Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem jest "krociutki", jezeli juz obczaisz taktyke jak go zalatwic (mozna sie latwo domyslic), dla mnie gorzej bylo z tym co jedzie z BFG 9000

Nah - sarge jest banalny. Witamy się z nim za pomocą Soul Cube'a (1000 dmg na dzień dobry) a potem jedziemy np rakietą, czy plazmą. Ogólnie chłopak jest na 20 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwal sie dalej .. ze masz pirata .. moze wylecisz szybciej niz myslisz

 

a co do Nightmare? to nieby jaka ma byc zmiana fabuły?

ze niby na nightmare jest inne zakoncznie czy fabuła niz na innych poziomach trudnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze sie bo pewnie z 20 stron temu to pisalem i juz nikt tam nie zaglada :)

 

Jak widze takie opisy "ten gosc z BFG9000" albo "jak otworzyc szafki z kodami" i jeszcze stos innych bzdurnych i debilnych pytan lub stwierdzen to sie dziwie po co wogole takie osoby maja komputery i wogole graja w gry ?

Moze na tetrisie ich kareiera powinna sie konczyc bo szkoda mi producentow gier, ktorzy sie troszke staraja zeby nas uszczesliwic zarabiajac przy tym worek pesos.

 

"Gosc z BFG" :D:D:D

Czy wogole wiecie jaka jest fabula tej gry ?

Co to za gosc z BFG ?

Kody DO szafek sa WSZYSTKIE w PDA. Wystarczy tylko na samym poczatku gry nauczyc sie korzystac z PDA co porownywalne jest z nauka cichego pierdzenia w towarzystwie (jakby ktos znow nie zrozumial porownania to tlumacze - dla niektorych jest to niemozliwe ale dla chcacego nic trudnego).

Polowa pewnie nie wie nawet po co wyladowali na Marsie w tej grze :)

 

...a co do Nightmare? to nieby jaka ma byc zmiana fabuły?

ze niby na nightmare jest inne zakoncznie czy fabuła niz na innych poziomach trudnosci?

No znow musze walnac SPOJLER. UWAGA !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nightmare masz odrazu SC od poczatku. Zastanawia mnie jak jest rozwiazana historia ze zdobyciem SC, ktorego juz masz :)

Przeciez SC zdobywasz dowiadujac sie historii o istotach, ktore rowniez walczyly z demonami z piekiel przy pomocy SC. Skoro go mamy juz to po jakiego grzyba ta historia ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze sie bo pewnie z 20 stron temu to pisalem i juz nikt tam nie zaglada :)

 

Jak widze takie opisy "ten gosc z BFG9000" albo "jak otworzyc szafki z kodami" i jeszcze stos innych bzdurnych i debilnych pytan lub stwierdzen to sie dziwie po co wogole takie osoby maja komputery i wogole graja w gry ?

dla frajdy, jeden bedzie gral aby tylko do przodu i nie bedzie widzial co i jak, aby tylko sie pochwalic ze gral w Doom 3, drugi sie wczuje w klimacik, proste, nie kazdy podchodzi do tego z takim uczuciem jak ty czy inni i tym sie wlasnie ludzie roznia wiec raczej tego nigdy nie zrozumiesz :wink:

 

Znam ludzi co nawet w to nie grali i nie widzieli, ale od razu stwierdzili ze gra jest do du...y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest "krociutki", jezeli juz obczaisz taktyke jak go zalatwic (mozna sie latwo domyslic), dla mnie gorzej bylo z tym co jedzie z BFG 9000

Nah - sarge jest banalny. Witamy się z nim za pomocą Soul Cube'a (1000 dmg na dzień dobry) a potem jedziemy np rakietą, czy plazmą. Ogólnie chłopak jest na 20 sekund.

Tenco jeździ z BFG - Pikuś, za wolny, przeszedłem go za 1 razem.

 

I SC jest do zdobycia dopiero po zabiciu wielkiego trola. Chyba że ktoś odrazu na najtrudniejszym poziomie pogrywa z palcem na F6 (Lama). Ja nie savuje co 5 sec. to głupie.

 

Co do Piły Łańcuchowej <moja najlepsza broń, totalna rozpierducha>. To nie pamiętam gdzie ją znalazłem (czy to takie ważne) ale pamiętam że musiałem po nią wyleżć z tunelu pod podłogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zejde z tematu, ale czy ktoś wie jak nazywa się plansza w której dostajemy piłę łańcuchową. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

:evil: pytałem się was o coś.Czy nikt nie zna na to pytanie odpowiedzi :? :!: :?:

 

Pile dostaje sie w levelu Comunications Transfer. BTW przekozak zabawka :wink:

Im dalej D3 tym bardziej mi sie podoba, a straszy tak, ze nie ma co...pare razy na fotelu podskoczylem...na sluchawkach w nocy to musi byc psycho-granie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest "krociutki"' date=' jezeli juz obczaisz taktyke jak go zalatwic (mozna sie latwo domyslic), dla mnie gorzej bylo z tym co jedzie z BFG 9000[/quote']

I SC jest do zdobycia dopiero po zabiciu wielkiego trola. Chyba że ktoś odrazu na najtrudniejszym poziomie pogrywa z palcem na F6 (Lama).

wiem o tym i nie F6 tylko F5 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde sluchajcie

Przed wlaczeniem gry zapuscilem test TIMEDEMO 5 razy

Pozniej daje NEW GAME

JAK dochodze do AIRLOCK i jak jestem na zewnątrz to mam dziwne latające , czarne tekstury zamiast otoczenia. I to tylko na zewnątrz. Jak wejde do srodka znowu jest ok.

I tak mam jak przed wlaczeniem gry wlacze 5 razy TIMEDEMO.

CZemu akurat tak mam po tych testach timedemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobcie tak jak ktoś oczywiscie może, prawda

Wlaczyc gre , zapuscic 5 razy timedemo z rzędu

DAc NEW GAME i dojść do PIERWSZEGO AIRLOCKU w grze(jak sie wychodzi na zewnątrz).Plansza druga--MArs city Underground- to jest tam

I od poczatku tam dojść po tych 5 testach Timedemo.

I czy tez bedziecie mieli takie dziwne tekstury na zewnątrz planert tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zaczołem. Czekam na wersję pl. Przede wszytkim dlatego, że jest za 79zł nie za 179. No i dlatego, że co prawda angielski mnie nie przeraża, ale wygodniej będzie mi się grało w wersję polską. Nie lubię przechodzić gier (nawet fpp) bez zagłębiania się w fabułę. A doom3 posiada takową nawet niezłą z tego co tu wyczytałem. Nie martwi mnie też to, że wer pl może być nienajlepsza. Przeszedłem far cry pl . Gorzej nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slim_Writer napisał:

Cytat:

Może trochę zejde z tematu, ale czy ktoś wie jak nazywa się plansza w której dostajemy piłę łańcuchową. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

 

pytałem się was o coś.Czy nikt nie zna na to pytanie odpowiedzi

 

 

Pile dostaje sie w levelu Comunications Transfer. BTW przekozak zabawka

Im dalej D3 tym bardziej mi sie podoba, a straszy tak, ze nie ma co...pare razy na fotelu podskoczylem...na sluchawkach w nocy to musi byc psycho-granie

THX za odpowiedź pozdrawiam Cię turzol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, mam problem, a w zasadzie mój znajomy

pewnie pytanie już padło, ale darujcie mi przeglądania tych 110 stron 8O

sprawa ma się tak

rozmowa była telefoniczna więc może problem śmiesznie wyglądać, ale tyle zapamiętałem

 

DELTALABS LEV2 SECTOR 2A

siakieś szyby, żadne drzwi się nie otwierają, zombiaki powybijane, gość biega po planszy i nie wie co robić 8O

coś tam gada, że jakiś transmiter ma odpalić czy co, nie wiem

pomóźcie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DELTALABS LEV2 SECTOR 2A  

siakieś szyby, żadne drzwi się nie otwierają, zombiaki powybijane, gość biega po planszy i nie wie co robić  

coś tam gada, że jakiś transmiter ma odpalić czy co, nie wiem  

pomóźcie

Przechodziłem tą planszę ostatnio i nie sprawiła mi wiekszych problemów. Trzeba tam najpierw znaleść i włączyć zasilnaie aby pootwierały się drzwi w celach, powystrzelać zombie i połazić aż w którymś pomieszczeniu będzie ten transmiter i jak już sie go znajdzie to trzeba wrócic do urządzenia do teleportacji i teleportować sie na następny poziom gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie juz to bylo ale i ja powiem ze polecam stery omegi na nowych cat 4.10 mi fps w doomie skoczyl rewelacyjnie teraz w 1024 high z shadows on i cfg pod radka 9700/9800 mam w timedemo1 wynik 44.5fps wczesniej mialem ok 36, a jakosc obrazu jest nie zmieniona, pewnie sa wprowadzone jakies zanizenia zeby byl lepszy fps ale na oko tego nie widac i to mnie cieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey, Kiedy będzie ten Doom 3 PL? Przeciesz miał być we wrześniu a już mamy połowę października!

Z tego co wiem premiera została przesunięta na listopad. Też czekam na wersję pl, ale zaczynam tracić cierpliwość. Działania polskich dystrybutorów w niektórych przypadkach to czysta kpina. Gra (czego by o niej nie sądzić ) będąca jendym z większych wydarzeń tego roku wyjdzie u nas w sensownej cenie, ( 180zł za grę to jest parodia) ok 4 miesięcy później, jeśli nie zostane dalej przesunięta, co jest bardziej prawdopodne. Wiele gier w Polsce jest włąśnie w taki sposób. Niektóre nawet nie wychodzą w u nas wogóle (np silent storm) Później natomiast dystrybutorzy krzyczą, że dużo ludzi ściąga gry. Może by tak walkę z piractwem zaczeli od siebie i okazali wkońcu dla graczy choć z odrobinę szaczunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey, Kiedy będzie ten Doom 3 PL? Przeciesz miał być we wrześniu a już mamy połowę października!

Z tego co wiem premiera została przesunięta na listopad. Też czekam na wersję pl, ale zaczynam tracić cierpliwość. Działania polskich dystrybutorów w niektórych przypadkach to czysta kpina. Gra (czego by o niej nie sądzić ) będąca jendym z większych wydarzeń tego roku wyjdzie u nas w sensownej cenie, ( 180zł za grę to jest parodia) ok 4 miesięcy później, jeśli nie zostane dalej przesunięta, co jest bardziej prawdopodne. Wiele gier w Polsce jest włąśnie w taki sposób. Niektóre nawet nie wychodzą w u nas wogóle (np silent storm) Później natomiast dystrybutorzy krzyczą, że dużo ludzi ściąga gry. Może by tak walkę z piractwem zaczeli od siebie i okazali wkońcu dla graczy choć z odrobinę szaczunku.
Racja.

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...widze że spora czesć ludzi grających w doom-ka ma problemiki z przejściem jej do końca,dziwiłem się pytanią co w danym momencie zrobić bo myślałem że to typowa gra typu idź tam wciśnij guzik a otworzą sie drzwi,niesety myliłem się bo też zetknałem się z problemem,mój problem polega na tym że jak trafiamy pierwszy raz do levelu Hell to wczodzi sie schodkami do góry wciąga nas jakiś portal,po chwili zamyka nas w klatce lądujemu na jakiejś platformie,po zabiciu tych "zombiaków" ide po drodze ułożonej przez "władce" docieram do miejsca gdzie po krótkiej animacji z daleka otwierają sie drzwi z kamieni i wyłania się z nich ten olbrzymi stworek,zabijam go...i tu zaczyna się mój problemik po wejściu do tej komnaty (gdzie wczesniej wyszedł olbrzymek") zamykaja sie za mną drzwi,biegam po tej komnacie i nic się nie dzieje żadne dzrwi się nie otwieraja jest tylko dużo jakis znaków na ścianach które mi nic nie mówią,jesli ktoś zna odpowiedz na moje pytanie lub może pomóc to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z tego co pamietam był już opisany w tym temacie - musisz przywołać jeden z pojemników (wyciągnąć go dźwigiem). Jak będzie już przy konsoli to umieszczasz go tak, żeby przesuwał się przy prawej ścianie - włazisz na ruszający pojemnik i wskakujesz na gzyms i w otwór. Banał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...