Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

I niestety widać. Choćby i na kolanie pisał fabułę to i tak byłaby lepsza od tego co jest w grze.

 

Ale tak czy siak, gra jest zacna- ogromnie grywalna, choć krótka i czasem zbyt prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Na stronie Cenegi pisze jak byk że mają dać to polskie demo więc trzeba czekać

 

EDIT:

Demo już jest !

1425880[/snapback]

Fuck !!!!!! Sciagnalem to 590 :/ i to jest english !!!! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: i to jeszcze to samo co bylo 2 miechy temu :| tylko jakos mi plynniej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck !!!!!! Sciagnalem to 590 :/ i to jest english !!!!  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur: i to jeszcze to samo co bylo 2 miechy temu :| tylko jakos mi plynniej chodzi

1426518[/snapback]

Polskie powinno mieć około 380mb :) Ostatnia pozycja w plikach do ściągnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Polska wersja będzie niezła ale niestety nie jestem zbytnio zadowolony i jednak zagram w oryginał. Jedyna postać jaka w miarę dobrze odegrała swoją rolę to Mirek. A Lambert to już nie to co oryginał. Nie będę wspominał o pozostałych osobach (niektóre diagoli są fajne). Także oryginał rulezzzz. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo akurat w Splinter Cell'u aż się prosi o jakieś ciekawe spiski itp.

1425895[/snapback]

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

a motyw z shetlandem to pies?

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

SPOJLER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Na stronie Cenegi pisze jak byk że mają dać to polskie demo więc trzeba czekać

 

EDIT:

Demo już jest !

1425880[/snapback]

Ta strona juz nie dziala od 4H :( Takze pozstaje mi eng w oczekiwaniu do fulla PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już jest !

1425880[/snapback]

No niestety dociągneło mi do 209 MB i koniec.. połączenie zostało utracone.... ehh szkoda.. a już się cieszyłem że zobacze PL wersje.... :mur: :mur: :mur:

 

 

A już dzisiaj miałem taki dobry dzień.. nawet zdałem wgzaminy zawodowe .. a tu takie coś....... :mur:

 

Teraz nawet ta stronka mi nie działa.. ehh takie życie... hehe szycie.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM!!!!!!!!! ha!! jestem po pracy (teraz wrocilem), zona odebrala!! haha!! instaluje i ide grac!!

po rozgrywce walne kilka screenow :D:D i moje odczucia.. najpierw bede gral w englishu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak.. jestem dopiero UWAGA w drugiej misji tak sie rozkoszuje rozgrywka:) Screenow nie mam bo z wrazenia zapomnialem HS uruchomic:) Zaczelem jednak od Polskiej wersji:) Jakos super odwalili to spolszczenie:D

ide spac..

 

Jak wy gracie? (do posiadaczy GF6800), z hdr'em ? czy z Antialiasingiem?

Ja mam dylemat.. juz 500razy w opcjach zmienialem i nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj pogralem w ta wersje PL demo - hmmm kurcze chyba jestem jakis inny bo mi akurat wersja PL srednio sie podoba (w Wy wszyscy tak sie zachwycacie), moze glos Fishera ujdzie, jednak gdyby to byl Fronczewski z jego baskiem wtedy bylo by miodzio, a tak no jest ok ale nie rewelacja.

Jednak cala reszta jak dla mnie porazka, boshe jak zrobilem w jaskini przesluchanie kolesia trzymanego za szyje i uslyszalem cos w stylu, ty jestes amerykanin to ty jestes ten zly to padlem - jak bajeczka dla dzieci, no sorka koles ktory jest niby terorysta uzywa slowa "zly" - zly !!!!!! :mur:

Poprostu zrazilo mnie to, zreszta nigdy nie lubilem spolszczen jakos wole oryginalny voice.

A co do grania, to na swoim sprzecie, demo PL przeszedlem w 1280x1024 z AAx4 i Anizox16 i najnizsza ilosc klatek widzialem 34 ale bylo to chyba ze 2 razy. W grze powlaczane wszystko co sie dalo. Jedyne co mnie naprawde wali na glebe to oprawa dzwiekowa, EAX i dzwiek dookolny dziala wysmienicie, naprawde dawno nie slyszalem tylu poglosow. Gra jak najbardziej hicior (narazie jak dla mnie demo) ale na pewno nie bede gral w wersje PL, na szczescie po kupnie nie trzeba w takowa grac, mozna zostawic wersje US i nie instalowac spolszczenia - to brawo dla tworcow spolsczenia za taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fronczewski ?? AAA BOŻE DROGI !

Kupiłem oryginał Baldurs Gate, ale jak na wstępie odezwał się ten Pan, to gra wyleciała na półkę a potem poszła na giełdę. Przecież tego gościa nie da się słuchać ! Gdzie tylko go słyszę, to mi staje przed oczami "Rodzina zastępcza"! W naszym kraju z aktorami to jest horror - wszędzie są ci sami ! Graj panie w rpg, jak się tu wczuć, gdy słyszę rodzinkę zastępczą.. eeeee.... Aktor powienien pozostać w takim gatunku w jakim zaczynał, czy może stał się sławny. Komedii z "Terminatorem" też nie mogłem oglądać. Dla mnei Commando to kultowy film, a tu koleś z dziecmi na kolanach eeee kupa...

Edit:

Nigdy, przenigdy spolszczonych gier - text tak, głosy nigdy !

Np. jak groteskowio brzmią spolszczone tytuły gier - zastanawialiście się kiedyś ?

Command & Conquer - dowódź i podbijaj - ojeju...

Far Cry - daleki płacz (?) - gorzej być nie może

Gramy w Dooma 3 - cool, gramy w "zagładę trzy" ? Tragedia....

Counter Strike - pogramy dziś na "Kontr uderzeniu" ?

Graliście na "Kierowcy trzy" ?

Pojeździłeś dziś na "Potrzebie prędkości cztery: wysokie stawki" ?

Tragediaaaa....

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam takie samo zdanie ale napisalem to juz wczesniej a co do Pana Fronczewskiego no poporstu dla mnie bardzie by juz pasaowal (jezeli trzeba) na podklad dla Fishera, ale powtarzam jezeli trzeba. Jak juz pisalem wczesniej zadnych spolszczen gier jak dla mnie, rozumiem ze nie wszyscy znaja angielski w takim stopniu ze pozwala im grac w w takie gry jak RPG gdzie zeby pograc ze zrozumieniem fabuly trzeba znac jezyk powiedzmy minumum na poziomie srednio zaawansowanym, ale mogli by dawac np. litery polskie podstawianych glosow mogli by oszczedzic.

 

Jestem tego samego zdania co KZI, a z Fronczewskim, ja akurat lubie jego glos

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już to Demko ? Może by ktoś był taki uprzejmy i wystawił je przez torrent bo mi z strony cenegi to leci jak krew z nosa i jeszcze nawet flash get zrywa połączenie specjalnie zostawiłem kompa na noc włączone i na 18% staneło i normalnie mnie krew zalewa :angry: i jeszce ta prędkość 15KB/s :blink:

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Najlepsze spolszczenie to gra eng z polskimi literami.Wtedy kazdy jest zadowlony.Ja bym sobuie pogral w gre z lektorem :P np wyobrazcie sobie level z filmiku kucyka jak lektor tlumaczy tekst o pluskwach <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi spolszczenie baaardzo przypadlo do gustu, fakt, są wpadki; ale moim zdaniem jest to najlepsze spolszczenie jakie ukazalo,.. Popatrzmy przeciez na polskie spolszczenie IGI 2:) to jest tragedia dosłownie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamieta ktos spolszczenie Soul Reaver? to byl dopiero majstersztyk.... ten ukrainski akcet(chyba bylo poprostu taniej bo ni w trabke nie pasowalo to do niczego) bawil mnie przez cala gre :D

 

wracajac do tematu, grajac w demo upewnilem sie w swoim przekonaniu, jakie pojawilo sie po obejrzeniu kucyka videoteki. Kiepsko, ale lepiej niz FarCry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobrać to polskie demo za pomocą jakiegoś download manager jak np Flashget ??? Co probuje sciagnąc wlącza sie tylko sciaganie poprzez Windowsa a tak można się pochlastac :mur: Juz kilka razy probowalem i dosyć ze wolno to ciagle mi rozlącza ok 80% :evil:

Plzzz pomożcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobrać to polskie demo za pomocą jakiegoś download manager jak np Flashget ??? Co probuje sciagnąc wlącza sie tylko sciaganie poprzez Windowsa a tak można się pochlastac :mur: Juz kilka razy probowalem i dosyć ze wolno to ciagle mi rozlącza ok 80% :evil:

Plzzz pomożcie  :(

1428430[/snapback]

Bardzo prosto, najnowszy FireFox i do tego wtyczka FlashGot i zawsze, co byś nie ściągał będzie się ciebie pytać czy ściągać download manager'em czy normalnie.

 

Żeby nie robic OT, to napisze że SCCT baaaardzo mi się podoba i narazie męcze demo( najpierw ENG a teraz PL :D ) ale nie wiem czemu nie moge zejść poniżej 8 minut :huh: . Co do grafy jak ktos pisał że nie można grać w 1024x768 full detail na kartach pokroju 9600XT, 9550(mocno wykręcony), 9500Pro to się myli bo ja gram jeszcze z 4xAF i idzie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zakończyłem przedostatnią misję (jej końcówka jest the best :) ). Jutro wezmę się za misję ostatnią.

1428450[/snapback]

Mucisz na Geforce FX-5600? Jak Ci gra śmiga i na jakich ustawieniach grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...