Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

poki miazdze frajerow z myszkami na serwerach, na nic sie nie przesiadam 8)

ps. niech sie kolega sysak pochwali czasem gt turbo bo gti to odkurzacz z napedem na przod - zadne wyzwanie do opanowania w zakretach.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miazdzysz frajerow z myszami z takim czasem? moze natkniesz sie na mnie kiedys :wink: XR GTT, BLGP - 1.24.19

pod jakimi nickami gracie?

 

pozdro, DFH| X3N

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XR GT jeżdżę jeżdżę od czasu do czasu - dla zabicia nudy. ;-) W sieci only XF GTI. Jak kieeedyś w odległej przyszłości kupię kierownicę to XR GT pomęczę.

 

Gram pod nickiem SYSAK PL

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cisne tylko w demo z braku siana, nick n3on.

 

ps nie wierze w to 1:24 - chyba o innym autku mowimy.

1657663[/snapback]

dobre hehe

 

http://www.lfsworld.net/get_spr.php?file=98&w=1

 

1.23.13 wr w hotlapie;]

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co odebralem przesylke z kirownica. Uzywany Trust z wibracjami ( na allegro za niecale 45 zl :D. I zdazylem pograc kilka godzin w S2 demo...

 

I powiem wam panowie... wymiekam!

 

Ta gra, na kierownicy jest tak miodna ze brak mi slow...

Myszkowicze - kupcie sobie kiery na allegro , mozna znalesc niezla MS w cenie sredniej myszki. Bo zabawa jest tak nie milosierna ze koniec swiata.

 

Niewiem czemu ale puki co najbardziej mnie bawi driftowanie :D nie takie tam jak NFSu2, tutaj czuc samochod jak by sie w nim siedzialo.

 

Co mnie cieszy to, to ze tutaj mozna opanowac samochod w czasie driftowania. Natomiast w rFacot prawie kazdy uslizg konczy sie spinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem co bylo przyczyna moich "cienkich" czasow. Porownywalem sie z pelna alpha majac wersje demo 0.5 ... dzisiaj przejechalem pare kolek na starym setupie w 1.0 i czas bez wiekszego wysilku zszedl na 1:29:xx. Musze popracowac nad setupem i wtedy zobaczymy [;

ps. naprawde ogromna roznica jest pomiedzy 1.0 a 0.5, o wiele szybciej mozna wchodzic w zakrety i auto wydaje sie stabilniejsze. (moze teraz na myszce bedzie mi sie fajnie jezdzic)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was juz nie rozumiem po prostu... ciagle cos do tego LFSa macie. wpierw marudzili ze niestabilny, za auto wciaz sie slizga, ze nierealistyczny... teraz znowu zmiana frontu i LFS nagle stal sie latwy, auta jada jak po szynach... odpusccie sobie, bo zmieniacie zdanie jak choragiewka na wietrze... nie z kazdego poslizgu da sie wyjsc, ale z pewna doza doswiadczenia - mozna takich uniknac. a drift, coz..... mnie jako racerowi, szkoda na to opon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dlatego LFS jest tak popularny bo jest  po prostu łatwy :) Auta jezdza jak po szynach , spiny opanowuje sie jedna reka  itp  itd  duzo moznaby wymieniac:)

1660463[/snapback]

Na upartego to samo mogę powiedzieć o GTR.

 

Proponuje nie wtrącanie się wiecej w wątek lfs-a gtr-owców z takimi postami, macie swoje zdanie, każdy je zna i niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jarhead

Poszukuję następującej wersji - To była chyba Alpha0.9x ale nie moge nigdzie znaleźć...

Wiem, iż menu znacznie się różni od najnowszej wersji a na początku mamy tylko taki żółty samochód i jedną trase. Oczywiście można było dodawać pojazdy i trasy icon_biggrin3.gif Dla mnie było świetne więc jak ktoś ma link to bardzo prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mecze xf gti na blackwood i jak narazie 1.35.36 na najnowszym paczu u mysle ze to kres mojego setupu, moze ktos ma jakis lepszy setup na ktorym pojechal troszke szybciej, bylbym wdzieczny za udostepnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do entuzjastów driftu.

Gdzie moge znaleźć jakieś sety dla S2 do driftu dla GT Turbo, może GTR :) albo FZ50 :lol: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do entuzjastów driftu.

Gdzie moge znaleźć jakieś sety dla S2 do driftu dla GT Turbo, może GTR :) albo FZ50 :lol: ???

Możesz podać nick z LFSW skoro chcesz śmigać furkami z full wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...