Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie czemu jak ustawie sobie grafike w doom 3 tak jak chce i wchodze pnownie to nie pamieta mi zmian (pisze ze zmiany zadzialaja przy ponownym uruchomieniu gry)

niestety u mnie nie dzialaja jak juz kilka razy wcisne zatwierdz zmiany napis ten nie wyskakuje i odplama jakas misje i kurcze nie wiem juz czy zmiany zadzialaly czy mam 1280x1024 czy nadal 640x480

poproś mame aby ci kupiła lepsze okulary....

 

8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kartę - podpis i wszystko piękne ładne ale Doom 3 nie działa jak powinien. Na chyba 5 wersjach różnych sterowników na całym ekranie wyskakują w tej grze, tylko tej, czarne piksele i czarne plamy. Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde cooler!!! ale z Ciebie melepeta.

Nie potrafisz ustawiac gry a pindolisz o kiepskiej grafice.

Zadna gra nie ma tak zaj**** klimatu co DIII, ZADNA.

Najlepsza gra pod tym wzgledem, najlepsza gra pod zwgledem grafiki. Czego chciec wiecej ?

Gra jest na jeden raz (chociaz za pare miesiecy pewnie znow przejde) poniewaz jest liniowa ale miod splywa z monitora, ze ja nie moge uwiezyc w te bredni co poniektorzy wypisuja, z Toba na czele.

Malolat pewnie jakis jestes, ktory DI i DII nawet nie widzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze ze gierka zdobyla wielka popularnosc sadzac po ilosci postow na jego temat

Ja rowniez uwazam ze gierka jest swietna ale utknalem w jednym miejscu, a dokladniejw DELTA LAB Sector 2a, chodzi o teleport, nie wiem jak to uruchomic, nie umie sie dostac do takiego pomieszczenia z drzwiami na kod, nie wiem jaki to kod, a w PDA nic nie znalazlem, pomozcie/dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czemu jak ustawie sobie grafike w doom 3 tak jak chce i wchodze pnownie to nie pamieta mi zmian (pisze ze zmiany zadzialaja przy ponownym uruchomieniu gry)

niestety u mnie nie dzialaja jak juz kilka razy wcisne zatwierdz zmiany napis ten nie wyskakuje i odplama jakas misje i kurcze nie wiem juz czy zmiany zadzialaly czy mam 1280x1024 czy nadal 640x480  

 

sorki za lamerskie pytanie  

ale teoche mnie ta gra zadziwia jesli chodzi o ustawienia grafiki

Nie no koles dzieki ci ze poprawiles mi humor, i ty twierdzisz ze grafika jest tragiczna :lol: :lol: 8O :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalili d3 na voodoo2 !!!!  8O

screeny: http://www.firingsquad.com/media/gallery_i...sp?media_id=244

patch: http://www.voodoo.zarovka.com/

 

masakra 8O 40 fps o_0

Wyglada jak wyglada ale jestem w szoku 8O

I do tego ten framerate. W koncu grafika to nie same tekstury i efekty. Zlozonosc modeli tez trzeba obrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam, widze ze gierka zdobyla wielka popularnosc sadzac po ilosci postow na jego temat

Ja rowniez uwazam ze gierka jest swietna ale utknalem w jednym miejscu, a dokladniejw DELTA LAB Sector 2a, chodzi o teleport, nie wiem jak to uruchomic, nie umie sie dostac do takiego pomieszczenia z drzwiami na kod, nie wiem jaki to kod, a w PDA nic nie znalazlem, pomozcie/dzieki"

 

Przepraszam ale czy pomoze mi ktos wreszcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odpalil ktos Dooma 3 na GF 2MX ?? Pewnie ktos sie pytal juz ale nie chce mi sie sprawdzac 111 stron...

Ja odpaliłem :D

 

Przepraszam ale czy pomoze mi ktos wreszcie??

Nie mówie że nie, ale teraz wszyscy są w szoku po wyjściu HL2;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam, widze ze gierka zdobyla wielka popularnosc sadzac po ilosci postow na jego temat

Ja rowniez uwazam ze gierka jest swietna ale utknalem w jednym miejscu, a dokladniejw DELTA LAB Sector 2a, chodzi o teleport, nie wiem jak to uruchomic, nie umie sie dostac do takiego pomieszczenia z drzwiami na kod, nie wiem jaki to kod, a w PDA nic nie znalazlem, pomozcie/dzieki"

 

Przepraszam ale czy pomoze mi ktos wreszcie??

:baranek: :baranek: :baranek:

Jeżeli do tej pory nikt Ci nie pomógł, to oznacza to że:

:arrow: nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie

:arrow: było gdzieś na poprzednich stronach, a Tobie nie chciało się szukać

:arrow: nikomu nie chcę się odpowiadać na takie pytanie, bo już było, albo jest zbyt błahe aby się nim zajmować

 

Proponuje :google:

Jeśli nic nie znajdziesz, to daj sobie spokój i nie pisz co chwila postów, w których prosisz o pomoc. Trochę własnej inicjatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

doszedlem do momentu (ktos o to pytał wczesniej) kiedy zdobywa sie soul cube z soul cubem  :D  (nightmare), wiec jezeli ktos jest ciekawy jak dalej tocza sie wydarzenia to na priv, podesle saevy

To bylem ja :)

To moze inaczej.

Jezeli gra sie zachowuje inaczej falbularnie to nie zdradzaj nic.

Jezeli jest to samo to powiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...