Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwalem sie do full'a u znajomego i widze u niego 10map,a na stronie bf jest opis 12, brakuje kubra dam i mashtuur city. O co biega? czy byly jakies wersje okrojone,czy to poprostu dopisane mapki? Jesli tak to gdzie je ściągnąć,bo zabardzo niewidze pojedynczych map, tylko mody i map'packi.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sprawdzalem jeszcze raz i ma 10 i fakt gralem w singla,bo neta mu zabrali :( ,pliki są,wiec wsio sie zgadza.

 

I znowu singlowcy sa w d. bici >_>

 

...a moze da sie to jakos odblokowac?

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL owned.

W ogole single to pomylka, nie powinno go byc. A chyba nie myslales ze beda robic te gre pod singla rotfl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomylka...no raczej nie,skoro jest i wielu w to gra.Fakt zabawa juz nie ta,ale jak ktos ma klopoty z netem to czemu nie.

 

I owszem nie myslalem ze beda te gre pod singla robic...a co to komu przeszkadza ze jest...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o założeniu klanu w BF2 graczy z TWEAK??

 

Pomysł dobry ale i tak "najlepsi" już grają w istniejącyh klanach więc ewentualny klan tweak.pl musiał by się wybić łokciami hehe ;-)

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metzu jak wyjdzie Armored Fury to mysle ze rozegramy pare bitew pancernych...

ps. pojezdzilbym PT91:)

ja juz nie moge sie doczekać az wsiąde to PT91 i zobacze jak wymiata (albo i nie) heh :D

 

misiek175

Co sądzicie o założeniu klanu w BF2 graczy z TWEAK??

jakbys sie rozejrzał po niektórych klanach i nickach graczy to byś zauwazył ze jest pare osób z tweaka :wink:

Edytowane przez Metz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu z TWEAKA udziela się także w klanie SOF w tym mój ukofany czołgista :wub:

Nie nie nie, ile razy mam Ci powtarzać że on jest tylko mój :mur: :lol:

 

Sztandar a jak ostatni spar SOF vs. Grom??

Niestety nie potrafie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nigdy do końca nie wiem z kim gram, kurna dwa klany o tej samej nazwie to nieco poroniony pomysł bo wielu sie myli (w tym mi). Moglibyście to jakoś zmienić i nie uwierze że jedna grupa nie zerżnęła nazwy od drugiej.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztandar a jak ostatni spar SOF vs. Grom??

Dostalośmy wycisk , no ale cóż raz się wygrywa raz się przegrywa.

 

 

Niestety nie potrafie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nigdy do końca nie wiem z kim gram, kurna dwa klany o tej samej nazwie to nieco poroniony pomysł bo wielu sie myli (w tym mi). Moglibyście to jakoś zmienić i nie uwierze że jedna grupa nie zerżnęła nazwy od drugiej.

Pzdr.

Sytuacja wygląda tak , że GROM grał w ET My na scenie BF byliśmy pierwsi oni dołączyli do sceny później , zresztą to nie ja nazwe wymyśliłem i nie ja jestem CL więc to niestety nie odemnie zależy , ale powiem szczerze , że rozważamy zmiane nazwy...

 

Może SoF ma ochote dzisiaj zagrac sparing wieczorkiem?? bo Metz chyba w monopolu do 18 więc na razie ciężko mi się z nim skontaktowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może SoF ma ochote dzisiaj zagrac sparing wieczorkiem?? bo Metz chyba w monopolu do 18 więc na razie ciężko mi się z nim skontaktowac.

Wiesz co u nas dosyć ciężko ze squadem by było chyba na dziś wieczór, dziwne że Metz nie odpowiada (pewnie ma zapierdziel w robocie, albo spi na klawie bo lupalismy do 3,30 :D ). Zobaczymy wieczorem na gadu czy coś bo teraz to ciężko powiedzieć, zawsze można puknąć jakis 4fun infantry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faajjniee, ale jestem rozchwytywany :D

 

Adasi my man (bez podtekstów :lol:) GROM.BF2 to ten fajniejszy grom..ile to ja bede Wam powtarzał ?:P B)

 

@Sztandar - zagramy, pewnie tak kolo 21 hmm? Jeszcze sie zgadamy...Ty tez sie teraz nie odzywasz..czyżbyś sie do mnie wybrał ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiecie co wam powiem mam teraz 1.5 gb ramu i dla tej gry to malo. Mam CZASEM (bardzo sporadycznie) scinki. Ja nie wiem, jonathan jak ci chodzi na 2 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to podsumuje tak: "AMD" :lol:

 

Może prezz grafe albo proca Ci gra zwalnia bo ja mam 1,5GB i idealnie. Gram full detal 1280x1024, tylko nie laduje sie tak szybko jak dwugigowcy.

Zgadzam się ja też kiedyś miałem Bartka 2500+@3100+ , 1.5GB RAM (3x512MB), R9800 PRO 128MB i BF2 śmigał bez żadnej przycinki w 1024/768 detale na maksa ale bez AA czy AF tyle że nie było zbyt płynnie a momentami dość słabo no ale czasy świetności R9800 już dawno mineły ;-)

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...