Skocz do zawartości
Kaeres

Toca Race Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Problem: The cars are missing their wheels and other graphics in the game are not displayed correctly. The graphics card is a Radeon 9100

Solution: The Radeon 9100 is not a card that was tested with the game, nor is it listed as supported on the box. Because of this we cannot guarantee that the game works correctly with this card. We did test the game with the Radeon 8500 (which the 9100 is based on) and it worked fine with the Catalyst 3.1 drivers, however this does not appear to be the case with the 9100.

 

We have, therefore, contacted ATI to, hopefully, resolve this issue via a future driver release

 

NO i nie wina cracka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We did test the game with the Radeon 8500 (which the 9100 is based on) and it worked fine with the Catalyst 3.1 drivers, however this does not appear to be the case with the 9100.

 

to oznacza ze oni testowali ta gre na R8500 i Catalizatorach 3.1

jako ze _zazwyaczaj_ sterowniki sa kompatabilne w gorę. nie ma z ta grą żadnych problemow. jak sie ma R8500 nie R9100 =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, czy wam tez tak auto niemilosiernie miesza???

czasami nie mam szans z przeciwnikami, smignie mi taki obok i nic nie moge poradzic, bo auto mi muli na jedynce przy 8 tys. przez jakies 5 sekund zamiast od razu zmienic bieg!

 

Chyba sprobuje na manualu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej cholernej grze da się włączyć/jest kwalifikacja przed wyścigiem, bo z tego co widze to coś jest tu maxymalnie z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e. Raz startuje jako 5-ty a w następnym wyścigu 10! Coś mi tu śmierdzi :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo trudna i chwala jej za to.

Dojde do wysokiej formy dlugo grajac w ta gre i bede mogl rownorzednie sie poscigac z kompem. Nie jak w colinie 2 gdzie wygrywalem o 10s na najwyzszym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam z gry jestem zadowolony gra się super :D

grafę mam ustawioną na 1280x1024 detale na very high z wyjątkiem Draw Distance i Car Reflections (na 50%) i w czasie wyścigu jest super płynnie za to w replayach haczy, czy u was jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, na riplejach jest slide-show troche, ja mam 1280x960 z aa i ffsio na max, w czasie wysciu jest 'lajtowo' ;) (no czasami, moze male zwolnienie (ale nie chrupniecie), ale ja juz mam swira na tym punkcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o wpadanie w poslizg. Bo przeciez w kazdej grze wpada sie w poslizgi ,ale to nie swiadczy o realizmie. Sory ale gra gdzie samochod prowadzi sie jak po szynach nie zasluguje na granie. Ta toca to najgorsza gra pod wzgledem controli jaka widzialem. To juz chyba scigalki na Amige byly fajniejsze. Nie wiem czy Codemasters nie ma beta testow ,albo nie umie wyciagac wnioskow ,bo przeciez wersje na PS2 tez nisko oceniono i cos mi sie wydaje ,ze Colin3 bedzie taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o wpadanie w poslizg. Bo przeciez w kazdej grze wpada sie w poslizgi ,ale to nie swiadczy o realizmie. Sory ale gra gdzie samochod prowadzi sie jak po szynach nie zasluguje na granie. Ta toca to najgorsza gra pod wzgledem controli jaka widzialem. To juz chyba scigalki na Amige byly fajniejsze. Nie wiem czy Codemasters nie ma beta testow ,albo nie umie wyciagac wnioskow ,bo przeciez wersje na PS2 tez nisko oceniono i cos mi sie wydaje ,ze Colin3 bedzie taki sam.

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze jechales tylko lexusem. W ogole auta w pierwszej klasie prowadzi sie bardzo latwo i realizm jest niski, ale w 2 klasie jest juz o wiele lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z 3 wyścigiem w 1 klasie, jadę wtedy Lexusem i według napisu przed startem mam zjechać do boxu między 1 a 4 okrążeniem (between 1 and 4 lap), robię to a na mecie jestem zdyskwalifikowany, o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres nie mowie ,ze ta gra jest cala zla. Mozna by nawet rzec ,ze jest "ok" ,ale controle sa lepsze nawet w NFSHP2 i niz w tym "czyms". Wiem ,ze ta gra jest stworzona pod "masy" i 90% napisala ,ze ta gra jest "ok" ,ale ja oczekiwalem ,ze bedzie pod wzgledem fizyki lepsza niz TOCA2 ,a oni zrobili 100 krokow do tylu. Arcadowki sa dobre na PS2 ,a to co najlepsze powinno trafiac do pc. A przeciez GT3 na PS2 nie jest czysta arcadowka (na szutrze sie fajnie jezdzi) ma pare bledow i niedociagniec ,ale jest frajda z jazdy ,a tutaj takowej niestety nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowcie co chcecie!

Ja nie oczekiwalem od tej gry jakiegos niesamowitego realizmu.

Nie jestem maniakiem.

Niektorzy sa smieszni, mowia o realizmie a pewnie nie maja kierownicy.

 

Oczekiwalem od tej gry dobrej zabawy i nie zawiodlem sie!

calkowicie sie z toba zgadzam. jeszcze zadna samochodowka nie dala mi tyle frajdy co toca. Walka na torze jest zaciata, a przeciwnicy nie sa bezmozgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym,że w momencie rozpoczęcia instalki ( Install Shield), gdy jest ona "przygotowywana" wywala mi komunikat błędu "SEVERE" o treści w stylu "ERROR BAD CONFIGURATION". Próbowałem już trzech różnych kopii, nagrywanych na różnych nagrywarkach. Co jest? MA ktoś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!

Mam pytanie, jak sflashowac redonka z 9100 na 8500 ?

Może jakieś namiary na stronki z opisem i softem ?

Mam Radka 9100 64MB Sapphire

Bo właśnie zakupiłem se Toce i brak jest textur na samochodach :oops:

 

Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych, od wczoraj jestem w posiadaniu oryginalnej gry Toca Race Driver i jestem bardzo zawiedziony poprawnością jej działania. Na początku wogole jej nie mogłem uruchomić cały czas wywalał mi się komunikat proszę cd1(z gra) wiec zadzwoniłem do pomocy technicznej a tam się dowiedziałem ze sobie w nią nie pogram za nim nie odinstaluje programów do nagrywania 1:1 np. CloneCd. Udało się gra odpaliła, ale teraz, po jakim czasie grania w środku okrążenia wywala mnie na pulpit i kariera od nowa, jeżeli się nie zdążyłem zapisac.W pomocy technicznej nic sensownego się już nie dowiedziałem, twierdza ze to wina sterowników w moim kompie, ale się mylą, bo wszystkie są najnowsze. Czy może ktoś z was się spotkał z takim problemem, bo na forum nic na ten temat nie znalazłem? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...