Skocz do zawartości
BENITO

Test Zasilaczy Już Jest.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra. to teraz wybiezcie zasilke dla mnie. wywale do 200-230 pln, chyba ze cos bedzie kosztowlalo do 300 pln i BEDZIE TEJ KASY WARTE!

 

BTW:: aktywne czy pasywne PFC, co brać?

MUSI BYĆ CICHE!!!!

 

zastanawiam sie tez nad Q-tec 400 W? or something...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. to teraz wybiezcie zasilke dla mnie. wywale do 200-230 pln, chyba ze cos bedzie kosztowlalo do 300 pln i BEDZIE TEJ KASY WARTE!

 

BTW:: aktywne czy pasywne PFC, co brać?

MUSI BYĆ CICHE!!!!

 

zastanawiam sie tez nad Q-tec 400 W? or something...

1211079[/snapback]

 

heh Q-TEC :lol: za 300 pln mozesz miec cos sporo lepszego rozejzyj sie po forum... albo wal na priv :D bo znowu bedzie ze uprawiam reklame ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten temat, bo szykuje się na dniach do zmiany zasiły, a potem platformy i muszę powiedzieć, że benito to kawał mentoria siusiora :D

ehhh, zawsze uważałem, że jesteś człowiekiem zadumanym w sobie , o nie przeciętnej wiedzy, ale też o nie przeciętnej głupocie i po raz kolejny to się sprawdza...

pzdr i sorry za attack, ale nie mogłem się powstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten temat, bo szykuje się na dniach do zmiany zasiły, a potem platformy i muszę powiedzieć, że benito to kawał mentoria siusiora  :D

ehhh, zawsze uważałem, że jesteś człowiekiem zadumanym w sobie , o nie przeciętnej wiedzy, ale też o nie przeciętnej głupocie i po raz kolejny to się sprawdza...

pzdr i sorry za attack, ale nie mogłem się powstrzymać...

1212574[/snapback]

szczery chłopak z Ciebie :P

nie to żebym się z Tobą nie zgadzał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżacie na Benito, a fakty są takie, że jeśli chodzi o kupno zasilacza to zawsze można było liczyć na jakąś konstruktywną odpowiedż z jego strony. Reszta składu albo wyzywa pytających od idiotów albo wciska swój stary przechodzony zasilacz albo proponuje nie do końca przechodzonego enermaxa. Ogólnie to moim zdaniem, uwaga tu zaniżę poziom wypowiedzi:

<<<<ŚMIERDZI WAM Z [gluteus maximus]>>>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżacie na Benito, a fakty są takie, że jeśli chodzi o kupno zasilacza to zawsze można było liczyć na jakąś konstruktywną odpowiedż z jego strony. Reszta składu albo wyzywa pytających od idiotów albo wciska swój stary przechodzony zasilacz albo proponuje nie do końca przechodzonego enermaxa. Ogólnie to moim zdaniem, uwaga tu zaniżę poziom wypowiedzi:

                                            <<<<ŚMIERDZI WAM Z [gluteus maximus]>>>>>

1213183[/snapback]

jestes pewien ze konstruktywna?? nie chce robic bagna ale udowodnilbym Ci jakto "zawsze" wygladalo... widac ze nie jestes w temacie i nie wiesz o co chodzilo EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżacie na Benito, a fakty są takie, że jeśli chodzi o kupno zasilacza to zawsze można było liczyć na jakąś konstruktywną odpowiedż z jego strony. Reszta składu albo wyzywa pytających od idiotów albo wciska swój stary przechodzony zasilacz albo proponuje nie do końca przechodzonego enermaxa. Ogólnie to moim zdaniem, uwaga tu zaniżę poziom wypowiedzi:

                                            <<<<ŚMIERDZI WAM Z [gluteus maximus]>>>>>

1213183[/snapback]

 

no blyszczysz intelektem na lewo i prawo....zebys jeszcze wiedzial o czym mowisz to byloby niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z porad Benita jestem zadowolony- kupiłem za jego radą chiefa gps350bb-101l i jestem zachwycony! Własciwie go nie słychac a temperatura w obudowie spadła. Inni radzili modecoma 350gtf i okazuje sie,że kupa ludzi teraz zmienia im wentyle bo nie moga wytrzymać! Za to teraz wiem jak mi wentyl na procku wyje :angry:

 

Nie znam sie na zasilaczach wiec nie bede zabierac głosu na tematy techniczne, ale moze byście nieco odpuścili? Wszyscy tak jada po Benito że az żal czytać!

Co wam takiego chłopina zrobił? To,że ma odmienne zdanie niż niektórzy tutaj piszący to chyba nie zbrodnia?

 

Acha co do Chipa to szanuje i czytuje- chyba najlepsze w polsce pisemko, moze nie do konca obiektywne, ale na pewno i tak bardziej niz enter, pc world komputer

o komputer świat nie wspominająć. Z przyjemnością zobacze 1 artykuł Benita- mam nadzieje,że będzie ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nieaktualne dane Loobek. NeoTECa sprzedałem i teraz jadę na innym zasilaczu. (mocniejszym) Dziś po prawie tygodniu odpaliłem kompa. Każdy niech sobie mówi co chce bo po to mamy demokrację, ale żeby wyzywać kogoś publicznie to już niektórzy lekko przeholowali. No ale braków w kulturze panadolem nie wyleczysz. Ty przynajmniej zawsze jakiś poziom reprezentujesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak - 4speed.pl nie odpowiada na maila w którym opisałem problem i zapytałem czy można wymienić - zakładam oczywiście, że mail nie doszedł itp. itd :)))

Witka

miedzy 5 a 8 przenosiliśmy sie z serwerem i były kłopoty z mailami

także prosimy o powtórkę serwis@4speed.pl

 

pozdro

ekipa 4speed.pl

 

po edicie: miedzy 5 a 8 stycznia oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

okolo 2 tyg. temu spaliłem zasilacz chiefteck 360W aktywne PFC :) nie było to specjalne, zaniosłem do serwisu koles mowi ze naprawia chifteck te zasilacze, pomyślałem szkoda wolałem nowy bo moj juz głosny po prawie roku pracy. No ale całe szczescie koles sie mylił dostałem nowego chiftecka i gwarancje mam jeszcze przedłuzona o 1.5 oku hehe :) dlatego musze stwierdzic ze CHIEFTECK TO EKSTRA FIRMA, ale nie moge zapomniec i VICO skelpie w ktorym to kupowałem, w serwisie pracuja prfoesjonalisci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak do tego aktualnego sprzetu bo na razie mam linkworlda

 

 

LINKWORLD LPG6-430W

 

+3,3V -- 24A

+5V -- 40A

+12V -- 19A

 

-5V -- 1A

-12V -- 1A

 

+5VSB - 2A

-----------------------

czy sa jakies leprze w tey cenie co ja dałem 90 zł za niego

 

bo chętnie bym zakupił coś leprzego -- mocniejszego z wieksza ilością W-atów''

 

i dużą ilością końcówek ale za NORMALNĄ CENĘ NA POLSKĄ KIESZEŃ a nie zaraz mi polecicie jakiegoś FORMOWEGO za 500 zł

 

----------------------------------

czekam na pomoc

 

gg 3036259

mejl xwojciechx@wp.pl

 

SPRAWA DRUGA to

 

i niech wreszcie admini zrobią coś bo jakiś SQRWIEL ZAJEBAŁ MI TU CHYBA KONTO i używa sobie mojego konta pocztowego bo tak pisze mi jak chcę coś wpisywać mimo iż uwzględnia zmiany podpisu i inne takie i je poprawia wiec po co mi pisze , że błąd i nie może zmienić bo ktoś inny używa mojego adresu mejlowego

 

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

zdenerwowałem się i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak do tego aktualnego sprzetu bo na razie mam linkworlda

 

 

LINKWORLD LPG6-430W

 

+3,3V -- 24A

+5V -- 40A

+12V -- 19A

 

-5V -- 1A

-12V -- 1A

 

+5VSB - 2A

-----------------------

czy sa jakies leprze w tey cenie co ja dałem 90 zł za niego

 

bo chętnie bym zakupił coś leprzego -- mocniejszego z wieksza ilością W-atów''

 

i dużą ilością końcówek ale za NORMALNĄ CENĘ NA POLSKĄ KIESZEŃ a nie zaraz mi polecicie jakiegoś FiRMOWEGO za 500 zł

 

----------------------------------

czekam na pomoc

 

gg 3036259

mejl xwojciechx@wp.pl

 

SPRAWA DRUGA to

 

i niech wreszcie admini zrobią coś bo jakiś SQRWIEL ZAJEBAŁ MI TU CHYBA KONTO i używa sobie mojego konta pocztowego bo tak pisze mi jak chcę coś wpisywać mimo iż uwzględnia zmiany podpisu i inne takie i je poprawia wiec po co mi pisze , że błąd i nie może zmienić bo ktoś inny używa mojego adresu mejlowego

 

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

zdenerwowałem się i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam i czytam, oczy bolą a ja wiem coraz mniej:D

Kilka tygodni temu wentyl mi w zasilaczu nie ruszył(Deer 400W) po ok 2h zasilacz bardzo się nagrzał, wymieniłem wentylator, ale to kicha(głośny)

Pytanie:

-Bać się że teraz może szybciej nawalić(ma 1,5 roku) i kupić sam nie wiem co:D

-kupić wentyl z regulacją i ryzykować dalej

 

konfiguracja:

 

A1800@2100MHz

GA-7N400-L

1GB RAM

120HDD

R9700Pro

CD-RW + DVD-RW

 

P.S

Czy wrazie czego taki zasilacz ma sens?

http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...N350&kat=&pkat=

 

Wiem że to dobra firma, ale jest tani i to mnie cieszy, ale i martwi zarazem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam i czytam, oczy bolą a ja wiem coraz mniej:D

Kilka tygodni temu wentyl mi w zasilaczu nie ruszył(Deer 400W) po ok 2h zasilacz bardzo się nagrzał, wymieniłem wentylator, ale to kicha(głośny)

Pytanie:

-Bać się że teraz może szybciej nawalić(ma 1,5 roku) i kupić sam nie wiem co:D

-kupić wentyl z regulacją i ryzykować dalej

 

konfiguracja:

 

A1800@2100MHz

GA-7N400-L

1GB RAM

120HDD

R9700Pro

CD-RW + DVD-RW

 

P.S

Czy wrazie czego taki zasilacz ma sens?

1219831[/snapback]

Mnie on cos bardzo przypomina chiefteca gps350bb-101l

Cos czuje,że obydwa robi delta. Ciekawe czy sie czymkolwiek różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem - 3,36 i stoi jak skała bez względu co uruchomię.

Co do ciszy to sądzę że jak zmienię koler na taki z regulacją, to głośność będzie do zaakceptowania.

Nikt jednak nie wypowiedział się co do tego zasilacza z linku, może kolega z szefem co niby jest idento coś o nim napisze?

No i nie wypowiedzieliście się na temat ryzyka, po takim przegrzaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, to wszystko wyjaśnia:D

ale dalej nie wiem czy to dobry zasilacz, nigdzie testów:(

no i czy muszę wymieniać? (mam 11,85 na win i 11,71 w 3DMark, 5V jeszcze lepiej

ale pomiar na wtyku do HD)

1220272[/snapback]

 

teoretycznie napiecia w normie jednak praktycznie przy takowych balbym sie kompa wlaczac bardzo duze odchylki co moze powodowac zwiechy/freezy/resety na moje oko na Twoim kompie zasilka juz cienko piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Spotkalem sie ostatnio z czyms dziwnym i mam nadzieje ze pomozecie mi znalezc odpowiedz na to pytanie. Bedac ostatnio w hurtowni wpadl w me lapki zasilacz Chiefteca 360-202-DF, po pierwsze zdziwiwly mnie 2 wiatraczki ,ale to jest pikus. Zasilacz ma dluzsza wtyczke (do wieloprocesorowek), no i ma opis na tabliczce z dwoma liniami 12V. Na jednej jest max obciazenie 17A, na drugiej 15A. Pod nimi obciazenie laczne pisze jak w starej wersji (360-202 bez DF) 204W. Wydaje mi sie nieco to wszystko dziwne. W koncu do wieloprocesorowek to chyba za malo 204W na linii 12V. Ktos sie wlanal w oznaczeniach?

Moze ktos z forum go juz testowal i wie cos na ten temat?

 

Z powazaniem JA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...