Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Jescze mam dwa pytania: 1.da się podnieść broń po zabitym przeciwniku/koledze? Jeżeli tak to jak?

2. Kiedy odblokowywują mi się dodatkowe bronie?

Do gry daja takie dziwne cus, dokladniek karteczki z literkami (taka mala ksiazeczka) i tam jest wszystko wypisane co czym podnosic, etc <_<

 

PS: wczoraj mialem dziwnego "zonka". Gralem sobie w SF i na mapce z samolotem (nie pamietam tych dzownych polskich nazw) w pewnym momencie zobaczylem za gosciem ze swojej druzyny czerwony nick... wiec zaczolem w niego strzelac. "czerwonca" zabilem ale nie wiedziec czemu moj kumpel go reanimowal, wiec ja znowu do niego strzelalem i trup. Po jakis 3 reanimacjach zaczeli do mnie wolacz zebym nie TK, ja patrze w statsach i pieknie odjelo mi punkty. Patrze dalej koles nadal na czerwono i jest w 2 zespole :blink: W takim razie czemu odjelo mi punkty? Po chwili "dziwnego" gostka juz nie bylo na serwie i ja sie w takim razie pytam wtf ?

 

Mieliscie moze taka sama sytuacje?

 

EDIT: ja tez bede w sobote o 21 ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze.a mozecie mi powiedziec czy da sie zamienic nick przypisany do konta(e-maila)i jednoczesnie zeby nie stracic wszystkich osiagniec(bo tak bedzie jak zaloze nowe konto z nowym nickiem).przy tworzeniu konta wpisalem nick ktory uzywam ogolnie w sieci :mur: i myslalem ze mimo wszystko bedzie tak jak w innych grach mozna go potem zmienic w samej grze.no i niestety sie przeliczylem :mur: jak ktos z was wie czy to jest jeszcze mozliwe bez zmiany konta na inne to prosze o pomoc.dzieki

p.s a moze tak nawiasem"mowiac" piszcie moze jakie sa wasze "ulubione"serwery(na jakich najczesciej gracie), wtedy zawsze mozna sie gdzies znalesc i tworzyc druzyny B) .bo taka gra ma najwiekszy sens i daje duzzo miodnosci gdy gra sie zespolowo w kilku gostkow razem,a jak przy tym mozna sobie pogadac przez mikro. tu juz wypas:)juz mi sie znudzilo szwargotanie ze szwabami lamana angileszczyzna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee zdarzyło mi się podlecieć pod flagę helikopterkiem, i nagle wskoczyła do niego osoba z przeciwnej drużyny, o czym zasygnalizował mi czerwony kwadracik zamiast niebieskiego... czy o czymś nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicka nie mozna zmienic , musisz zalozyc nowe konto i zaczynac od zera. Jesli chcesz pograc bardziej druzynowo to najlepiej poszukac jakiegos klanu coraz wiecej nowych powstaje.

dzieki.a na pykanie w klanie to trzeba miec czas a jak sie kilku gosci styknie okazyjnie i pozna po nickach to zawsze mozna sobie fajnie popykac.jeszcze raz dzieki za odpowiedz ktora niestety tylko potwierdzila moje przypuszczenia.no coz bede musial chyba zalozyc nowe konto ze swoim nickiem z medala zeby niektorzy goscie wiedzieli ze znow ich pyka gosciu=[OW'sT]=.tylko ze w morde bt2 nie chce przyjac mi roznych znakow :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wogole nowy i na forum i w grze BF2 :] ale mam 1 pytanie :zainstalowałem gre(bf2 :)) bez zadnych patch'y i jak chce grac online(przez siec) i szukam w internecie serverow jest dosyc malo , czy to zalezy od wersji jakiej mam(od patch'a)?? :] z gore wielkie THx miłej gry zycze chlopaki :)

Edytowane przez mi3t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszczxe jedno pytanie dotyczace chyba tych patch'y:) bo jak nie zainstalowalem jeszcze tych patchy jak wpisywałem IP serverów polski i mi pisalo- ze adres IP jest błędny , lub mam skonfigurowac połączenie lub coś takiego :] z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupilem niedawno BF2 i przyznam, ze grafa jest powalajaca (mam to szczescie, ze moja grafika pozwala ustawic wszystkie parametry na maxa), ale nie o tym chcialem, gdy BF2 byl jeszcze w powijakach producenci wspomnieli o mozliwosci nagrywania calych rozgrywek. Zdaje sie wybuchla z tego jakas mala afera, bo gracze nie chcieli, by po zakonczonej rozgrywca przeciwnik mogl podejzec i przeanalizowac taktyke wroga. Przeszukalem cala gierke i nie moge znalezc takiej opcji a chcialem porobic filmiki z tej gierki. Czy moze wiadomo cos na w/w temat szanownym forumowiczom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogule to niektóre serwery sa jakies dziwne ,ciupiesz z kolesiami ,patrzysz czerwony kolo, to go ciach, i po nim ,a tu wiadomosć serwera, zostałeś ukarany za zabicie kolegi i minus 4 pkt. ,żenujące.Co ja robię ...patrzę w lewo .... ,patrzę w prawo i co robię wychodzę .......:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Właśnie zaczołem grać w tę fajną grę na serwerach rankingowych ale jak zobaczyłem poziom ludzi tam grających to się za głowę złapałem. No cóż, ja jestem dopiero szeregowiec a tam grają już kolesie którzy zarobili sporo belek na naszywce. Mam takie małe pytanko. Nie znacie jakiegoś fajnego, rankingowego serwerka na którym grają polacy i głównie początkujący ludki. Chcem sobie trosze pograć a nie tylko bezprzerwy wołać medyka o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Problem w tym że już się za długo nagrałem z tymi botami i z nimi sobie radze ;)

 

No cóż, muszę więcej ćwiczyć i tyle. Nie mniej jakiś "łatwiejszy" serwerek by się przydał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio sciagnalem mod (bf2 sp bot changer v2.1 ) w ktorym moge ustawic Bots skills, tylko niebardzo wiem czy to dziala na wszystkie boty czy tylko na te z mojej druzyny.

tak czy inaczej ustawiam poziom na min i liczbe botow na ok 10, co przy mapie 64os daje spore pole do popisu, a kiedy mi sie nudzi tropienie wroga to ładuje na pole 64 boty (lub wiecej dla kazdej strony,zalerzy ile komp uciagnie-moj zaczyna haczyc przy 100 ) i mam mniej wiecej to co nowy na prywatnym lub rankingowym serwerze ...go and die...

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie natury technicznej: czy da się rozwalić apc lub czołg minigunem z blackhawka?

mógłby mi ktoś z sf odblokować f2000 plz??? (gg:1903907)

 

btw, gram na serwerach EA DE i K-PLAY, ping~70, mapki 32.

przy pierwszym awansie nie warto odblokowywac m95(nadal 2 strzały by zabić) i g3(magazynek 20 naboi).

polecam l85a1(medyk) , choć jego celność też jest mocno przreklamowana...

 

pzdr

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RoaDKilL o broniach juz dyskutowalismy. G3 jest bardzo dobra bronia. CO z tego ze ma 20 naboi skoro ma spora sile i celnosc.

 

Co do miniguna mozesz nim nawet czolg rozwalic. Tylko strzelaj seriami bo wczesniej dzialko sie przegrzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć to jeszcze raz ja, mógł by mi ktoś pomuc z tym patchem. Żaden niechce mi się zainstalować, ściągałem je z różnych żrudeł, prubowałem tych sposobów z rejestrem, ma na partycji systemowej około 6 GB wolnego miejsca, podczas każdej instalacji wyskakuje mi komunikat "aktualizacja niepowiodła się". Czy może być problemem, że parycją systemową jest parycja "D". Gra jest oczywiście orginalna. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Cześć to jeszcze raz ja, mógł by mi ktoś pomuc z tym patchem. Żaden niechce mi się zainstalować, ściągałem je z różnych żrudeł, prubowałem tych sposobów z rejestrem, ma na partycji systemowej około 6 GB wolnego miejsca, podczas każdej instalacji wyskakuje mi komunikat "aktualizacja niepowiodła się". Czy może być problemem, że parycją systemową jest parycja "D". Gra jest oczywiście orginalna. Prosze o pomoc.

Gra chyba lubi jak jest na systemowej "C" i wówczas spróbuj zainstalować patcha.

 

Przynajmniej ja nie miałem z tym żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Do tej pory BF2 mialem ustawiony na 1024x768, wszystko high oprocz Textures (medium) i AA x4 (czasami rowniez AF). Ladnie chodzilo na 1GB RAM. Ostatnio wsadzilem 2GB i kicha. Wlaczam Textures na high i dalej szarpie tak samo jak przy 1GB (nie da sie pograc). Testowalem wczoraj na: proc 2500MHz, karta 350/800, wylaczylem nawet AA i nic nie pomaga. Czy jednak tutaj ograniczeniem jest grafika z tylko 128MB pamieci?

 

Ma ktos moze podobna karte (128MB) i 2GB pamieci, komu BF2 chodzi dobrze na wszystkim High?

 

ps. Patcha nie mam zainstalowanego.

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Do tej pory BF2 mialem ustawiony na 1024x768, wszystko high oprocz Textures (medium) i AA x4 (czasami rowniez AF). Ladnie chodzilo na 1GB RAM. Ostatnio wsadzilem 2GB i kicha. Wlaczam Textures na high i dalej szarpie tak samo jak przy 1GB (nie da sie pograc). Testowalem wczoraj na: proc 2500MHz, karta 350/800, wylaczylem nawet AA i nic nie pomaga. Czy jednak tutaj ograniczeniem jest grafika z tylko 128MB pamieci?

 

Ma ktos moze podobna karte (128MB) i 2GB pamieci, komu BF2 chodzi dobrze na wszystkim High?

 

ps. Patcha nie mam zainstalowanego.

Mam kompa tak jak w podpisie sprawdzę jak sprawa wygląda u mnie i zdam relacje narazie gram na medium i parę na high i AA 4x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisac kilka wskazówek co do zinstalowania patcha.....

Jeśli pojawił się problem z instalacja patcha lub dodatku do gry Battlefield 2:

 

- prosze sprobowac uruchomic Windows w trybie awaryjnym i wtedy instalowac latke

- prosze utworzyc nowe konto w Windowsie, np. "test" z urpawnieniami administratora. Logujac sie na to konto instalujemy gre, dodatek oraz latke, a nastepnie restartujemy komputer i logujemy sie na nasz normalny profil, kasujac "test"

- prosze sprawdzic, czy w nazwie profilu w Windows nie ma zadnych polskich znakow (ą,ę,ć itp.) - moze to powodowac problemy z instalacja dodatku/patcha

- prosze zwrocic uwage na ilosc wolnego miejsca na dysku C - patch wymaga podczas wgrywania az 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej

- prosze przeniesc folder moje dokumenty klikajac na niego prawym przyciskiem myszy i wchodzac we wlasciwosci. Wystarczy zmiana litery dysku z C na np. D.

- jesli instaluja Panstwo gre Battlefield 2 od nowa, wazna jest kolejnosc - wersja podstawowa Battlegield 2, nastepnie dodatek Jednostki Specjalne, na koncu patch

So to dane z firmy EA Elektronic.

 

A jeżeli ma ktoś pirata, to lepiej niech nie kombinuje (szkoda czasu) bo i tak nie zainstaluje patcha.

post-129903-1137079285_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przetestowałem i gra działa płynnie AA 4x i Wszystko na WYSKOKIE prócz tekstur (średnie). Rozdzielczość 1024x768 85Hz. A oto jak gra wygląda u mnie na tych ustawieniach.

klik -> http://img63.imageshack.us/my.php?image=screen0163wb.png

A FPS wacha się od 35-56 B) . Nie wiem co zrobić żeby tekstury poszły na WYSOKIE ale pokombinuje na moje oko nie ma dużej różnicy. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Do tej pory BF2 mialem ustawiony na 1024x768, wszystko high oprocz Textures (medium) i AA x4 (czasami rowniez AF). Ladnie chodzilo na 1GB RAM. Ostatnio wsadzilem 2GB i kicha. Wlaczam Textures na high i dalej szarpie tak samo jak przy 1GB (nie da sie pograc). Testowalem wczoraj na: proc 2500MHz, karta 350/800, wylaczylem nawet AA i nic nie pomaga. Czy jednak tutaj ograniczeniem jest grafika z tylko 128MB pamieci?

 

Ma ktos moze podobna karte (128MB) i 2GB pamieci, komu BF2 chodzi dobrze na wszystkim High?

 

ps. Patcha nie mam zainstalowanego.

ja mam kompa jak w podpisie i nic mi nie haczy (po swierzej zmianie ramu z 1gb przestalo). Detale i wszystko mam na max razem z aa i af.

 

EDIT: rozdzielczosc taka jak Twoja i nie sadze zeby to byla wina grafiki bo moim zdaniem jesli haczy/ szarpie to ram a jesli grafika to low fps

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...