Skocz do zawartości
Piotr_Sz

Ile czasu spędzacie przed komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanie czy my za 10 lat będziemy mieć oczy? W pracy z 6h w domub róznie czasami 0 przez 2 dni czasami 3h . Tak się zastanawiam większość z nas pracuje na 85 khz czy my wogóle będziemy widzieć na oczy za 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo - nie wiem czy się cieszyć, czy smucić.

Trochę boli mnie kręgosłup i mam problemy ze wzrokiem po zmierzchu, co najbardziej odczuwam jadąc samochodem :(

(Pracuje na 100-120Hz)

Edytowane przez 2002JSQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a ja mam juz jakie skrzywienie kręgosłupa i lekarz mi zalecił uprawiać sport (szczególnie pływanie) a ja nigdy w życiu zadnego sportu nie uprawialem co jedynie składanie komputera na czas :unsure:

 

czasem grywam w piłkę nożną albo w siatkówkę w mojej sql ale to najwyżej 2h tygodniowo B)

 

wzrokiem sie nie przejmuje chociaz pracuje na częstotliwości 60/70Hz ;)

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj rekord zyciowy to 96 godzin. Bylo to jakies 5 lat temu, w tym czasie spalem tylko ~2h (raz godzine i pare razy po 15-20 min). Przy okazji potwierdzila sie regula, ze krotkie acz glebokie drzemki daja bardzo duzo... jak najbardziej potwierdzam. Jednak juz nigdy wiecej nie zamierzam w ten sposob, bardzo wyniszczajace. Zapadlem po tym w sen (a raczej byla to chyba utrata swiadomosci) trwajacy przeszlo 18 godzin. Obudzilem sie z piekielnym bolem glowy.

 

I zeby bylo jasne: zadne tam granie :) Praca zdalna na kilku maszynach jednoczesnie i troche spraw niecierpiacych zwloki. A tak normalnie to bez problemu wytrzymuje 20-25 godzin jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek-Piatek: 5-8h (nauka i praca)

Sobota-Niedziela: 10-12h (nauka, praca, relaks)

 

Rekord 24h przy kompie z przerwami na WC i cos do jedzonka spalem po tym 16h B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze własnie przed kompem od godziny 14 w piatek do teraz właściwie non stop. Podliczając.... 10h+24h+5h=39h :twisted: . Ciekawe ile jeszcze wytrzymam :D

 

A normalnie to ok 6h/doba :D

 

PS dzisiaj niedziela tak :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tyg. to jakies 4 h dziennie

aa w weekendy to juz strach patrzec w zegarek :) bodajze 12 na 24 w porównaniu co do nie ktorych to mało :D

ps. tak dzis jest niedziela :D :lol:

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo, o wiele za duzo :-| a dokladniej to zalezy jaki dzien tygodnia ;

od poniedziałku do czwartku ~14h

w piątki - 8 h

w soboty - 3 h

w niedziele - 3-4 h

latwo obliczyc ze przed kompem ( nie z wyboru ) siedze w miesiacu 284H co daje 12 dni, niby nie wiele ale w tym samym okresie na sen przeznaczam jakies 8 dni :-| , ale niestety inaczej sie nie da ... taki tryb zycia :unsure:

 

Edit: reszte czasu "marnuje" na dojechanie/powrot z pracy srodkami transportu publicznego :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Ja od poniedziałku do piatku to około 3-5 h.

W sobote to mi autoconnect wyliczył 11h 21 minut :D.

W niedziele 7 h 53 minuty :D

 

Musze kompa sprzedać to wtedy będzie inaczej :mur: :mur:

Edytowane przez Przemq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dom ok 12h dziennie + praca 12h dziennie co daje 24h :lol:

 

A tak na serio to zależy od tego na którą zmianę mam do pracy - jak na rano to w pracy 8h przy kompie/serwach, po powrocie z pracy generalnie już nie mogę patrzeć na to blaszane pudło. Jak pracuje na nocne zmiany to 12h non-stop ślęczenia przed monitem, po powrocie (ok 2-3 w nocy) do rana przesiaduje przy domowej maszynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ja siedze o dlugo za dlugo:))) problem w tym ze bede musial chyba wydac 1k pln na laserowa korekte wzroku:\\\ zamiast siedziec przy kompie idzcie do dziewczyny:PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

od kiedy mi transfer na lokalu zwiekszyli to ........  :blink:

mój rekord 62 godz ogladania filmow NON-STOP  :mrgreen:

mam zamiar dobic do 100 godzin

1512832[/snapback]

chyba musiales duzo kofeiny dowalic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest szkoła to tak 4 - 6 godz dziennnie

 

a jak są wakacje (teraz :D) to potrafie usiąść o 7:00 rano a zejść dopiero o 1:00 w nocy czyli 19 godzin to mój rekord .

a tak średnio w wakacje to ok 10 - 12 godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w cafe interentowej, i pracuje np. tak:

Piatek: 17-14

Sobota: 10-24

Niedziel 10-24

Wiec troche tego jest...

 

Ale w domku pzrez to siezde ogolnie mniej bo odsypiam :)

I najbardziej mnie boli kregoslup bo siedze jakos krzywo :)

Ale co tam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie srednio 0.5-2h na dzien [chyba przez pogode]. Czasami sie zdaza, ze caly dzien przesiedze z 12h , ale juz zadko ;] W mlodosci przy okazji lanow zdazalo sie siedziec 2 doby non stop i grac , ponad 40h z przerwa na wyjscie na lawke przed blok browara or sthn. Ogolnie kompa mam od 8 roku zycia przez ten czas wzrok poprawil mi sie z +6 [za dzieciaka za duzo tv ogladalem:P ] na +1.5 wiec nie wiem jak sie do mnie ma szkodliwy wplyw monitora na wzrok :D Mnie akurat uleczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...