic gre na High detalach przy takim sprzecie jaki ma Lumperator. Jestem pewien, ze albo cos kombinowal albo nawet oryginala nie ma wiec NIE MA PRAWA sie wypowiadac o tej grze jako pelnowartosciowym produkcie.  

[...]Jezeli gre DooM 3 uznaje za najlepsza gre dotychczas to oznacza, ze jestem fanatykiem iD ?

Ok, zgadzam sie w takim razie. Jestem fanatykiem iD bo oni po prostu robia najlepsze gry wszechczasow i KAZDA ich gra na ZAWSZE zostanie zapamietana !

[...]

Zgadzam sie z Toba. Mi tez wszystkie gry iD sie podobaja, i to bardzo. I czy sie to innym podoba czy nie, z a w s z e wnosza one powiew nowosci, a nawet wyznaczaja nowe standardy na przyszle produkcje innych. Choc zdarza sie i tak (na szczescie), ze to co iD zapoczatkowal, inni znacznie ulepszaja i doskonala. Z Doomem tez tak zapewne bedzie.

Ale -- oczywiscie -- nie nakazuje, zeby np. Doom sie kazdemu podobal -- to m.in. do Bartka1: szanuje Twoje zdanie i nie widze powodu, aby i Tobie i mi podobalo sie to samo. Wrecz ciesze sie, ze Ci sie nie podoba :) W dzisiejszych czasach za duzo jest jednomyslnosci i konformizmu. Pomalu dochodzi do tego, ze jesli cos jest na topie, to wrecz obciachem jest sie przyznac, ze czlowiek ma odmienne zdanie -- a to oznacza tylko, ze sie mysli samodzielnie.

Pozdrawiam wiec Kaeresa i Bartka1!

i innych tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie to irytować - grafika Ti4200

już po raz trzeci podczas gry wyłączyła mi się grafika (dwa razy w piekle) :evil: o co chodzi?

rdzeń jest podkręcony zaledwie o 25MHz,miedziany orb,pasta titan silver,

ludzie mają po 300MHz na rdzeniu!!! gracie na podkręconych grafikach?

Co to znaczy "grafika mi sie wylaczyla" ? :)

no wylacza sie - nie ma cieni latarka swieci ale mimo wszystko nie daje swiatla ;]]] tez mam taki motyw - wtedy consola i vid_restart 1 i wsio ok mysle ze powoduje to opuznienie rdzenia bo sie grzeje strasznie - pierw skok taka jakby zwiecha i po 20sekundach wylacza sie grafa widac tylko jakies swiatelka kiepskie

ja gram na ti4200 (325/597- pamiatki mam srebrna posmarowane ktora kiepsko radia trzyma stad tak niskie taktowanie)

Tez mialem taki motyw ale na starych dentkach.

Po wgraniu 61.77 problem zniknal ale i tak wiem, ze to wina podkrecania rdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom3 jest przełomem!!  .

Nie jest. :!: I HL2 też nie będzie, ale piszcie dalej, piszcie, udowadniajcie...

Irytuja mnie tacy ludzie jak Ty :evil: nie gral a p....doli glupoty.Albo wlaczyl jakis kawalek levelu u kolesia ze sprzetem klasy slabej i gada :?

kuurwa mać. pokaż mi w którym miejscu jest przełomowy? sam <span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz głupoty.wiesz co to jest własna opinia? bo mi sie nie wydaje, ktoś powie coś złego o dómie i już bluzgacie na niego LOL i tyle

 

BTW prosze o jakiś dowód przełomowości dóma.nie mówie że to zła gra ale przełomowa na pewno nie. nawet fizyki nie ma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto fizyki nie ma? Widziałeś jak puszka fruwa po strzale w nią? Jak się układają ciała zabitych zombiaków jedno na drugim? Jak w wiszących postrzelałeś sobie i jak się "bujali". Bawiłeś się dźwigiem na samym początku co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto fizyki nie ma? Widziałeś jak puszka fruwa po strzale w nią? Jak się układają ciała zabitych zombiaków jedno na drugim? Jak w wiszących postrzelałeś sobie i jak się "bujali". Bawiłeś się dźwigiem na samym początku co jest?

najlepiej jak zombi ten chudy podejdzie i w klate z shotguna sie walnie to leci na sciana albo odrzuca go ze 2-3 metry:)))

interakcja jest: po wybuchu granatu czesto swiatla (ktorych i tak malo) sie rozwalaja 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto fizyki nie ma? Widziałeś jak puszka fruwa po strzale w nią? Jak się układają ciała zabitych zombiaków jedno na drugim? Jak w wiszących postrzelałeś sobie i jak się "bujali". Bawiłeś się dźwigiem na samym początku co jest?

nie o to mi chodziło;]

wiem że fizyka jest, ale nie taka jak powinna być;] strzel w klucz francuski i zobacz jak fajnie lata. niektóre kartony są przyklejony;]

 

genghiskhan rozwal ałtomat z colom ok?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(at) Leborg:

 

Hehe, i zauważyłem, że jak klucz jest "fabrycznie" na jakimś stole to nie zawsze da się go "odstrzelić" natomiast ten, co zobiak niósł to da się. A z tymi kartonami to przegięcie, racja. Chować się przed rakietami za kartonem ... no ej, niedopomyślenia.

 

Brakuje mi natomiast jak w zdecydowanej większości fpp, nóg! Patrzę na dół i pustka, jakbym się poruszał lewitującą ręką z bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie to irytować - grafika Ti4200

już po raz trzeci podczas gry wyłączyła mi się grafika (dwa razy w piekle) :evil: o co chodzi?

rdzeń jest podkręcony zaledwie o 25MHz,miedziany orb,pasta titan silver,

ludzie mają po 300MHz na rdzeniu!!! gracie na podkręconych grafikach?

Co to znaczy "grafika mi sie wylaczyla" ? :)

dosłownie karta się wyłącza ,monitor gaśnie a komp pracuje dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli karta sie wylacza (staje wiatrak na niej) to masz cos nie tak z zasilaniem albo portem AGP.

Odkrec karte bo moze nawet Twoj 360W nie wyrabia :)

8O 8O nie żartuj-to nie jest kwestia temperatury?na innych gierkach i 3dmarki spokojnie przechodzi 250@290 MHz

z tym wiatrakiem muszę sprawdzić ,bo jak się kręci to znaczy że jednak temp.?a co do tego 360W to spokojnie ciągnie ludziom poważniejsze rzeczy,chyba że płyta źle podaje do AGP....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy :

 

Mam problem który pewnie znany jest nie jednemu z was

Mój Radek 9800Pro Sapphire po załozeniu wspaniałego ;)VGASilencera Rev3 + Miedziane Radiatory Revolteca

chodzi narazie spoko na VPU 425MHz oraz 746 Mem

Pamięci chodzą nawet spoko na 770MHz

testowane w 3DMarku 03 oraz FAR CRY zero artefaktów

problem w tym że przy tych ustawieniach w DooM3 pojawiają

sie białe pixele ,dokładnie taki jakby pixelowy szum ,

tylko na niektórych texturach i dymie .

 

Czyżby miało to oznaczać kresk podkręcanai pamieci karty

tylko na 746MHz ???? dziwne czemu w D3D wszystko chodzi bez artów na 770MHz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(at) Leborg:

 

Hehe, i zauważyłem, że jak klucz jest "fabrycznie" na jakimś stole to nie zawsze da się go "odstrzelić" natomiast ten, co zobiak niósł to da się. A z tymi kartonami to przegięcie, racja. Chować się przed rakietami za kartonem ... no ej, niedopomyślenia.

 

Brakuje mi natomiast jak w zdecydowanej większości fpp, nóg! Patrzę na dół i pustka, jakbym się poruszał lewitującą ręką z bronią.

brakuje Ci nóg?;] odpal sobie breeda. gra zwalona ale nogi swoje widzisz;]

w jakims modzie do maxa payna1 przerabiającym go na fpp też były nogi

ogólem słuszna uwaga :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...