Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co szukaja GOLDA w PERU

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

2063070[/snapback]

Ktoś się odważy na napisanie jakiegoś FAQ dla tej gry? Jeśli tak, to piszcie na pm.

http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/wa...ough/index.html

tu ma byc 8 kwietnia

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby panowie z potworami X1900 wstydzili sie pokazac co one potrafia ? Mialo byc okolo 2 3 recenzji dzisiaj z tymi karatami a nie ma ani jednej... Chyba wyglada na to ze nawet te monstra nie dadza sobie rady z plynnoscia TR z NG :) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co szukaja GOLDA w PERU

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

jak nie wiecie co to podpowiem ze trzeba 2 kulki na srodku miec i 2 na bokach ;] wtedy podniesie sie wyzej i sie odsloni ..

a skad wziac czwarta kulke ... to poszukajce chociaz tyle .. sala nie jest taka duza ;]

Byłem na 100% pewny ze gdzies w tej hali jest gold.. skojazyło mi sie z bolivia - podobny problem, sceneria, 3 platformy do obciazenia... zaraz to sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby panowie z potworami X1900 wstydzili sie pokazac co one potrafia ? Mialo byc okolo 2 3 recenzji dzisiaj z tymi karatami a nie ma ani jednej... Chyba wyglada na to ze nawet te monstra nie dadza sobie rady z plynnoscia TR z NG :) :-P

 

Silniczek słabo zoptymalizowany bo podczas pościgu motocyklem, jadąc obok pociągu jest właśnie w okolicach 10fps, przełączyłem rodzaj grafiki na standardowy, który notabene wygląda żenująco. Co niby tam jest takiego co może tak obciążać sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Silniczek słabo zoptymalizowany bo podczas pościgu motocyklem, jadąc obok pociągu jest właśnie w okolicach 10fps, przełączyłem rodzaj grafiki na standardowy, który notabene wygląda żenująco. Co niby tam jest takiego co może tak obciążać sprzęt?

Jedyna roznica miedzy ng a nong to hdr wiec rzeczywiscie rzenujaco :?.Tak sie sklada,ze bez ng....a zreszta pisalem to juz 784378432784372 x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, Devil

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy 4 kula jest konieczna?? nie mozna 2 ustawic z przodu, jednej po boku i stanac Larą na ostatniej platformie? sry nie moge sprawdzic teraz, lece mecz ogladac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak qqrydza mysle ze dlaczego w takim razie na X1900 chodzi w miare dobrze i minimum jest z 22 do 32 fps tak jak zanatowalem od kolegow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak qqrydza mysle ze dlaczego w takim razie na X1900 chodzi w miare dobrze i minimum jest z 22 do 32 fps tak jak zanatowalem od kolegow...

No jak by nie było to x1900xtx jest "troszkę" mocniejsza i do tego procek z dwoma rdzeniami. A poza tym gdzie jest dowód na to że tak chodzi? Sorki, że się czepiam.

Ej hydro2... idź spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz racje... Ciekawe jak by mi to chodzilo z procem dwu rdzeniowym... + 1 GB dodatkowy ram... Mam nadzieje ze chulalo by wporzo. Niechcialbym karty zmieniac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, Devil

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
czy 4 kula jest konieczna?? nie mozna 2 ustawic z przodu, jednej po boku i stanac Larą na ostatniej platformie? sry nie moge sprawdzic teraz, lece mecz ogladac :P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tak .. jest potrzebna .. bo swiatelko musi poswiecic w diamenty po bokach podstawy ;] a jak zabierzesz kule to nie bedzie swiecic ze statuły ;] :P

czwarta kula jest na przeciwko tej co sciagamy przy pomocy linki .. tylko tam wyzej... wychadzac z sali trzeba sie bujnac tam na linie wiszacej u sufitu .. wejsc tam do dziury spuscic kule na dol .. i juz po problemie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic w pomieszczeniu z dzwonem i trumnami?

cofnij sie i poczytaj spoilery .. znajdziesz odopwiedz..

aczkolwiek odpowiedz uwazam za banalna ...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
juz wczesniej przeciez trzaba bylo bujac zyrandole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze trzeba bujac zyrandol ale to nic nie daje

to sie cofnij pare stron do tylu i znajdziesz odpowiedz.. albo pomysl i zrob tak zeby zyrandol trafil ..

albo szukaj .. albo nie graj .. i nie powtarzaj 100x tego samego pytania

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie wezme za spłodzenie tego faq bo czuje, ze bedzie większy wysyp postow typu:

-co zrobic w krypcie z dzwonem?

-jak zabic bossa w angli?(weza)

-jak zabic bossa w kazachstanie?

-...

 

Jacys chetni do pisania procz mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie wezme za spłodzenie tego faq bo czuje, ze bedzie większy wysyp postow typu:

-co zrobic w krypcie z dzwonem?

-jak zabic bossa w angli?(weza)

-jak zabic bossa w kazachstanie?

-...

 

Jacys chetni do pisania procz mnie?

jak bedziesz mial jakies problemy to moge zawsze pomoc ;]

BTW .. w japan mam wszystko oprócz jednego silvera .. :/

95% gry juz ;] ...

zloty w japoni to akurat banał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie ma jak przejsc ten moment, przeszukalem cale forum

Jak nie ma !! Napisalem o tym w spoilerach 2 razy,napisalem tam,ze to najlepsza moja zagadkaz calej gry a przeszedlem to w 5 min.Jak mozesz pytac o tak zajebista zagadke,ktora jest motywem przewodnim calej gry? Jakby gra byla nimi napakowana to bym jej chyba 100 na 10 dal.Brakuje ich w tej grze,a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hydro2 - może nie zwracał uwagi na fabułe ?? nie wiem, ale wiem, ze rozwiązanie tej zagadki było i wcale nie jest ona trudna....

 

...zreszta w całej grze nie ma wielkiego łamania głowy nad zagadkami....

 

Obecnie jestem na etapie poszukiwań sekretów, ale to już nie taka frajda dla mnie :(

 

Kurcze szkoda, że poziom hard to nie jest np. medium zawsze można by było przejść gre jeszcze raz na wyższym poziomie trudności, a tak to lipa.... ehhh.... naprawde czuje niedosyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do tych ktorzy ukonczyli juz ta gre mianowicie jestem w kazahstanie i mam tego ostatniego stworka do rozpykania ta latajaca zjawa ziejaca ogniem:D siadam na tym dzialku na srodku wrzucam go na te generatory to mu prawie cala sila spada ale za chwile sie znowu pojawia wlaczam te 4 wlaczniki zeby odpalic ta machine potem wisza te 4 kule to tym dzialkiem strzelajac leca do tylu robi sie "zwarcie" ale nie wiem co dalej co mam tam zrobic a ta blondyna na gorze w okienku siedzi pomozcie z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fuby

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak już masz odpaloną machine, czyli wszystkie 4 duże kule sa w generatorach musisz zejsc z tego działka i przy pomocy linki (domyślnie przycisk Q) wyciągnąc cześć artefaktu, która znajduje się nad Twoją głową (w momencie gdy siedzisz w działku, chodzi mi o to, ze znajduje sie nad siedzeniem działka :) ) mam nadzieje, ze w miare jasno to wyjasniłem...

 

@Devil - Kazachstan też zajął mi chwilę czasu :

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak Zip mówił żeby teraz ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> fragment artefaktu nie mogłem rozkminić gdzie to jest :)
Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"no zrobilem gram w 1280x1024 4xAA 16xAnizo next generation wlaczone i najmniej widzialem 24 fps"

 

Napisal mi to kolega ktroy ma kompa :

 

A64 3000+ @ 2850MHz

2GB ram @250Mhz

X1800XL @ 650/750 256 RAMU !!!!!!!

 

Czyli wszystko jasne hehe. Najprawdopodobniej jest to wina sterownikow do nV badz tez malo pamieci fizycznej... Za nie caly tydzien zaopatrze sie w dodatkowy giga ram podkrece procesor i zobacze ile jest w tym prawdy :) Mam nadzieje ze do tego czasu wyjdzie jakis nowy sterownik do mojego 7900GT.

 

 

PS. Cos wspominal o 1 2 sekundowych przycinkach ale mysle ze to w niczym nie przeszkadza...

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze... :(

Może do sieprnia uzbieram na 7600GS, chyba, że wejdzie na rynek x1700. W AOD też zagrałem po około trzech miesiącach.

 

Ten DualShock to nie głupia rzecz, szkoda tylko, że na Allegro jest pełno podrób. Więc dopóki nie weźmie się do ręki trudno ocenić czy dobry czy szmelc. Granie w TR7 na klawiszach jest prawie identyczne z jazdą w RBR na klawie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez troche pogralem, narazie przeszedlem 1 etap, gralem w 1280x1024 4xAA 16xAnizo NEXT GEN wlaczony i widzialem czasami 23-24fps, byly tez chwilowe 1 -2 sekundowe przycinki ale to nie przeszkadzalo bo tylko 1 czy 2 sekundy.

 

Ale spadek wydajnosci po wlaczeniu next-gen jest poporstu ogromny

 

bez next-gena moge grac w 1600x1200 6xAA 16Anizo HQ i mam 40 fps najmniej :blink:

 

niedlugo poumieszzczam screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi jak mozesz to zapodaj screen'a z poczatku etapu w Peru ,takiego jakiego dal qqrydza (z ta kukla na palu) :wink:

 

Co do plynnosci to pierwszy etap to jest nic ,dopiero drugi (dalej nie bylem) pokazuje prawdziwe wymagania tej gry :blink: Gra bez NG to jakas kpina i wyglada jak tytuly pisane pod DX7 :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...