Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

EA nigdy sie nie przyzna do błędu, poza tym im zależy bardziej na rzeszach lamerów ktorzy sobie kupia giere, pukną miesiąc i koniec a nie na graczach którzy kupią gre raz i tłuką w nią przez kilkaset godzin.

Co do następnego patcha, już pokazali na co ich stać, może być tylko gorzej. Już wczesniej sie balem tego patcha, ale wiekszosc mówiła ze głupoty gadam, no to teraz mają. Zrujnowana gra.

 

ehh...niestety święta racja :(

 

(ja niedam ea zarobić - tłuke w demo :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrujnowana gra.

dlaczego zrujnowana ? Czy musisz go instalowac ? Skoro wielu zobaczy ze kiszka powroci do 1_12, a te &^%R z EA niech lepiej ostro biora sie do pracy, a nie tylko $$ im w głowie (chociaz wiem ze nic specjalnego nie zrobia :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie o jakich Wy "paczach " piszecie ? mam zamiar kupic BF2 i słyszałem ze jak sie ma radeony to do niektorych gier trzeba łatki instalowac.GŁUPI jestem ? czy to prawda :lol:

patch - to taka poprawka producenta gry i ma na celu zniwelować jakies błędy - chociaż w tym ostatnim przypadku im nie wyszło...

Dotyczy wszytkich nietylko Radeonowców :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja narazie jakos nie instalowalem ani jednego patcha pod rzadnego z moich radeonow.

 

Wczoraj chwile pogralem i chyba cos zle im staty liczy :|

W [gluteus maximus] to mam

Jakos dziwnie teraz jest, ludzie okupuja AA a nawet TK nasowaja aby tylko usiasc na stingerze/igle :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z działaniem gry tzn. grając na single [wielkość mapy 16] na high detalach gra działa bardzo niekomfortowo [mała ilośź fps'ów] kiedy zmieniam na low nie widać prawie żadnej poprawy w działaniu :S Czy może to być związane z tym, że gram na wersji tuż po 1.0 bez patchy. Być może powinienem zmienić coś w zestawie?

 

Komp:

Amd3500+

GeForce7800GT

2x512ddr knigstone

mam najnowsze sterowniki i directa.

Edytowane przez Matyss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z działaniem gry tzn. grając na single [wielkość mapy 16] na high detalach gra działa bardzo niekomfortowo [mała ilośź fps'ów] kiedy zmieniam na low nie widać prawie żadnej poprawy w działaniu :S Czy może to być związane z tym, że gram na wersji tuż po 1.0 bez patchy. Być może powinienem zmienić coś w zestawie?

 

Komp:

Amd3500+

GeForce7800GT

2x512ddr knigstone

mam najnowsze sterowniki i directa.

Wprawdze B2 lubi więcej ramu ale to nie o to teraz chodzi :-| Przy 7800gt powinno śmigać. Zainstaluj chociaż patch 1.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z działaniem gry tzn. grając na single [wielkość mapy 16] na high detalach gra działa bardzo niekomfortowo [mała ilośź fps'ów] kiedy zmieniam na low nie widać prawie żadnej poprawy w działaniu :S Czy może to być związane z tym, że gram na wersji tuż po 1.0 bez patchy. Być może powinienem zmienić coś w zestawie?

 

Komp:

Amd3500+

GeForce7800GT

2x512ddr knigstone

mam najnowsze sterowniki i directa.

ZA MAŁO RAMU

teksturki na medium, jak ja :D . Praktycznie żadnej różnicy nie ma pomiędzy medium a high (poza tym, że ci się 3x dłużej mapy wczytują).

Dobij 1,5-2gb i dopiero na high.

 

btw, co z tymi snajperkami wreszcie? 1shot2kill? nieeee... ;(.

Wczoraj, Karkand, 32, jako support, z 20m tak od niechcenia przejechałem seryjką PKM'a po 3 soldatach US zajmujących plac. 2.5 fraga. LOL. Przegieli panowie z ea...

Edytowane przez RoaDKilL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączam instalacje patcha i za chwile wyskakuje mi że mam za mało miejsca na dysku twardym i że muszę mieć co najmniej 2400MB. A ja nawet mam 10GB wolnego miejsca. Przez to nie umiem zainstalować patcha. :mur:

 

Pomóżcie!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i spróbuj to przetlumaczyć niektorym na battlefield.pl

Dla lam patch idealny, dla ludzi którzy grają naprawde dużo (nie tylko klanówki) patch jest jak eragonek napisał tragiczny....

Hmm dawno juz nie gralem w BF2, ale jak tak czytam to co piszecie to widze, ze po nowym pachu zrobilo sie cos a`la battlefield Vietnam bez pacha. Chodzi mi glownie o supporta.

Hmmm moze dzisiaj odpale i sprawdze co i jak, bo cos nie moge uwierzyc ze zrobili to co w Vietnamie latali.

 

Co do battlefield.pl tam duza czesc ludzi napewno psioczy na ten dodatek :wink:

 

@robak57 na ktorym dysku masz 10Gb? Na C musisz miec 2,5Gb zaby zainstalowac patcha. Btw kilka (kilkanascie? ) stron temu bylo rozwiazanie gdy na C masz za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc pograłem troche z patchem i musze stwierdzić że na plus mozna zaliczyć samoloty zwiadowcze które mozna zestrzelić, reszta to już same minusy, snajperzy ledwo człowiek łeb podniesie a juz go nie ma, suporterzy kurk kto im dał taka celność, a najgorsze dla mnie zmiany (dużo latam mysliwcem) to rakiety w samolotach i AA przeciez to paranoja żeby były takie celne, praktycznie jak człowiek wystrzeli flary i ktos jest za toba to niema szans żeby uniknąć trafienia, teraz byle lamer moze mnie zestrzelić z stingera czy tunguski, a i dla mnie żadna przyjemność z latania, bo jak gosci wezme w obroty i zmusze go żeby flary puścił to nie ma bata żeby go nie trafić a zdażyło mi sie pare razy że jeszcze jakiś przypadkowy śmigłowiec dostał, ludzie przecież to przesada żeby te rakiety takie celne były, przecież tak w realu nie ma, chyba ze dużo lam się skarżyło w emaliach do EA że lotnicy za dużą zadyme robia i są w większosci bezkarni, generalnie gra sie znacznie gorzej bo móje traningi i wysiłek aby latac dobrze o kant [gluteus maximus] można teraz rozbić, tak wiec wiecej biegam teraz w polu i z regóły staram sie zajść od tyłu tych snajperów camperów i sieki w nich także padaja jak muchy, bo skila w większości i braknie żeby sie odwrócic i mnie trafić a fajnie sie czasem grupują po kilka sztuk :), kurdefelek wszyscy chcieli realizmu ale to co jest teraz realizmem nie mozna nazwać, bo na wojnie góruja szturmowcy a nie snajperzy którzy raczej wspierają a nie stanowia człon armi, a jakby zwykłym stingerem udawało sie sciągnąć za każdym razem samolot to żadna armia by z nich nie korzystała bo były by za drogie, wystarczy toche poczytac lub discavery czasem obejżeć

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.secretsofbattlefield.com/hardware1.html polecam. szczególenie config punkbustera

Ten kto pisał ten "poradnik" za przeproszeniem [ciach!]o się zna na windowsach i jego rady można sobie w buty wsadzić. Przykład:

 

"Make BF2 a High Priority Application: Windows shares out its resources and memory between its programs equally. It also runs its own background tasks using the "System Idle Process". By Increasing the priority of an application, Windows provides more Memory to that application, and takes memory away from it's own tasks such as the "System Idle Process"."

 

System Idle Process nie zabiera żadnych zasobów - ani pamięci, ani czasu procesora - ma za zadanie wizualnie dopełniać użycie procesora do 100%, tak by suma czasu procesora wszystkich procesów + wartość czasu system idle process zawsze dawał 100. Przypisywanie wysokiego priorytetu procesowi gry to także nie najmądrzejszy pomysł. Gra potrzebuje do działania choćby pracy sieci którą często w naszych kompach monitoruje firewall

Oby więcej takich specjalistów, co się guzik znają a próbują poradniki pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche na nowym patchu 1.2 i musze stwierdzic ,że dużo naprawili ,a jeszcze więcej zrąbali .Na plus niema kolesi z drużyny na czerwono to na plus (narazie),koniec z kolesiami co na helikopterze nabijali sobie punkty helikopter niezwyciężony (ciach z nimi) UV oczywiście ,że jest git i tak powinno być od samego począdku .Teraz minusy --,snajperzy rąbią tak,że czasami chce się rozłączyć z serwerem .Najważniejsze ,niewiem jak do tego doszło ,ale pociski przelatuja przez pancerz czołgów samochodów (a tego niebyło)?????niewiem co to miało być ,poprostu z tym się nie popisali .Na Strike at Karkand ,już się nie pociupie transporterem, jeden strzal i po tobie hehe ,oczywiscie stracił celność transporter.Mówiłem ,że z helikopterami jest spoko ,ale jak ma to być realistyczna gra to ten śmigłowiec powinien mieć ,żeczywiście jakąć przewagę nad innymi, oczywiście niedużą ,a ja go rozwaliłem z granatnika ,lużno z karabinka zamocowanego na autku .Grając na mapach z helikopterem zauważyłem ,że gracze poprostu olewają ten rodzaj broni ,o ile można było go tak nazwać ,biorą tyłki w garść i zasuwają na piechtę, więcej kolesi nabijają na piechtę niż helikopterem.No nic ,patch jest jak to sie mówi młodym dzieckiem EA i napewno będą inne.Każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat ,dlatego to co pisze prosze ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> do siebie oriętacyjnie i nie wszystkim się sugerowac .

Na zakończenie tej wypowiedzi napisze moje spostrzeżenie odnośnie gry z zainstalowanym patchem 1.2

Wolę wczesniejszą wersje ,ponieważ ta łatka nie wniosła jak powinna samych dobrych rzeczy, lecz pół na pół, lub jak pewnie spora grupa zapalonych graczy myśli sporo niedogodności i błędów.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale niektórzy przesadzją. Skoro lubicie te cholerne delfinki, czy skaczące jak pojeby króliczki to idzicie pograć w inną gre np. CS (też w niego gram). Wreszcie koniec z panaszącymi się wcześniej helikopterami, które same potrafiły wygrać bitwe. Tak samo z cholernym specem, który tylko potrafił rzucać w dal C4 przez płoty. Co jeszcze, może snajper, którym nie dało się trafić z większych odległości. Albo bezużyteczna klasa wsparcia. Wreszcie i AA do czegoś nadaje, a nie tylko jako ozdoba

 

1.12 do kitu, 1.2 rulez

 

Właśnie teraz trzeba myśleć i trochę się namęczyć, teraz dopiero widać kto jest naprawdę dobry i kto działa w drużynie. Bardziej klimatycznie, ciekawiej.

+ Wreszcie spec musi się podczągać, czekać w ukryciu by móc wysadzić czołg, a nie jak było wcześniej rzuty w dal sobie urządzał. Na plus, ja jakoś bezproblemów podkładam ładunki na czołgach, może więcej cierpliwości i sprytu niektórym potrzeba. Przecież ta klasa jest właśnie od tego, a nie jakiś cholerny koszykaż z C4 zamiast piłki.

+ Grenadier wreszcie się do czegoś nadaje, wreszcie te rakiety coś potrafią zniszczyć. Czołgi za słabe, śmiechu warte. One mają być chronione przez piechotę podczas akcji, a nie same się panoszyć.

+ Helikopterki wreszcie da się zniszczyć i nie sieją takiego postrachu, jak wcześniej. Wreszcie nie mogą wisieć nad tobą bezkarnie i zabijać tłumy. Skoro nie potrafisz to nie lataj. Trzeba nisko i szybko, a nie bezkranie wisieć sobie nad drzewami i czekać. Helikopter ma atakować z zaskoczenia i uciekać. Mi się podoba... Wcześniej gdy się pojawiał to automatycznei byłeś trupem, nie ważne co by się robiło. Teraz pilot musi mieć oczy na około i wykorzystywać teren do osłony.

+ Snajper wreszcie trafia. Niestety taka klasa, wcześniej to połowicznie był snajper. Skoro tylu siedzi snajperó to jaki problem wziąć samemu snajpe i ich wykosić. Lamy zwykle siedzą w tym samym miejscu, łatwo się takich kosi.

+ Wsparcie wreszcei do czegoś się nadaje, przecież wcześniej wogóle nie warto było go brać. IMO trochę celność za duża, mogła by być troszkę mniejsza.

+ Granaty wreszcie rzuca się na porządne odległości.

+ Koniec powalonych skaczących tu i tam typów. I do tego jeszcze strzelających w tym czasie, idz pograć w Quake

+ Zmniejszyli HP piechocie. Trzeba pomyśleć, szukać dobrych miejsc do ostrzału, a nie lecieć na łeb na szyje, a przedewszystkim gra zespołowa. Jak w drużynie Lamy, to raj dla Medyka ;)

 

- Samolotem nie latam w ogóle bo nie mam Joya ;) i nie umiem bez niego. Helikopterek to co innego... jest lepiej na 1.2 :)

- na battlefield.pl z tego co czytałem to większość patch chwali, a może już nie...

 

Jak dla mnie plus plus plus. Nawet mi szybciej teraz BF2 chodzi :), a to już nie samowite.

Edytowane przez MARTiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj sobie forum EA i bf.pl, patch 1,2 to najbardziej debilna rzecz na jaką EA wpadło. Chłopaki musieli być na ostrym haju jak go robili :D No bo żeby na przykład wieżyczka olejowa waliła do samolotu? No bez jaj :D

 

Poza tym obserwacja wiekszosci ludzi (grających od dema do teraz po wiele godzin dziennie) jest taka:

Najbardziej cieszą się lamerzy bez skilla i ludzie którzy nie radzili sobie z prędkościa i dynamiką gry.

 

Ja się 100% pod tym podpisuje, bo sam mam identyczne obserwacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No bo żeby na przykład wieżyczka olejowa waliła do samolotu? No bez jaj " Ee chyba tego nie doświadczyłem ale z tego co rozumiem gdy podlecisz zbyt blisko to tracisz HP. Jak wlatujesz w ogień to się nie dziw że tracisz HP. Chyba, że na odległość ;) wali?

 

 

 

Ja tam się nie znam ale na łopatolota nie musze czekać wieczność, a nawet ciągle stoi ;) i czeka na mnie. Tylko weź tu znajdź dobrego strzelca :(. Medykiem mam dużo roboty. Mogę się bardziej wczuć starając się podłożyć C4 ;). Do tego mogę kosić innych snajperów, nie ma jak polowanie ala "Wróg u bram".

 

C4 to nie granat, nim się nie rzuca tylko podkłada. Zmiana jak cholera na PLUS.

Celnośc wsparcia przesadzona to fakt.

Granatnik rzeczywiście dziwnie się zachowuje ale i tak go nie używałem więc...

 

Kwestia przyzwyczajenia. Zresztą każdy lubi inny typ rozgrywaki.

Edytowane przez MARTiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładna wypowiedź i oczywiscie masz prawo jak najbardziej skrytykowac i podzielić sie sukcesem patcha 1.2 Jak zauważyłem, jesteś już zwolennikiem patcha 1.2 i nic cię od tego nie odwiedzie, dlatego nie bedę rozpisywał się niewiadomo jak, bo i tak cie nie przekonam o niedociągłościach tej poprawki .

Jednak myśle ,że nie raz cię jeszcze wkurzy rakieta wystrzelona z twojej wyrzutni i przlatujaca przez pojazd niczym niewidzialna :mur: http://media.putfile.com/at_error (film pożyczony) myśle ,że twórca filmu się nie obrazi,poprostu u mnie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszce kilka linków, ten wyżej był zrobiony przez kogoś ze Spamu bodajże.

http://media.putfile.com/ZatarAA

http://media.putfile.com/Battlefield-2-12-Blackhawk-bug

http://media.putfile.com/Medic-bug-12

http://imagecloset.com/8/02320714-untitled.JPG

 

Faktycznie patch 1,2 może sie podobac, ale chyba po to by sie mozna bylo z niego ponabijać :D Tak samo jak zachwalaczy pod niebiosa którzy chyba grali łącznie z 20h i chyba mają za słabe okulary ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patchu 1.2 powinni wyeliminowac skakanie ze strzelaniem z granatnika , delfinki , poprawic TV , a reszte zostawic w spokoju. EA chcialo duzo poprawic a zrobila sie z tego wielka kupa łajna i zepsułą rozgrywke , powiem szczerze jak jeszcze przed patchem lubilem wejsc na serwer rankingowy i pociupac tak teraz ograniczam sie tylko do gry w klanie bo EA skutecznie zepsuła mi przyjemnosc z rozgrywki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo gadac sztandar powiedział wszystko za mnie nie będe tego powtarzał.

Przed chwilą wywaliłem cały magazynek w kolesia ,a kolo jeden strzał i po mnie tak to jeszcze niebyło .

No nic ,ja napewno ograniczę grę w Battlefield ,a szkoda, bo jest to jedna z najleprzych gier w jaka grałem .

Wchodząc poprostu na serwer .......zamiast ostro pociupać, zaczynam się męczyć tą grą .

Zresztą to drugi dzień gry na tym patchu, może sie przyzwyczaję do tych strasznych niedociągnięć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...