Skocz do zawartości
Kaeres

Toca Race Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Tralalala kto nie tanczy niech ... , to jest nabijanie postow, a wy sie kolegi czepiacie :]

 

btw.

 

Na moim mx200 chodzi ok, jak na tydzien mialem radka 9100 by saphire (tego za 300zl) to jednak nie bylo tak kolorowo, brakowalo textur! ale zwiech nie zaliczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHeHe. Ja zmieniłem sibie BIOSik na Herc 8500 i gierka śmaga mi na maxymalnych ustawieniach w opcjach gry.  

:D

a nie tna ci czasem inne gierki bo ja jak zmienilem bios na 8500 to toca chodzi swietnie a inne gierki mi tna :( albo mam jakis lewy bios mozesz mi podeslac na maila tego twojego ?? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam problem z Toca race drive na moim sprzecie,kiedy juz odpalam wyscig to nie widze textur samochodow,wiem za na radku 8500 i na innej karcie tak sie ne dzieje,a kiedy probowalem zmienic catalisty to dzialo sie to samo - HELP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wgranego pacha, odinstaluj grę i wgraj ją od nowa nie wgrywaj pacha. Albo jeśli nie chcesz wgrywać gry od nowa to przegraj z płyty plik config i zastąp go w grze napewno pomoże miałem tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem juz na tym forum o problemach z dzwiekiem (przy okazji innych tematow poruszane)ale czy komus z was udalo sie z tym uporac ??? Na stronie Codemasters sa porady ale nic nie pomagaja :-[ Mam Realteka ALC 650... we wszystkich grach jest ok jedynei w tej Toce to sie dzwiek tak przycina ze sie odechciewa w to grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem to samo ale nie na ALC lecz wbudowanej VIA. Problem rozwiazalem w ten sposob ze zainstalowalem inna karte dzwiekowa :-) :roll:

 

A dzwiek w tej grze trzeba przyznac jest miodzio, jedna z lepszych gier pod tym wzgledem wg mojego zdania oczywiscie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu folderu w którym gra ma się zainstalować wyskakuje komunikat "Your system has not been modifed.To complete instalation at another time please run setup again" :?:

POMOCY!!!

Podobno trzeba wkładać odpowiednio płyty jak :?:

U mnie wygląda to następująco:wkładam cd1 z menu wybieram instal pokazuje sie komunikat włóż cd2,po włożeniu płytki następują stndardowe procedury instalacji czyli licencja,wybór katalogu itp. Zamiast instalacji wywala komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zmieniac biosu na 8500 tak jak radza niektorzy, wystarczy wejsc na strone codemasters, potem wybrac zakladke support, wybrac z listy gre Toca Race Driver i w Technical FAQ bedzie odpowiedz na taki wlasnie problem, a dokladnie:

 

"Problem: The cars are missing their wheels and other graphics in the game are not displayed correctly. The graphics card is a Radeon 9100

Solution: The Radeon 9100 does not support the DirectX shader routines used in the game. However we can send you a new shader file which will disable some of these routines so that the graphics appear correctly.

 

Email custservice@codemasters.com to get a copy of this file."

 

Ja napisalem do nich i mi przyslai i juz jest wszystko z grafa ok :D

Napisz do nich moze ci odpowiedza 8O

 

Na problem z Colinem 2 tez jest chyba rozwiazanie u nich w Support, a na stronie Sapphire, jest np. patch do gry Redline, ktory tez rozwiazuje jakis tam problem z 9100, wystarczy wiec poszukac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solution: The Radeon 9100 does not support the DirectX shader routines used in the game. However we can send you a new shader file which will disable some of these routines so that the graphics appear correctly.

Czyli coś zmienili, bo jak patrzyłem tam ostatnio to było tylko że nie działa i to nie ich problem (tak w skrócie :wink: :P ). Ale dobrze, że coś jednak poprawili, czyli mówisz, że z TOCA już nie ma problemu i gra wygląda ok?

Zastanawiające mimo wszystko jest stwierdzenie: The Radeon 9100 does not support the DirectX shader routines used in the game. a 8500 już tak :roll: 8O przecież to ten sam chip R200 :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez napisalem, ze wysylaja, a dodatkowo ten plik umiescilo Ati na swojej stronie - dalem linka. Plik duzo nie zajmuje, ledwie 1,66kb, trzeba nim zastapic plik o tej samej nazwie w katologu ...GameDatashaders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powie czy ja jestem taki cienki czy ale nie moge znalezc odpowiednich ustawien zeby wygrac a Alfa GTV cup na torze Monza i Catalunya. Nawet jesli na prostej daje im rade to na zakreytach te waly mnie wyprzedzaja jakkolwiek idealnie bym jechal.

AI oszukuje? Jak znam zycie to jest jakis myk na to.

Poradzcie jak mozecie. Problemy sa glownie na szybkich torach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gram na kierze, na monzie spoko mozna zajezdzac i czasem sie udaje ale na catalunya to juz nie daje rady, troche mniej traci predkosci na wyzszym zawieszeniu ale jeszcze troche brakuje to wygrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...