Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

bawiłem się z łączem i powiem ze nawet 128kbps wystarczy!!! co prawda na 1mb jest sie bardzo szybko na mapie ale to jedyny atut.

Nie przesadzaj na 128 pingi na Polskich serwerach bedziesz mial w granicach 60 a na neo 2 mbit 12 na zagranicznych roznie ale roznica miedzy 128 a 2 mbit-y zawsze w granicach 40-60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak to czytam to nie wiem czy sie śmiać czy płakać :blink:

Co ma przepustowość łacza do szybkości ładowania sie mapy??? Bzdura, dokup ramu to zobaczysz roznice w szybkości ładowania sie map

 

Nie przesadzajcie z tym łaczem 128Kb...przez 3 miesiace grałem na tym łaczu i nie narzekałem. Teraz mam 256 kb w "promocji" telepsów i na polskich serwerach mam nawet pingi po 15 !! Czasemmi sie smieje jak patrze ze koledzy z klanu maja po 40 lub wiecej przy łaczach 1-2 MB :D a ja na niby takim gów.nianym mam tak nisko :] !!

Na zagranicznych ok. 50-60 i spokojnie da sie grać, zadnych zacinek rowniez nie mam, a jesli juz to baaardzo sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maniak GeForce FX

fajna gierka

na moim sprzęcie(jestem nowy to go jeszcze nie znacie)

P4 2,8@3,02 512mb(kingston 400mhz@410mhz)+256mb(elixir 266@276) galaxy GF :mur: FX 5500 256mb/128bit(HYNIX 4ns :angry: )

dysk maxtor 80gb a fx 5500 z 275/350@310/405

chodziła na low wszystko

i także na 1/2low+1/2medium :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To miales cos skopane, bo pingi sa takie jak mowi metz... 200? Nigdy czegos podobnego nie widzialem.

 

Kurde dalej mam te dziwaczne spadki fps... pisalem jak to wyglada, mam to na ladzie, w powietrzu - wszedzie.

Biegne sobie mam 60 fps i nagle spada do 15 fps i tak po okolo 5 sek lub pozniej znowu 60 fps. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

To miales cos skopane, bo pingi sa takie jak mowi metz... 200? Nigdy czegos podobnego nie widzialem.

 

Kurde dalej mam te dziwaczne spadki fps... pisalem jak to wyglada, mam to na ladzie, w powietrzu - wszedzie.

Biegne sobie mam 60 fps i nagle spada do 15 fps i tak po okolo 5 sek lub pozniej znowu 60 fps. Dziwne...

Zmiejsz detale i tyle... po co aż tyle detali? Lepiej mieć wiecej FPS'ów niż napisy na ścianach :/ Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eh czegos nie rozumiesz - mam plynna gre, tylko mi sie nie z winy sprzetu zmenijszaja fpsy. Na low mam to samo, poprostu nagle mam krach i leca fpsy na leb na szyje totalny bez sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh oczywiscie robilem.

Nie sadze ze moj komputer to demon predkosci i nie wymagam od gry duzo, ale ludzie z podobnymi konfigami nie maja takich jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Eh czegos nie rozumiesz - mam plynna gre, tylko mi sie nie z winy sprzetu zmenijszaja fpsy. Na low mam to samo, poprostu nagle mam krach i leca fpsy na leb na szyje totalny bez sens.

Spróbuj:

>> zmiana sterów;

>> reinstalka gierki;

>> stare lekarstwo na wszystko - format :P;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

BTW: w nowym patchu maja poprawic bug z wsiwetlaniem przyjaciela jako wroga... i wiele innych - jakby ktos nie wiedzial ;)

Ronin - mozliwe ze malo ramu jak dla tej gry i tyle, hm... moze dokupie jak bede mial kase ale planowalem zmienic na 64 bity :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu od kilku dni nie moge zalogowac sie na serwer kont, łączy sie i lączy i nic ! :/ mieliscie poodbne problemy ?

Miałem, ale u mnie coś się w javie skopało i blokowała dostęp do netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wyjadaczy (i nie tylko):

ostatnio zaczalem zalowac to co zrobilem ;) Powrocily wspomnienia, sprzedalem bf 2 i kupilem 1942. Spowodowane bylo to moim laczem (pomimo ze mam 256 kb/s, pingi po 200-300). Patrze, ze 1942 tez ma takie wymagania odnosnie szybkosci polaczenia. Chce wymienic lacze na neo 256 albo 512 (duza roznica?), sprzedac dziadka 1942 i kupiec z powrtotem bf2. Jak cos tracisz, widzisz jakie jest wspaniale. Pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Szocik masz jakis inny net z tymi pingami 300, nie neo?

Oczywiscie wiadomo ze lepiej 512, ale mialem 128 i sie gralo dobrze, teraz mam neo 256 i w sumie nie czuje roznicy. Jak zalaguje to z winy serva i zazwyczaj ludzie pisza po tym: kurde ale lag ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi całe życie w puszce i się jeszcze mądrzy :mur: , wyjdź i walcz jak mężczyzna :D

 

A tak na poważnie to słuchajcie Metza on wie co mówi.

:] moge i z buta walić ale ode mnie to tylko jeszcze dwie osoby umieją jeździć czołgiem..Adasi i tm78

Zagramy jakiegos 4funika to ewentualnie moge wyjść z puszki :D ale jakoś dziwnie bede sie czuł wtedy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...