Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zapowiadam oficjalnie CUBE 2 ULTRA LIMITED EDITION :wink:

Tomcat otrzymał odemnie zestaw bloczkow cube za swoje zasługi w tworzeniu i pomocy nad bloczkami z serii CUBE za co serdecznie mu dziekuje :wink:

A oto wiecej fot mam nadzieje ze bloczek przypadnie wam do gustu poprawiłem troszke jakosc wykonania topu

otrzymal = dostal = dostal w prezencie? mi mowil ze placil :D

 

hmmmmm, troche przyrdzewialy jest w jednym miejscu w otworze na śrubę, ale ja sie nie czepiam. Fajny bloczek, ale cena pewnie tez bedzie fajna. Dlaczego nie ma zapinki w topie? bedzie krowiasto wygladal z blachami, wiec moze lepiej zrobic troche wieksza pleksi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że dałem pokryłem ok 50% kosztów produkcji :wink: ..

dodam że koszty budowy mojego wc moge własciwie podsumowac z nagrzewą, pompką, 2 blokami, wszelkimi złaczkami, kolankami ,trójnikami, borygo, demineralką, silikonem węzami itp zamkną sie w ok 200 złotych B)

 

jezy ne czego mi brakuje to bloku na nb-mozę jeszcze Miś opracuje model na intela :wink:

 

a teraz wracam do poszerzania nozyczkami nakrętek złaczek bo cellfast wybitnie nie pasuje na 8/10 :-|

 

jedną już mam- z w miare dobrą polerką pastą zajeło mi to wczoraj 2.5 h :/ musze zacząc to szybciej roić bo inaczej będe te 10 nakretek robił przez cały dzień :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloczek wykonany bardzo starannie. Wizualnie estetyczny i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.

Tylko, że mi osobiście przejadły się już bloki z topem z pleksy i gdybym miał teraz kupić nowy blok, to byłbo by to, coś pokroju Swiftech Apogee, Storm, lub nowy blok Mate'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wszystkie produkcje z forum prezentują sie coraz lepiej ,duży +

mysle,zę dysponujac nową zabaweczną mozę miś15go robić tez sobie topy z mosiądzu i tyle :wink:

Niestety nie wiem czy wtedy bloczek by był by ciut za cięzki-nabrał by sporej nadwagi :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle,zę dysponujac nową zabaweczną mozę miś15go robić tez sobie topy z mosiądzu i tyle :wink:

Niestety nie wiem czy wtedy bloczek by był by ciut za cięzki-nabrał by sporej nadwagi :wink:

Bez przesady, coolery pokroju CNPS9500, wieże Tr czy produkty Scythe są cięższe i jakoś ludzie z tym żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ladnie to wyglada, ale faktycznie jak jest mozliwosc zrobienia topu nie z pleksy a z mosiadzu jak mowi tomcat to juz wogole byloby super truper . tylko jak dla mnie przydalby sie test tego ultre le , mam obecnie 3 bloczki w domu , x2p rev 2 (zamontowany ) i flowipna oraz wlasnie tego najlepszego misia -nie mam czasu na zabawy z skladamiem o rozkladaniem tego wszystkiego i dodatkowo testy... i nie wiem co zamontowac czy blok misia czy flowpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ladnie to wyglada, ale faktycznie jak jest mozliwosc zrobienia topu nie z pleksy a z mosiadzu jak mowi tomcat to juz wogole byloby super truper . tylko jak dla mnie przydalby sie test tego ultre le , mam obecnie 3 bloczki w domu , x2p rev 2 (zamontowany ) i flowipna oraz wlasnie tego najlepszego misia -nie mam czasu na zabawy z skladamiem o rozkladaniem tego wszystkiego i dodatkowo testy... i nie wiem co zamontowac czy blok misia czy flowpina

Ty leniu ;-)

zrób testy na gorąco

jezuśku ja bym nie wytrzymał

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie sie podobal mniejszy top ,ale o gustach sie nie dyskutuje,wole ten bo wygląda solidniej.

Te pręgi przy okręgu na piny to są od cnc i nie ma co sie przejmowac?

To sa slady po "przejsciu" freza nie ma sie czym przejmowac

podobał ci sie "mniejszy top" mozesz sprecyzowac wypowiedz bo nie bardzo rozumiem oco chodzi bo nie było mniejszego topu w tych bloczkach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spody nie mają polerki to fakt ale to już u misia standard-trzeba go pomolestować o wyrównywanie na magnesówce :) Co do pinów to czasem niestety czegoś brakuje-przy tej liczbie to nie tak łatwo zrobić idealny spodzik(ja sie jakoś załapałem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle,zę dysponujac nową zabaweczną mozę miś15go robić tez sobie topy z mosiądzu i tyle :wink:

Niestety nie wiem czy wtedy bloczek by był by ciut za cięzki-nabrał by sporej nadwagi :wink:

Top moglby byc nawet z olowiu, przy tak niskim polozeniu srodka ciezkosci jaki jest w blokach (w porownaniu do wysokich kilogramowych coolerow) naprezenia jakies bedzie wywolywal przykrecony do mobo blok sa w pelni akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...