Skocz do zawartości
Lisek

Nowe rekordy na naszym forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Dla chetnych....hmm moze i la chetnych bo z przymusem to mzoe byc róznie, ale zeby cos ci chetni z tego mieli ;) Bo raczej w naszym kraju nie ma zabardzo ludzi chojnych i wychodza za załozenia ze skoro nie trzeba płacic to po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony cieszymy sie, gdyż Najwięcej użytkowników 241 było obecnych 01 Sie, 2004 22:59. Poprzedni rekord wynosił AFAIR 215 osób i został osiągnięty poł roku temu :) Widać DOOM3 zrobił swoje...

 

Niestety, ma to swoje złe strony. W tej chwili serwer ledwo zipie zatrzymując się co chwilę (a jest to dosyć mocny sprzęt - PIV 3.0 HT + i875 + 2GB RAM + 2 dyski SATA w RAID).

W moje urodziny :lol: :lol: :lol: Nie trzeba było... :oops: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pclab wytrzymuje ponad 500 uzytkownikow nawet nie zwalniajac... czy administracja sie nie wstydzi??

Tylko zobacz z jakiego czasu bierze ilośc uzytkownikow pclab a z jakiego tweak.
pclab: Najwięcej użytkowników online (545) było Wczoraj, 20:15

tweak: Najwięcej użytkowników 335 było obecnych 21 Lis, 2004 21:29

o jaki czas chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zapytam, czy za te reklamy co są u góry dostajecie kase za kliknięcie czy jak to jest,:?: bo jak dostajecie za kliknięcie to mogę klikać w te reklamy pare razy dziennie - w domu, w szkole, u kumpla i gdzie mnie zaniesie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupi nareszcie działa forum. Jak trudno było wytrzymać bez niego 2 dni :(. No jest kolejny rekord 404 userów na raz - ładna liczba, taka sama jak błąd - brak strony. Widać, że po 2 dniach rozłągi ludzie sie sami pchają na forum. 8) Pozdrawiam wszystkich maniaków z tweaka. 8)

 

Ohh SGJ wyprzedziłem cie o pare ładnych sekund. 8)

 

EDIT

Poprawiam sie:

Najwięcej użytkowników 410 było obecnych 06 Gru, 2004 15:56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...