Skocz do zawartości
Lumperator

3DMark05 - zagłada sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mam stery najnowsze omegi (z oryginalnych ATI 4.9)

i mój wynik:

2409

wszystko bez podkręcania oprócz grafiki: 370/340

w sumi wynik nie najgorszy jak dla mnie

 

zainstalowanie patcha nie zmieniło wyniku nawet o punkt

 

reasumując moje wyniki:

2k1 - 16300

2k3 - 5600

2k5 - 2400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze

Ja dałem tylko 1000, pokaz slajdów tez mam, a wynik raptem 1400 pkt mniej, bo 3030

Ładny ten benchmark, ale strasznie łupie....

I mam nadzieje, ze gry na porównywalnym poziomie wymagan sprzetowych/grafice pojawią sie najwczesniej za 2-3 lata, bo na razie mam zamiar cieszyc się mą kartą za marne 1000zł

Zastanawiałem się chwilę, czy nie zamienic mego radka na 6800 nvidii(zmiana obozu), ale mam nieprzyjemne doświadczenia z oszukanym fx -em....znikające smoki, tralala, znikające ps2.0 i vs2.0 :D

No i szkoda troche dodatkowo 500-600zł wyłożyć, by miec 20-30% szybciej w niektórych tylko grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna :/

konfiguracja mojego peceta to:

P4 3.06 Ghz, 512 MB Kingston'a, Radeon 9200 128MB (może w tym problem), reszta chyba nie istotna...

 

i test nie rusza :( wywala błąd CreatePixelShader failed...

macie jakąś liste na jakich kartach to rusza? chętnie popatrzyłbym na demko, no i teścik przy okazji zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna :/

konfiguracja mojego peceta to:

P4 3.06 Ghz, 512 MB Kingston'a, Radeon 9200 128MB (może w tym problem), reszta chyba nie istotna...

 

i test nie rusza :( wywala błąd CreatePixelShader failed...

macie jakąś liste na jakich kartach to rusza? chętnie popatrzyłbym na demko, no i teścik przy okazji zrobił :)

System Requirements

DirectX 9 compatible graphics adapter with support for Pixel Shader 2.0 or later, and graphics memory of 128 MB or above.

Intel® or AMD® compatible processor running on 2 GHz or above.

512 MB system memory or more.

1.5 GB of free hard disk space.

Windows 2000 or XP operating system with the latest Service Packs and updates installed.

DirectX 9.0c runtime installed (download) with the latest updates.

Microsoft Internet Explorer 6 installed, for some 3DMark functionality (download).

Microsoft Excel 2000, 2003 or XP for some 3DMark functionality.

Microsoft DirectX 9 Summer Update 2004 System Development Kit is required to run the image quality test using the reference rasterizer.

 

Dla takich właśnie osób, jak Ty, zapodalem linka do jednego z demek w formacie avi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo chodzi JEDYNIE na poniższych kartach (na wszystkich innych nie chodzi!):

 

R9500, R9550, R9600, R9700, R9800, X300, X600, X700, X800, FireGL (jakoś tak)

FX5200, FX5500, FX5600, FX5700, FX5800, FX5900, FX5950, GF6600, GF6800, PCX-5300, PCX-5750, PCX-5900 oraz QuadroFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkich bojach udało się przekroczyć 1900pkt. :D

 

To mój obecny wynik http://service.futuremark.com/compare?3dm05=106123. Storm'a raczej już nie dogonię :cry: ale i tak jest nieźle.

 

Demka całkiem ładne, szczególnie koleś z minigunem w GT1 :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja tez sie dopne

 

2517 - 3dmark05

 

Wszystko na default i nowe catalysty .

 

Mam R9800pro@XT na r360 ale na standardowym chlodzeniu czyli lipa bo to saphir wiec na zegarach od 9800pro.

 

Jak znajde czas i pieniadze to moze ja schlodze i podkrece ale narazie mi wystarcza FarCry na 1024 i AA AF na max chodzi okolo 39-60klatek.

Aha i procek w tej chwili nie krecony bo zasilaka nie wydala przy tej grafie :( do tej pory mialem gf4 4800.

 

To tyle

 

Pozdrawiam

 

ps. system z SP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh panowie mam problem i w sumie nie wiem z czym albo z Sp2 albo z 3maarkiem 05 dlatego opis problemu zawre tez w topicu o SP2

 

na poprzedni system (xp+sp1) zainstalowalem 3dmarka 05 i wszystko bylo ok (3dmark dzialal) ale pomyslalem sobie ze skoro zrobilem sobie integracje xp + sp2 a i system mial ponad rok, to trzeba zainsalowac od nowa system no i od tego momentu 3dmark 05 nie moze przejsc do konca testow, przewaznie zawisa badz tez restartuje sie przy tescie CPU o dziwo puscilem tez 3darka 03 i tam tez zawisl komp na drugim tescie CPU, wychodzi na to ze z prockiem cos nie tak ale ustawien nie zmienialem a na poprzednim systemie bylo ok poza tym pusciem dzisiaj prima na 1h i nie ma problemow :?

 

jade na cat 4.9 (na nich jechalem tez na poprzednim systemie i bylo ok) zmienialem tez na dwie ostatnie omegi ale bez zmian (czasami wyskakiwal blad Out of memory - cos takiego), zmienialem tez stery do mobo i nic dzisiaj nawwet jeszcze raz zainstalowalem system i nic nie pomoglo :cry:

o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sa swieze wyniki, odblokowanie potokow w rivatuner sie udalo, wiec mam teraz 6800GT z zegarami jak w podpisie, zero artefaktow, stabilne, no i oczywiscie nowy wyniczek 4537

To tylko pogratulować 8O . Tylko coś ten wynik troche mało urósł, nie proporjonalnie. Ale co mówie to wynik masz większy o tyle co moje 1,5 karty. To masz ogromne szczęście, że udał ci sie odblokować i wszystko działa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Barty'emu udało mi się odblokować potoki i vp :D

Wynik urusł trochę:

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=104459

 

4k złamane, ale po lajtowym o/c...W piątek/sobote będę bardziej kręcił, więc wyniczek urośnie :D

Cos nie do konca jest tych 16 potokow.

Chyba, ze to sa jakies wyschniete potoki :)

Ponad 5k musialoby wyskoczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem szczesliwym posiadaczem GeForce FX5200 Ultimate Prolinka o zegarach 250/250 ustawionych na 315/300. Sciagnalem, zainstalowalem, zalatalem i po odpaleniu programu moj FX na pierwszym tescie radosnie przeskakiwal pomiedzy 0 i 1 FPS (czasem wzbijajac sie na 2). Niestety po kilkudziesieciu sekundach pracy, 3dmark05 zalicza totalny zwis i musze restartowac kompa na twardo (podejrzewam, ze to sprawa mocno juz zasmieconego systemu). Zmierzam do tego, ze chcialem podziekowac osobom, ktore udostepnily filmiki z poszczegolnych testow, bo obecnie to praktycznie jedyna mozliwosc obejrzenia przeze mnie tego co ow program testujacy przedstawia :)

 

A swoja droga to ciekawe jaki najmnieszy wynik da sie osiagnac w 3dmarku05:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...