Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wywala mi gry przy probie polaczenie z jakims serwerem. Poczytalem topik i wiele os. pisze, ze to wina firewalla. Mialem Kerio, zmienilem na sygate i to samo, jest jakis FW, na ktrym na 100% to bedzie dzialac, bo juz nie wiem co sie dzieje. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath

Zone Alarm w wersji do 5.5 xx ,poźniejsze wersje ciut bardziej skomplikowane ale i lepsze :/

Prosty w obsłudze jak drut , wystarczająco dobry dla przecietnego usera

 

Ten Desert Conflict Mod

ściągłem , pograłem 30 minut na 3 mapach :/

, jak dla mnie Nic nie wart :/ 700MB

na marne

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej systemowy + wbudowany w router.

Co smieszne wczesniej dzialalo bez problemu na zonealarm i sygate a teraz juz nie chce. :]

U kumpla na kerio tym co ja mialem smiga bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po krotkiej przerwie ponownie zainstalowalem BF2 :) tylko ze na viscie

odpalilem na starym configu jaki mialem na xp i nawet da sie grac ;)hehe

a tak powaznie to chce sie wbic na jakis serwer ... a on wita mnie komunikatem "Twój Cd-key jest nieważny" - co sie dzieje ? gra w pelni oryginalna wczesniej gralem i jakos nie bylo problemow ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2 trzeba pod Vistą uruchamiać z uprawnieniami administratora, bo inaczej PB kick z serwera, ale u ciebie to chyba co inngo...

 

A, co masz na myśli na "konfigu xp". Ustawiłeś to samo, czy z "sejwa". Może tu problem.

konfig z xp - czyli na plikach konfiguracyjnych z xp (z folderu moje dokumenty)

robilem reinstalke i to samo :( gre odpalam z uprawnieniami admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eve of Destruction BF2

http://www.gamershell.com/news/37659.html

mod - wojna Wietnamska

1,2 GB

grałem - raczej dla zagorzałych fanów BF:Vietnam

wg mnie mapy zbyt duże, są górzyste i trzeba się nachodzić

gameplay realistyczny - strzał kończy się śmiercią

ludzi dużo - serwerów też dosyć

dobra mapa Hill i Raid - ogólnie jest ich pełno, dziwnie sterują się śmigłowce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale tych modow powychodzilo... bede musial bf2 zainstalowac i na ktorys sie zdecydowac, podstawka juz mi troche sie znudzila [; Masz cos jeszcze kurdefelek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciąż zależy żeby punkty trzepac więc mody odpadają :)

Ale może chociaż z ciekawości coś bym odpalił.

 

Kiedyś rozmawialiśmy o ilości fps podczas dużego zamieszania w max ustawieniach w 1600x1200. Wreszcie odpaliłem frapsa i fps nawet w ciężkich chwilach koło 50fps sie utrzymuje choc obraz wydaje się skaczący. To nie jest problem wymagań sprzętowych. Łacze też nie wydaje się możliwe opóźniac. Może router nie nadąża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapa Hill z EoD

http://www.eodmod.com/dev/News/postreleasenews/screen002.jpg

 

=======

fajny jest jeszcze CQB 1,7 mod (ok. 250 MB)

Close Quarter Battle

terroryści vs. wojsko japońskie

terroryści mają rakiety LAW - mapy naprawdę fajne, miasta japońskie, port z mnóstwem kontenerów, skutery, Nissan Skyline, trójkołowce,

szkoda, że serwer gdzieś w Azji, naprawdę fajnie się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modzik Desert konflikt jest nawet ok. Zagrałem na około 4 mapach. Ciekawa jest mapka coś tam Mosul. :) Zabudowania na zboczu wzniesienia jakiegoś.

I tu ciekawostka no i pytanie. Filtry mam ustawione na rankingowe a mod znalazł mi 12 serwerów. Możliwe by były rankingowe?! nie wiem czy mi naliczył punty a nie mam czasu pograc dłużej więc może ktoś zna odpowiedź?

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o fps to jakos dziwnie mi pokazuje( patrze zawsze na 1 wynik bo drugi po / jest zawsze ponizej 25), nawet jesli widze, ze lekko sie tnie to mi pokazuje ok. 100fps, a jesli chodzi o lacze to zawsze 64 osobach przy koncu rudny mam problem polaczenia z serwerem ( przez jakies 20-30s), moze niby duzo osob, ale dlaczego niema takiego czegos podasz rundy(chyba ze zapisywanie statow na koniec rundy tak to zamula).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tym samym czasie co ty i nie cytowałem wypowiedzi Artuditu. Chodzi o naliczanie punktów podczas gry w moda.

Chyba że ktoś ma inne doświadczenia.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok!!! To mnie sprostujcie. Na niektórych serwerach wszyscy mieli tę sama range a na innych każdy odznaczał się swoim stopniem i podczas gry zdobywałem punkty ale może ich później nie dodało. tego nie wiem. Gram tylko na rankingowych to sie orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modzik Desert konflikt jest nawet ok. Zagrałem na około 4 mapach. Ciekawa jest mapka coś tam Mosul. :) Zabudowania na zboczu wzniesienia jakiegoś.

I tu ciekawostka no i pytanie. Filtry mam ustawione na rankingowe a mod znalazł mi 12 serwerów. Możliwe by były rankingowe?! nie wiem czy mi naliczył punty a nie mam czasu pograc dłużej więc może ktoś zna odpowiedź?

Nie nalicza punktów - sprawdzałem - mimo, że wyszukuje serwery rankingowe

ale logując się do konta mamy wybór broni podobny do podstawki (masz odblokowane np. 3 bronie to w EOD też masz dwie) - o ile mi się nie pomyliło ale zdaje się, że tak jest...

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja do modów mam mieszane uczucia. Swego czasu wyszedł mod który maxymalnie wymuszał walkę infantry przy użyciu tylko broni palnej (bez pojazdów, granatów, C4, claymorów i bodajże można było grać tylko medykiem :) ). Modzik spoko ale grało w niego zaledwie kilka osób. Od tej pory powiedziałem sobie że koniec z eksperymentami. EA zaoferowało mnie dwa oficjalne dodatki (przy czym grał tylko w jeden :)) i styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modzik Desert konflikt jest nawet ok. Zagrałem na około 4 mapach. Ciekawa jest mapka coś tam Mosul. :) Zabudowania na zboczu wzniesienia jakiegoś.

I tu ciekawostka no i pytanie. Filtry mam ustawione na rankingowe a mod znalazł mi 12 serwerów. Możliwe by były rankingowe?! nie wiem czy mi naliczył punty a nie mam czasu pograc dłużej więc może ktoś zna odpowiedź?

Bo do moda masz osobny ranking i jak odpalasz moda to w BF HQ masz jak w zwykłym BF'ie stopień itp. Ale tylko za pkt naliczone podczas grania w moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pogralem troche w desert conflikt i jakos do mnie nie przemowil. Wkurzaja mnei te mapki, zadna mi sie nie spodobala :(. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No dokladnie, BF2 to miejscami jeden wielki cyrk, TK za nic, walki o samoloty... np. snajperzy lubia strzelac przez szybe do pilotow po to aby samolot zdobyc. Widac jaka elita gra w BF2 :lol:. Co do CSS to rzeczywiscie miejscami buractwo niezłe gra. Mam paru znajomych co graja w CSS, wiekszosc lubi sobie popalić trawke, słabo im w szkole idzie i ogolnie ciezko sie z nimi dogadac. No i duzo dzieciarni gra ze czasem ciezko po glosie rozroznic czy gra dziewczyna czy chlopak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wymyślono coś takiego jak klany i serwery prywatne/zabezpieczone gdzie gra większość ludzi z kulturą. Zdarzają się też serwery publiczne z dobrym/b.dobrym gameplay'em. Jak po wejściu widze, że kamperstwo/tk/etc. sp...am czym prędzej na inny i tak do skutku. Lepiej stracić 1h na znalezienie dobrego serwera niż stracić nocke z ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

f.e.a.r. Wydaje mi się że grając w CSS jednak trzeba trochę myśleć no chyba że lubisz biegać jako mięso armatnie? Nie wiem ile grasz w BF ale sądząc po tym co napisałeś to chyba nie długo... gadanie że w BF grają sami "inteligenci" - śmiech na sali, nigdy się tak nie wkurzałem(delikatnie powiedziane) podczas gry jak wtedy gdy grałem w BF. TK dla sprzętu to jedna wielka masakra...

170 godzin i 20k pkt to mało ? ok...

TK dla sprzętu Ci przeszkadza ? trudno... takie TK jest obecne głównie na serwach gdzie masz 64 osoby i w jednym momencie na samolot rzuca się np 7 osób. Na serwach do 32 osób nie ma takiego problemu. Pozatym co to by była za gra gdyby każdy mial czołg bądź samolot ;P Trzeba od poczatku walczyc o swoje a nie tak jak w css... Że sie stoi w miejscu i kupuje bronie waląc po klawiaturze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TK dla sprzętu Ci przeszkadza ? trudno...

Hmm... a tobie nie? Bo dla mnie to normalne nie jest :blink:

takie TK jest obecne głównie na serwach gdzie masz 64 osoby

Tylko na takich gram.

Trzeba od poczatku walczyc o swoje

Walczyć a TK to chyba dwie różne sprawy? No ale skoro dla ciebie to jest normalne i popierasz takie akcje to OK :huh:

a nie tak jak w css... Że sie stoi w miejscu i kupuje bronie waląc po klawiaturze :)

No fakt... lepiej od razu sie z bronią w łapie odrodzić albo pojawić się z nikąd(samoloty,czołgi...) <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...