Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

zaczyna mnie to irytować - grafika Ti4200

już po raz trzeci podczas gry wyłączyła mi się grafika (dwa razy w piekle) :evil: o co chodzi?

rdzeń jest podkręcony zaledwie o 25MHz,miedziany orb,pasta titan silver,

ludzie mają po 300MHz na rdzeniu!!! gracie na podkręconych grafikach?

Co to znaczy "grafika mi sie wylaczyla" ? :)

dosłownie karta się wyłącza ,monitor gaśnie a komp pracuje dalej

To objaw wygaszacza ekranu jest. To jest jedyna gra w której jak dłużej nie

ruszam myszką to się wygaszacz ekranu włacza(tzn. monitor przechodzi w

standby - bo wygaszaczy nie używam). Ale u mnie tylko jak zostawie na

chwilę komputer i nie ruszam myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy :

 

Mam problem który pewnie znany jest nie jednemu z was  

Mój Radek 9800Pro Sapphire po załozeniu wspaniałego ;)VGASilencera Rev3 + Miedziane Radiatory Revolteca  

chodzi narazie spoko na VPU 425MHz oraz 746 Mem  

Pamięci chodzą nawet spoko na 770MHz  

testowane w 3DMarku 03 oraz FAR CRY zero artefaktów  

problem w tym że przy tych ustawieniach w DooM3 pojawiają  

sie białe pixele ,dokładnie taki jakby pixelowy szum ,  

tylko na niektórych texturach i dymie .  

 

Czyżby miało to oznaczać kresk podkręcanai pamieci karty  

tylko na 746MHz ???? dziwne czemu w D3D wszystko chodzi bez artów na 770MHz ???

Raczej rdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perun, tez kiedys myslalem, ze moga byc artefakty po podkrecaniu GPU. Tak niestety nie jest wiec mozna go wykluczyc.

To niestety wina pamieci.

U mnie natomiast jest wrecz odwrotnie. Na 600MHz w D3 nie mam artow, ale w NFS:U lub Painkiller sa nawet na nizszych ustawieniach.

Kazda gra inaczej reaguje na krecenie. Tego niestety developerzy nie biora pod uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DooM 3 jest kierowany dla starszych graczy, ktorzy znaja bardzo dobrze produkty iD oraz sa z nimi za pan-brat.

Ja sie swietnie odnajduje w produktach iD software. Po prostu na nich gdy sie wydaje pieniadze to wiadomo za co.

Poza tym sadze, ze nie potrzeba nawet grzebac w konfigu gry aby odpalic gre na High detalach przy takim sprzecie jaki ma Lumperator. Jestem pewien, ze albo cos kombinowal albo nawet oryginala nie ma wiec NIE MA PRAWA sie wypowiadac o tej grze jako pelnowartosciowym produkcie. Po torrentach kraza dziesiatki roznych wersji wiec moze juz zlapal jakas przerabiana or smth.

Przeciez jak odpalilem ta gre po raz pierwszy to nie mialem tak tragicznej grafy jaka pokazal Lumperator na screenie.

A niektorzy zachowuja sie jak obrazone bajtle.

 

"Uuu, iD nas oszukalo, dali zwylka gre, a mieli dac przelom", "Jestem zawiedziony bo sciagajac pirata mialem wieksze nadzieje".

Jezeli gre DooM 3 uznaje za najlepsza gre dotychczas to oznacza, ze jestem fanatykiem iD ?

Ok, zgadzam sie w takim razie. Jestem fanatykiem iD bo oni po prostu robia najlepsze gry wszechczasow i KAZDA ich gra na ZAWSZE zostanie zapamietana !

 

Zgadzam się z tobą w 100%. Doom może nie jest na dzień dzisiejszy rewolucją ale ja jako gracz nie zawiodłem się na tym produkcie ID. Po setkach spędzonych godzin nad Doomem i Doom2 (wcześniej w wolfa3d sie pykało) widać wyraźnie ukłony w strone starych klimatów chociaż nowa odsłona moglaby byc bardziej obrazoburcza i okultystyczna(kozły, pentagramy, głowy flaki na palach no i bonusy jak w doomie2 gdzie można było odnaleźć baniak romero nabity na pal to było coś hehehe tego mi brakuje ;)) ale to takie moje spostrzezenie. kto gra w gierki fpp od od początku powstania ID ten wie jaka adrenalina toważyszyła przy każdym wydaniu kolejnego tytułu tej znakomitej firmy. na koniec moja ocena 8,5 gra nie będzie tak grywalna jak 1 czy 2 dooma trzeba bedzie troszke odczekać żeby zasiąść do niej drugi raz. pozdro dla wszystkich starych wyjadaczy FPP. niech ID zawsze będzie z wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez sie pochwale

[ img]http://genghis.w.interia.pl/czacha.JPG[/img]

obrazek zmniejszony do 800x600 zeby forum niepotrzebnie nie rozwalac

normalnie gram 1024 HIGH:)

robilem sobie screenshoty i pozniej jak przegadalem co wyszlo to na widok tego szczena mi opadla hehe 8O ;]]]

 

Error

Nieprawidlowa szerokośc obrazka

sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ WSZYSTKIM jestem dokładnie na "półmetku" a dokładniej mowiac w monol...coś tam - prosze o w miarę szybką odpowiedz i POMOC!!!!!!!!!. Nie mogfe otworzyć kolejnyc rzwi, gdyż potrzebuję SECJALNY KOD ?? ale skad mam go wziaść??? HMMMM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ WSZYSTKIM jestem dokładnie na "półmetku"  a dokładniej mowiac w monol...coś tam - prosze o w miarę szybką odpowiedz i POMOC!!!!!!!!!. Nie mogfe otworzyć kolejnyc rzwi, gdyż potrzebuję SECJALNY KOD ?? ale skad mam go wziaść??? HMMMM?

szukaj bylo i to naprawde nie daleko ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwale sie screenshotem który chyba jest screenem roku hehe :) i niech ktos sprobuje powiedziec ze ta giera jest niedopracowana  

[ img]http://213.17.178.82/~proczon/Screeny%20karta/DOOM%203%20MASA%20podpis.JPG[/img]

to 1 z wielu,ktory to udowadnia

 

[ciach!][ciach!][ciach!][ciach!]

Obrazków się NIECYTUJE!!!

sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założe sie ze nawet w ta gre nie grałeś to jest pierwsze primo.  

drugie primo jest takie ze zakładam ze ta gra nawet ci sie nie zainstaluje....  

Przegrałbyś zakład.

Zainstaluje, zainstaluje i będzie chodziła lepiej niż na twoim i to znacznie lepiej. Znajomy akurat dorabiał sobie na studia w stanach i przywióżł gf6800gt i d3 jako bonus do testowania karty. Wiec wasze założenia i domysły są tak samo "trafne"jak to, że d3 jest przełomowy.

 

 

kuurwa mać. pokaż mi w którym miejscu jest przełomowy? sam [ciach!] głupoty.wiesz co to jest własna opinia? bo mi sie nie wydaje, ktoś powie coś złego o dómie i już bluzgacie na niego LOL i tyle  

Nie przejmuj się. Mnie ich okrzyki zupełnie nie ruszaja. Świetnie mi sie czyta, jak kolejny gostek z drgajacą żyłką na czole stara się udowodnić, że d3 jest przełomowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie uwierzycie ale czytam ten wątek od tygodnia odkąd wróciem z jeziorka - wiecie poprawki i nie ma za bardzo czasu ;)

Kaeres->wszystko true co pisałeś :D

Jordi23 dobry conf (*.cfg) - wiesz co ładnie wygląda :D

Lukasrz-> Ja zawsze Ci wierzyłem :wink:

U mnie lata na High 2xFSAA - to pozwala mi na w miarę komfortowe granie - jestem już trochę grania od początku i jestem bardzo happy.

D3 nie jest przełomowy bo Id przyzwyczaja Nas do siebie coraz bardziej :D

Nie chce mi się już grzebać w konfigu D3 - po prostu skupiłem się teraz na graniu :lol:

kucyk-> "karcę Cię" za nieodzywanie się w temacie :D

I tak czekam na Hl2 choć D3 jest grą która mnie zaskoczyła, przestraszyła, po prostu - nie zawiodła mnie, jest tak jak miało być :D

PS. Scena w WC choć inna to mnie i tak przeraziła :D

PS2. Dla ludzi nie znających angielskiego/nie potrafiących wczuć się w klimat - grajcie w gry polskie! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Was zastrzele.

DIII jesat przelomowy chocby pod wzgledem tak dynamicznych cieni. W zadnej grze nie bylo jeszcze takiej jakosci efektow cieniowania. Czyli jest przelom :wink:

jak zwykle sie z toba zgadzam :) czegos takiego niewidziałem :) hmm jak im moje screeny nie wystarczaja to ich bul nie ma cos ich wiecej przekonywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to już poruszane ale znaleźliście ostatni "secret place" (przed ostatnim bossem)? Fajna sprawa :D więcej nie piszę aby nie psuć zabawy innym.

 

BTW. wczoraj ukończyłem grę i pomimo, że nie jest to rewelacja, gra się fajnie (grafa i levele super) poza beznadziejnym, bezsensownym levelem hell :x końcówka za to milusia :) (wykopaliska :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hell był super!!!!! efekty super i w ogóle jedna z lepszych plansz.......szkoda ze tych bylo tak mało :P  

 

jak sądzicie będzie dodatek czy następna część??

bo ten gosciu nie ginie.... :?:  :twisted:

Nie wal spojlerami bo inni jeszcez nie przeszli.

Dodatek bedzie na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...