Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

hmm teraz mam nowy problem ..zainstalowalem colina od brata z sieci i teraz po pierwszym ekranie wyskakuje blad w delphy i konic co jest karwa moze jakis dx zły ??

1.Nie klnij

2. zrób tak odistaluj stery i dx

2. zaistaluj dx 8.1 restart omegi 3.6 restart dx 9.0a restart

3. teraz wszystko cacy będzie biegać jak nie to wyłacz autostart hogera !!! i wyłacz komp włącz i ustaw ręcznie hogera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm teraz mam nowy problem ..zainstalowalem colina od brata z sieci i teraz po pierwszym ekranie wyskakuje blad w delphy i konic co jest karwa moze jakis dx zły ??

1.Nie klnij

2. zrób tak odistaluj stery i dx

2. zaistaluj dx 8.1 restart omegi 3.6 restart dx 9.0a restart

3. teraz wszystko cacy będzie biegać jak nie to wyłacz autostart hogera !!! i wyłacz komp włącz i ustaw ręcznie hogera

dzieki juz sobie poradzilem , troche krotsza droga ..poprostu zainstalowalem najnowszego dx 9 i po klopocie a stery to mam najnowsze omegi a hogera nie uzywam juz bo mam sapphire 9100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kąd mogę dostać cody do gry

Rozumiem że po wpisaniu wyrażenia "Colin McRae Rally 3"+"Cheats" w wyszukiwarce GooGle i otrzymaniu listy wyników zamurowało Cię i nie wiesz, którą stronkę wybrać :wink: A tak na serio to po Ci one ?

 

Jeśli już musisz je mieć to... hmmm radzę zainstalować sobie GooGle Toolbar i używać jak najczęściej, lub skorzystać z wyszukiwarki GooGle ew MegaGames.Com (Ja używam tej stronki z racji że znajduje się na niej wiele łatek NO-CD a tipsy itp także można na niej znaleźć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh.....:P

moim zdaniem to slayer masz najgłupszego compa jaki widziałem

Co żeś się do mojego kompa przyczepił :evil: No cóż....byle leszcz będzie się podniecał, ile to ma fajnych super 3D Marków :x Żałosne....wsadź se w d.... te 10 tys, bo ci żyłka pęknie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki moja wina :oops: 

ja zle zrozumialem

dziala juz mi

diolek, znowu mam pytanie do ciebie.

co zrobiles ze ci CHAMPiONSHIP dziala????????/

mam directx 9.0a win XP i 2k3 enterprise i na kazdym to samo.

tez mialem ten problem http://colin3.sisco.pl/problemy.html tutaj bedziesz mial odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi mi o to ze proboje odpalic colina to wyskakuje komunikat bledu : "program wykonal nieprawidlowa opercaje i nastapi jego zamkniecie. RALLY_3PC spowodowal blad: nieprawidlowa strona w module rally_3pc.exe" mam system windows 98 i karte graficzna radeon 9000 pro, podobny problem mialem z colinem 2 , zdaje mi sie ze coliny nie chca chodzic pod 98 z radeonem, czy ktos mial podobmy problem albo wie o co chodzi , bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi mi o to ze proboje odpalic colina to wyskakuje komunikat bledu : "program wykonal nieprawidlowa opercaje i nastapi jego zamkniecie. RALLY_3PC spowodowal blad: nieprawidlowa strona w module rally_3pc.exe"  mam system windows 98 i karte graficzna radeon 9000 pro, podobny problem mialem z colinem 2 , zdaje mi sie ze coliny nie chca chodzic pod 98 z radeonem, czy ktos mial podobmy problem albo wie o co chodzi , bede wdzieczny :)

Ja sie tam nie znam...

Na Twoim miejscu zainstalowalbym XP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...