Skocz do zawartości
Świder

Fx5200 1 Miejsce Na Åšwiecie -> 3d03 2453 :d (380/702)

Rekomendowane odpowiedzi

Gremlin zrobiles tego V-moda ??

1329180[/snapback]

Nie zrobiłem,bo w tej norze je**nej co w niej mieszkam nie maja w żadnym elektronicznym sklepie potencjometrów.Normalnie skandal.A niebardzo mi się opyla zamówić przez neta,bo za duże koszty przesyłki.Jutro jadę do Radomia to może kupie jak będe miał czas i wtedy się za to wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwoczoraj po rozmowie z owsem spontanicznie zamówiłem dwa pelty :D

 

89 i 72W... pierwsze testy były... na 89W... stara 300W.. 12V (10V z peltem) i 11A.. czyli malutko... ale będzie lepiej...

 

Narazie tylko... 400/700 i 2495 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3812377

 

Ale postaram się pokazać, że pelta i mnie stać na troche więcej :D

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko będe miał 05 na hdd :>

 

EDIT:

 

Jak narazie tylko tyle... ramki gorzej idą... podejżewam, że przez niedobrze przyklejone radiatory... :/ zje*...

 

Silnik narazie 400 tylko... ramki 705 idą.. wyżej sieczka...

 

I wkońcu over 2,5k czyli 2506

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3813171

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 323 smarki w 3D 2k5 i to bez żadnych Vmodów i przy ustawieniach 303/529. I teraz takie jedno pytanie !! Czemu jak dam więcej niż 570 na pamięci to mam już arty jak wszyscy mający Ultimate maja około 600 bez artów :blink: Jak coś to też mam Ultimate :D A i jeszcze jedno, jak sobie dam na pamięc 550 (w sterach sie tak nie da tylko w Power stripie - nie przechodzi testów w sterownikch i w Riva tunerze :cry: ) to wydajność spada :? Co jest ??

Pozdro

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade 620MHz na memkach stabilnie, chociaż 640 przy szczesciu bez freez'ów też przejdzie. Na razie chłodzonko, chłodzonko i jescze raz chłodzonko ;] RDzeń puszce już przy 320 ale 315 jedzie stabilnie

 

No co jest jescze 1'st ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz takie jedno pytanie !! Czemu jak dam więcej niż 570 na pamięci to mam już arty jak wszyscy mający Ultimate maja około 600 bez artów :blink:

1336388[/snapback]

Bo to jest oc, a w oc musisz mieć selekcje albo kupe szcześcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest oc, a w oc musisz mieć selekcje albo kupe szcześcia ;)

1336446[/snapback]

albo dużo V ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszystko naraz... :D

 

Obecnie mam ~ 15*C na grafie... jeżeli zwiększymy I i U na pelta to zejde jeszcze troszke w dół... i może jeszcze pare MHz się wyciągnie więcej ;)

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna zabawa z tym podkrecaniem ale... tylko z podkrecaniem, bo w grach i tak duzej roznicy nie odczujecie.

np. w grze macie 10-12 FPS, zeby to uplynnic do ok15-18 FPS musielibyscie podkrecic o kilkadziesiąt procet !! ( a to paredziesiat/kilkaset MHz a nie kilka MHz )

Trzeba tu sobie ustalic po co podkrecac. Jak dla rozrwyki to jak najbardziej, sam podkrecam tylko po to :P . Ale jak ktos chce uplynnic gry pozostaje ZAKUP NOWEJ karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna zabawa z tym podkrecaniem ale... tylko z podkrecaniem, bo w grach i tak duzej roznicy nie odczujecie.

np. w grze macie 10-12 FPS, zeby to uplynnic do ok15-18 FPS musielibyscie podkrecic o kilkadziesiąt procet !! ( a to paredziesiat/kilkaset MHz a nie kilka MHz )

Trzeba tu sobie ustalic po co podkrecac. Jak dla rozrwyki to jak najbardziej, sam podkrecam tylko po to :P . Ale jak ktos chce uplynnic gry pozostaje ZAKUP NOWEJ karty

1336773[/snapback]

Teksty typu "najlepsze OC kompa to wymiana kompa" sa tu nie na miejscu, wiec nie wypowiadaj sie w tym dziale. Pozatym ile myslales nad tym postem..?(No Offence) Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem,bo w tej norze je**nej co w niej mieszkam nie maja w żadnym elektronicznym sklepie potencjometrów.Normalnie skandal.A niebardzo mi się opyla zamówić przez neta,bo za duże koszty przesyłki.Jutro jadę do Radomia to może kupie jak będe miał czas i wtedy się za to wezmę.

1335551[/snapback]

 

 

ty nie mozesz dorwac potencjometrow a ja lutownicy nie moge :P

 

 

Strzezcie sie...342 pkt w 3d05 :]

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet pseudo lutole, jednorazówki można u ruskich na targu kupić za 5zł :) Nie wieże że nia masz nigdzie w pobliżu mozliwości na doatanie tkiego szitu. Poty to fakt, już gożej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy chcesz i masz zdolności/zimną krew ;) /wiedze aby modować karte ;)

 

Do takiego moda spokojnie starczy taka.. oby się tylko grot nagrzał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm dotałem w du.pe. Dobrze tylko zapodaj wynik na orba.

 

btw gratulacje.

 

Jakkolwiek nie myśleć że poprzestane na 345 punktach - zaczynam batalie.

 

Radiatory wystąp!!! Wentyle wrównać napięcia ;] :blurp:

 

ide kręcić ;]

 

przy okzji to wyszłą nowa RivaTuner 15.4 - do zassania z guru3d

Edytowane przez crazy_martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cosik fajnego,ale niestety w niebardzo cywilizowanym języku.Żeby to przynajmniej było po angilkańskiemu :cry: http://overclockers.ru/news/newsitem.shtml...2&id=1074469571

Dopadłem mojego GF 2 MX 400 i na nim próbuje się nauczyć zmieżyć to napięcie,ale jakoś mi to nie idzie.Jak mierze napięcie przystawiając jeden czujnik do V-out na rezystorze,a drugi do takiego małego spicznik według którego powinno mi pokazać napięcie to wyskakuje coś koło 8V i zaczyna spadać powoli do 0V.Co ja k**wa robie nie tak??

Edytowane przez Gremlin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko:

 

Dzisiaj wieczorem dotrze do mnie płaskownik aluminiowy 10x30 mm i mam mały problem z jego pocięciam, a raczej w którą strone go posiekać w celu zrobienia optymalnych radiatorków na memki? Narzędzie to ofkoz brzeszczot :blurp: siekać go w poprzek czyli ok. 10 listków 1x10mm czy lepiej w długość - około 5 listków 1x20 mm. Planowane przerwy między listkami to grubość brzeszczota ;] czyli na oko 1,5 mm

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buzy,

da rade, obejdzie się bez prostownika ;) chyba że bardzo bedzie chciał :D

 

crazy_martin

dajesz czadu :D w efekcie chyba jedno i dogie wyjdzie na to samo, w końcu ta sama powieżchnia

 

Gremlin

masz idento karte i układy sterujące :>?

 

Świder

ja dalej nie weim przy jakim V padło 2.5k :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2V ;)

 

Mam marka na 2519... bo 405MHz na rdzeniu ;) ale to zamało :D

 

Trzeba zasilacz... mozna zrobić... Owies.. po ile masz te trafa :>

 

Masz 12V 20A zkombinować :>

 

Edit:

 

Tak bardzo chcieliście nie być pierwsi w 05 to macie :P

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=697899

 

427 na 400/705 66.93 ;)

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...