Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Devil, według mnie, on jest najprostrzym bossem w całej grze... na prawde zabicie go moze zajac max 2-3min.

 

Pomysl...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
...bo za łatwo by tak było :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co sie smiejesz :D Nie wpadlem na to by dluzej strzelac w te posagi tak by przyblizyl glowe i dopiero zrzucacc na niego te wiszace klatki(czy co to jest)Faktycznie to banalnie proste :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do roznic NG i High Detail ale bez NG

 

High

Dołączona grafika

 

 

NG

Dołączona grafika

 

 

tu juz widac np mniej (ale tez)

High

Dołączona grafika

 

 

NG

Dołączona grafika

 

 

a zeby nei bylo ze tylko pluskwa i devil sa tacy el0

Dołączona grafika

 

chawire tez mam na 100% :P

 

a ogolnie 94% Dołączona grafika

 

nie szukalem specjalnie tych [ciach!]łek porozkładanych po mapie .. ale jak widzialem to juz bralem .. ewentualnie jak byla jakas boczna sciezka

 

aczkolwiek niktóre sa dla mnie zagadkami ..

nawet w pierwszej mapie .. jak sie przeskoczy nad mostem przy pomocy tej magnetycznej linki

idzie sie prosto i po lewej stronie na pewnej wysokosci jest ta [ciach!]łka.. jak jak wziąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

co do roznic NG i High Detail ale bez NG

 

High

Dołączona grafika

 

NG

Dołączona grafika

 

tu juz widac np mniej (ale tez)

Okresle to tak: te screeny wygladaja jakby pochodzily z dwoch roznych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jak tylko znajdę czas, to zrobię porównanie u siebie x1800xt/7800gtx w trybie NG. Z tego co czytałem na nV działa to kiepsko, nie wiem jak będzie na radku.

Znaczy ze Radki zaczynaja pokazywac pazurki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, bo nie mogę się zdecydować. Temat zmonopolizował GF a o radkach cicho. :D Wolałbym zostać przy czerwonych dla tego proszę o teścik draak. Wiele osób czeka na sprawdzenie. Jordi miał się wypowiedzieć dzisiaj ale coś go nie widać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie wiem jak jest z X1800 ale na x800 chodzi to lepiej niz plynnie (niestety bez ng).Podejrzewam,ze z next genem w x1800 bedzie plynniej niz na najpotezniejszym geforcie.Z tego co wiem to tak bylo tez w Oblivionie wiec tak bedzie i w TR :P Panowie,dzis tylko radki wchodza w gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dziwne... Na moim sprzecie TR bez NEX GEN chodzi spokojnie ponad 100FPS wydaje mi sie ze to calkiem sporo oczywiscie mowie tutaj o wszystkim na max i rozdzielce 1280/1024 ale bez NG. Po wlaczeniu NG FPS spada do 30-50 w tych granicach ale zdarza sie ze spadnie nawet do 10. Odpalilem dzisiaj rano Obliviona hm... 1280/1024 antylizing 4samples (niestety w grze nie da sie HDR z antylizingiem wlaczyc) spokojnie po 60 FPS najmniej 47. Po wlaczeniu HDR tyle samo FPS ale bez antylizingu. A co do grafiki hm... przekonalem sie na wlasnych oczach w obu grach na najwyzszych detalach i powiem szczerze ze TR ma lepsza grafike. Oczywiscie ja nie mam podkreconego kompa, tak wiecej mysle ze to calkiem dobre wyniki. Co do NG to najprawdopodobniej to sa albo RAMY na karcie graficznej (przekonamy sie co Jordi powie) albo procesory... Nikt tutaj z nas nie ma X2 (dwu rdzeniowego) moze wtedy gra by sie nie dlawila.

 

PS. Rzeczywiscie swietny ten Oblivion :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie zakonczcie te dywagacje czy lepszym zwierzatkiem jest zlota rybka w akwarium czy nosorożec afrykański w salonie. Oblivion jest gra DUZEGO KALIBRU nie bez kozery byl opracowywany kilka lat, a Tomb Raider to zwykla klaustrofobiczna platformowka, dobra platformowka ale zadnych sztuczek programistycznych tam nie trzba bylo stosowac, ciasne lokacje zastosowanie fizyki na malym poziomie i to w dodatku w idiotyczny absurdalny i nielogiczny sposob, gra malo oferuje.... prosze was zlitujcie sie nade mna i przestancie.

 

chcecie porownanie? tego TR bez trybu nextgen kasuje chociaz by riddik i co? A to sa gry ktore MOZNA porownac i po co to cale porownywanie do obliviona? jak stary riddik rozwala tego tr legend

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wyjdzie jakiś mod żeby Lara chodziła na go :-P :)

 

A co do gry to bardzo mi się podoba, u mnie wszystko na full bez NG i ładnie wyglada i tak samo chodzi :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho nikt nie wspomniał o muzyce ?? Gram na demku i nie moge stwierdzić czy motywy muzyczne pojawiają sie w grze. Ale jesli chodzi o menu oraz muzyke na oficjalnej stronce to dla mnie super.

 

Naprawdę im sie udała. Tworzy klimat. Juz sie nie moge doczekać fulla ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z X1800 ale na x800 chodzi to lepiej niz plynnie (niestety bez ng).Podejrzewam,ze z next genem w x1800 bedzie plynniej niz na najpotezniejszym geforcie.Z tego co wiem to tak bylo tez w Oblivionie wiec tak bedzie i w TR :P Panowie,dzis tylko radki wchodza w gre :P

heh .. mi chodzi w 1152 wszystko na max oprócz ng na 6600 wiec nie widze powodu do dumy u Ciebie (mam 40-90fps)

 

WIE KTOS GDZIE W BOLIVII JEST GOLD SECRET? :/ nie moge znaleźć

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o FPS bez NEXTGEN nie ma sensu bo na 9800Pro mam od 40 do 100FPS więc to praktycznie na każdej grafie będzie śmigać. Nawet na 9500pro spoko poleci. Ważny jest tryb Next bo to on nafaszerowany jest shaderami. I tylko w tym trybie interesują mnie wyniki. :)

 

Maruh. Pochwalisz się jak gra działa w NEXTGen? :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bez NG smiga od 35-100 FPS i jak narazie nie mialem wiekszych spadkow. No moze w Peru na poczatku mialem 27 FPS ale to juz wina procka ;). Jak narazie jestem w Nepalu i wyglada pieknie do tego muzyczka w tle strasznie klimatyczna. :P

 

Dla mnie to wina silnika gry a raczej samego NG ,ktory jest mocno niezoptymalizowany. Mam nadzieje ze juz pracuja nad jakims patchem tak zeby plynniej chodzil oraz dodadza mozliwosc wlaczenia NG na kartach obslugujacych PS 2.0

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

heh .. mi chodzi w 1152 wszystko na max oprócz ng na 6600 wiec nie widze powodu do dumy u Ciebie (mam 40-90fps)

 

WIE KTOS GDZIE W BOLIVII JEST GOLD SECRET? :/ nie moge znaleźć

Bez NG to chodzi plynnie nawet na GF6200 :) Co do sekretu to
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
masz go na szycie bramy w pomieszczeniu gdzie masz te skrzynki wybic hustawka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób z radkami się zadeklarowało i ślad po nich zaginął! :? Co jest? Wcale ten tryb się nie odpala? No co jest chłopaki? Nikt nie gra na ATI x1800/x1900??? Nie wierzę. :-|

Jak kupisz ta grafe to napiszesz nam jak chodzi na nej TR:L w trybie next gen :D Chyba nie uzalezniasz zakupu grafy od wyniku jaki bedzie ona miala w TR:L :blink:

Daj chlopakom pograc, a na pewno niedlugo tu napisza dzielac sie swoimi spostrzezeniami na temat plynnosci gry w trybie next gen :)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maruh a powiedz mi jak Ci chodzi z NG ? i ile masz FPS z NG...

z NG grałem gdzies z 15 minut nie mam frapsa ani innego programu do pomiaru FPS więc nie wiem ile tam tych fps'ów było ale chodziło gożej niz bez NG więc gram bez NG bo graficznie zbyt dużej różnicy nie ma wg mnie, no i gra się jakoś lepiej z NG były zwolnienia, nie wiem czy to wina grafy albo sprzetu napewno mam jakiegoś syfa albo cos nie tak w kompie :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uzależniam zakup grafy od tej gry. :D

 

Ps.

@Santi

Jakoś chłopaki z GF powiedzieli ile mają FPS a chyba także grają prawda? :)

W takim wypadku najlepszym wyjsciem bedzie zakup X360 :) Gra chyba na nim nie szarpie :D Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób z radkami się zadeklarowało i ślad po nich zaginął! :? Co jest? Wcale ten tryb się nie odpala? No co jest chłopaki? Nikt nie gra na ATI x1800/x1900??? Nie wierzę. :-|

Najwcześniej dam testy jutrasem, wcześniej mógłbym dać z lapka z 7800gtx, bo x1800 siedzi w desktopie, a jego, wyboraź sobie, nie zabieram wszędzie ze sobą ;)

 

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...