Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takiego moda, ale był jakiś niedorobiony (16 graczy na mapie 64 źle się grało). Przydała by się taka opcja w najnowszym patchu 1.03 ale z możliwością włączenia 64 botów - patch niebawem się pojawi. W poprawce ma być zawarta dodatkowa mapa. Jestem ciekaw ile ten patch będzie ważył.

Pozdrawiam jesli wierzysz ze jakikolwiek komputer pociagnie 64 boty :blink: zeby pociagnac 32 boty potrzeba naprawde potwora wiec nie licz na to lepiej kup sobie oryginal i graj po necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam jesli wierzysz ze jakikolwiek komputer pociagnie 64 boty  :blink:  zeby pociagnac 32 boty potrzeba naprawde potwora wiec nie licz na to lepiej kup sobie oryginal i graj po necie.

1679506[/snapback]

Po pierwsze kto powiedział że nie miałem oryginału? Po drugie dlaczego nie mogę grać z botami jeśli mam na to ochotę, tylko chcesz mnie na siłę zmusić do grania po sieci? Po trzecie potwór tzn. jaki konfig masz na myśli i jak to sprawdziłeś skoro nie ma takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze nie ma takiej mozliwosci??

Sprzet pokroju AMD64 2700MHz, 2GB ramu i 16 GF 6800 nie wyrabia. Wiec nie wiem na czym chcesz to odpalac

1679622[/snapback]

ta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chyba na windowsie 95 :lol: i 2048x1860 AAX8 AFx16 :lol:

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam osoby która by miala oryginala i komplikowala sobie zycie z botami , wiec wybacz ale kazdy kto kupil ta gre to kupil ja sobie po to zeby grac w Multi , gra z botami mija sie z celem i wedlug mnie nie ma sensu , ja nawet nie probowalem odpalac trybu singiel bo i po co skoro moge sobie popykac na jakis rankingowych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mozna grac na procku 234*8mhz - gram tak na 32-36 botow w utawieniach graficzych takich w jakich gram w mutli - czyli niskie, poza zasiegiem i lightning [widac blyski karabinow] i czymstam jeszcze

no i pomaga karta dzwiekowa, ktora bierze na siebie caly dzwiek a nie jakis software emulator

 

jak ktos ma zle ustawiony komp [uwielbiam ten tekst] to mu 32 na 6800 nie pojdzie i na 2gb ramu [ktory przy niskich teksturach jest zbedny, starczy 768]

grac w singlu z botami mozna z jednego szmatlawego powodu - sa glupie w jeden, prosty sposob: malo umieja, ale nie sa glupie ze zlosliwosci, a takich graczy jest na necie strasznie duzo

pozatym boty nie potrafia uzywac BH i chwala im za to, bo bh whoring jest po prostu nudny i zenujacy - po dlugiej przerwie zagralem sobie na necie, mashur city, serw wypchany po brzegi, podbieglem do startujacego bh, zastrzelilem strzelca :) wsiadlem i zrobilem 150 punktow na mapie. i bylo to masakrycznie nudne, ale co poradzic, jesli to jest jedyny sposob nabicia takiej ilosci punktow? jeden TK na runde jakos ujdzie [wszyscy wiedza jakie sceny dzieja sie przy wsiadaniu do bh] a punkty leca

i nie, nie jestem dumny z tk, ale nie bede klamal, ze tego nie robie w takim celu - teoretycznie nikt nie robi, a patrzysz na statsy i jednak zawsze sie jakis znajdzie - przy tej sile ognia broni nie wierze w przypadkowe postrzaly :)

Ale sama gra z botami jest beznadziejna. Latwa i nic nie uczaca.

Nawet potrenowac sie na nich nie da

to chyba gralismy z innymi botami - przy wysokim skillu strach glowe wychylic i czlowiek musi sie kilku rzeczy jednak nauczyc, zeby te flagi zdobywac

kiedy czlowiek widzi ile potrzeba punktow, zeby z sierzanta awansowac wyzej, to mu sie grac odechciewa, wiec serwery rankingowe nie maja juz dla mnie najmniejszej magii :) i dla was tez ja straca, jak bedziecie mieli te 27tys punktow a pasek do najblizszego awansu nadal bedzie ledwo widzialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny musze się zgodzić z Jonathanem :P

Staty są tylko miłym dodatkiem do gry nie dającym prawie że nic. Wiadomo że fajnie mieć wyższą range ale przecież tak samo grasz szeregowcem jak i sierżantem :]

 

W singla grałem troche też w celach treningowo naukowych. Sam mam dość debili uczących sie latać heli na serwerach. Wsiada taki do BH i caly team rozpieprza o najbliższy kamień. Właściwie po to chyba własnie jest SP żeby się pobawić i pouczyć pewnych umiejętności aby nie utrudniać życia innym podczas normalnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam osoby która by miala oryginala i komplikowala sobie zycie z botami , wiec wybacz ale kazdy kto kupil ta gre to kupil ja sobie po to zeby grac w Multi , gra z botami mija sie z celem i wedlug mnie nie ma sensu , ja nawet nie probowalem odpalac trybu singiel bo i po co skoro moge sobie popykac na jakis rankingowych serwerach.

1679741[/snapback]

Ja nie bardzo wiem w czym zecz, mam oryginał. Lecz nie zawsze mam dostep do netu, z reszta o tem napisalem i z tego tez wzgledu pytalem o moda.

Zucasz sie bracie jak dziki, a pewnie sam nie bardzo wiesz o co ci tak na prawde chodzi.

Ale niechaj bedzie.

Zamierzam komplikowac sobie zycie botami, (jak to rezolutnie ująles)

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli ktos gra na staty to jasne

My tu gramy w milym towazystwie dla zabawy wiec nie wiem o co Ci biega

 

A co do ustawien graficznych nie po to ladowalem w kompa aby grac w najnizszych ustawieniach

kwestia gustu. ja wole miec jednak 60fps, 1600*1200 i medium/low niz 30-40fps i 1280*960 i high - za dlugo gralem w fps dla sportu, zeby nie wiedziec, ze takie 60fps to i tak jest minimum przyzwoitosci a wszystko nizej na dluzsza mete przeszkadza w grze.ale skoro ktos gra for fun, to mu to zbedne

 

co do tego, ze tak samo gra sie sierzantem i szeregowcem..coz.. nie wiem czy poweisz to samo, jak cie jakis seregant ze stolka commandera wykopie bo bedzie mial taki humor. tak samo brak niektorych odblokowanych broni czasem az boli, bez supporta i specopsa ciezko sie gra, bo ich odpowiedniki 'normalne' sa biedne, biedne, biedne - dlatego warto troche postatsic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo wiem w czym zecz, mam oryginał. Lecz nie zawsze mam dostep do netu, z reszta o tem napisalem i z tego tez wzgledu pytalem o moda.

Zucasz sie bracie jak dziki, a pewnie sam nie bardzo wiesz o co ci tak na prawde chodzi.

Ale niechaj bedzie.

Zamierzam komplikowac sobie zycie botami, (jak to rezolutnie ująles)

Wow wkopało mnie w ziemie , znasz takie mądre słowo jak rezolutny a rzecz i rzuca piszesz z takim bykiem :mur:

 

Jak nie masz dostepu do netu to bardzo mi przykro ale BF2 w zamyśle jest gra MP więc nie w grze z botami cała frajda , oczywiście nikomu nie zabraniam jeśli ktoś kupuje grę i chce sobie grac na botach to jego sprawa , ale dogadac sie z botami przez mikrofon :lol: .

 

Twierdzisz , że nie wiem o co mi chodzi , kolego ja znam ten wątek od pierwszej strony bo BF2 kupiłem w dniu premiery , a w Demo grałem od pierwszego dnia , więc jeśli łaska to cofnij parę stron wstecz , a może się czegoś dowiesz bo o botach było nie raz , wystarczy użyc opcji szukaj , a nie isc po najmniejszej lini oporu.

 

Pozatym poczytaj regulamin , istnieje opcja EDIT czy to takie trudne użyc jej zamiast klepac posta pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii FPS'ów to się nie zgodze. Ja wole mieć high detale na 1024x768 z anizo i aa przy około 40 fps niż wyższą rozdzielczość. Wiadomo im więcej tym lepiej ale ja nie odczuwam żadnego dyskomfortu grając na 40 a juz napewno nie powiem ze 60 to absolutne minimum.

 

Co do grania szeregowcem i sierżantem to czytaj ze zrozumieniem. Napisałem "prawie tak samo", wiem o tym że ma sie odblokowane bronie i ze z wyzszym stopniem predzej dostane commandera i sie na nim utrzymam.

 

Osobiście tępie statsiarskie praktyki. Ostatnio znaleźlismy kolesi którzy we trzech nabijali sobie i z Dziejem zabiliśmy wszystkich dołączając odpowiedni komentarz :lol:

 

 

Sztandar - rozbiłeś mnie tym zdaniem: "oczywiście nikomu nie zabraniam jeśli ktoś kupuje grę i chce sobie grac na botach to jego sprawa , ale dogadac sie z botami przez mikrofon" :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz , że nie wiem o co mi chodzi , kolego ja znam ten wątek od pierwszej strony bo BF2 kupiłem w dniu premiery , a w Demo grałem od pierwszego dnia , więc jeśli łaska to cofnij parę stron wstecz , a może się czegoś dowiesz bo o botach było nie raz , wystarczy użyc opcji szukaj , a nie isc po najmniejszej lini oporu.

 

Pozatym poczytaj regulamin , istnieje opcja EDIT czy to takie trudne użyc jej zamiast klepac posta pod postem.

1680170[/snapback]

I nadal nie na temat..., nie obchodzi mnie kiedy kupiles gre, ani tez to, od kiedy w nia grasz.

Pytanie bylo sformulowane jasno.

 

Pozatym nie jestes moim kolega.

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator się znalazł , jak nie na temat to po co odpisujesz ??

 

A na pytanie odpowiadam , nie próbowałem uruchomic w trybie singiel map na 64 osoby ponieważ nie widzę w tym sensu , a skoro EA zdecydowała , że w trybie singiel nie ma opji uruchamiania z botami map na 64 osoby to widocznie też miało to jakiś cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator się znalazł , jak nie na temat to po co odpisujesz ??

 

A na pytanie odpowiadam , nie próbowałem uruchomic w trybie singiel map na 64 osoby ponieważ nie widzę w tym sensu , a skoro EA zdecydowała , że w trybie singiel nie ma opji uruchamiania z botami map na 64 osoby to widocznie też miało to jakiś cel.

1680234[/snapback]

Jezeli ktos takiegoż moda stworzyl, to pewnie rowniez to w jakims celu uczynil.

I ja sie pytam: czy ktos wie gdzie to mozna znalezc?

A co decyzji EA... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem kilku - nie moglem znalezc ich instalek, wiec nie moglem przypomniec sobie nazw, ale pogrzebwalem w historii przeglaraki

 

po pierwsze jest portal poswiecony czesci singleplayerowej battlefieldow - nazywa sie planet battlefield single player - niestety strona mi sie teraz nie laduje :/

http://www.planetbattlefield.com/battlefieldsingleplayer/

 

pamietam, ze sciagalem z niej mod coop_v_1.0_package - do gray z botami i kumplem po lanie pokojowym

a modem do singla jest wcc mod - poza poprawkami w singlu dodaje tez sporo zmian natury ogolnej, co moze nie odpowiadac, bo zmiany sa czesto kontrowersyjne. ale grac sie da

ja sam gralem najdluzej na modzie, ktorego nazwy nie pamietam [one wszystkie maja idityczne nazwy] - znaczaco podnosil skutecznosc broni, poszerzal mapy w ten sposob, ze boty pomimo tego, ze maja zakodowana tylko obsluge map 16pl potrafily calkiem niezle radzic sobie na mapach powiekszonych - pare punktow wiecej, kilka nowych pojazdwo, generalnie mapy nabieraly przez to zycia nawet w singlu

robilem reinstall i zmienialem dysk, wiec wszystko co miaelm z bf2 szlag mi trafil, nie potrfie wiec wiecej powiedziec, ale jak ruszy - to planet single player powinno ci pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zmienic nik w koncie jak to zrobic bo sie pomylilem a nie mam nowych meili zeby utworzyc nowy nik

1681400[/snapback]

Nie da sie zmienic , masz dwa wyjscia:

1.Grac na starym nicku

2.Zalozyc gdziekolwiek konto mailowe i nowego nicka

1681488[/snapback]

Poszukaj mojego postu, który opisywał jak zrobić taką sztuczkę

 

(...)

3. Poczekać na patcha 1.3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dotyczacy uruchomienia BF 2.Wczoraj dostalem monitorek LCD 19 cali.Ochoczo chcialem zobaczyc jak dziala na nim Battlefield2.Okazuje sie ze po wlaczeniu widze czarny ekran(normalne przeskoki zmiany rozdzielczosci, po chwili gra sie wylacza i wraca do pulpitu(nawet niwidze reklamy EA).Po przelączeniu na 17 crt wszsytko jest ok.Dodam ze inne gry chodzą bardzo dobrze na lcd-ku.Mial ktos moze taki problem??

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...