Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Taipan: identycznie, wszedlem na office, wchodze do wiekszego pomieszczenia i co? 19 FPSOW!!! Wyskakuje z gry, daje dxlevel 7, grafa o wiele gorsza a fpsy dalej te same O_o . Chyba beda musieli za chwile nowy updat robic bo to padaka teraz sie dzieje O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare Fotek Własnej Produkcjii :D :

Fotka 1

Fotka 2

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 6

Fotka 7

Mapa Prezentuje Się Całkiem Całkiem :D

Ale Ct jak dla mnie sie nie podoba jak bym gral w Hl2 :blink: :blink:

Ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić ...

Co do fps'ów To niewiem czy sie cos zmienilo bo teraz gram na starym Sprzeciwie

nowy w servisie :cry:

O To Uptade całkiem dobry :P :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,czy zupełnie początkujący osobnik może sie wbić i trochę pograć.Bo w sumie po coś tego cd-keya mam :).Wiem że większość tu wymiata i nie będzie zadowolona że wchodzi jakiś "zielony".Więc sie pytam czy sie opłaca wchodzić w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam ja tez jestem zielony wiec bedzie fajne... jak tylko serwer przjedzie na ta latke <_<

 

edit:

tez wam jeczy o w_c4_blablabla.mdl? moze jakies info by sie przydalo kiedy co gdzie jest serwer?

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzieje teraz po updacie to pomylka - na wszystkich serwerach spadek FPS, szarpanie takie ze sie nie da grac praktycznie, lagi, pingi skacza cuda na kiju wczoraj bylo pieknie wszystko a dzisiaj sie tak skopalo ze masakra :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od pewnego czasu gram na minimum w 1024x768, choć spokojnie działało na maxa.

Wygląd CT mnie troche przeraża <lol>, boje sie myyslec o TERRO ;)

I takie mam zludzenie po grze w Aztec, ze CT są troszke wyżsi :| Spostrzegłem to gdy kampiłem jako CT na moście, za skrzyniami i widziałem łepy terro z drugiej strony... jak igdy dotąd :( Dziwne, może jestem slepy ale tak mi sie wydaje...

Nowy Train nawet sie mi spodobał. Przejaśniło sie i wogóle jakos cieplej tam jest ;) Taka miła rodzinna atmosfera tam panuje :P I dodano wiele duperelów na których można sie czaic :D

 

Kiedy nasz kochaniutki serwer bedzie działać, albo ktos bedzie na nim grac? Bo sie mi nudzi na innych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym zagral na tweaku bo jak widze co sie dzieje na polskich to mi sie odechciewa a nl czy de sa fajne ale wole rozumiec i wyzywac na spokojnie :wink:

ponawiam pytanie: KIEDY SERW SIE ZUPDEJTUJE :lol:

a co do modelow ct tez mi sie wydaja wieksi... moze przez te kamizelki i buty na koturnach? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cs_coumpound nie mialem okazji grac na necie, tak tylko troche poogladalem samemu, ladna mapka, zoaczymy jak sie ebdzie an niej gralo.

Za to train... mmmm :) Musze przyznac, ze mi sie bardzo podoba! :) Duzo fajniejsza od tej nieoficjalnej, ktora to byla na serwerze. Ciekawe czy reszcie tez sie tak train podoba.

Stroje CT nawet fajne. Kojarzycie je z HL2, a ja nawet nie odpalilem HL2 pomimo tego, ze kiedys tam kupilem, ale w sumie to tylko dla cd- key'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w cs_coumpound sam w domku i nawet nawet, tylko fps po wyjsciu od CT troszke spada...

Jako T jeszcze nie grałem, jednak jeśli edzie sie nimi spoko kampiło to nie mam nic przeciwko <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem przyjemnosc grac na fragowni na cs_comp jako ct... komentarz: bind \ "say [ciach!] mac". bardzo przydatne.

co do tego brakujacego modelu wynika ze serw tweaka jeszcze nie jest po updatecie a przegladajac forum steam'a dalej widze jeki nt nowego modelu ct... jak spojzalem na nie na chlodno to strzelilo mi do lba zlota mysl... idealny model dla rzulfia :lol: :lol: :lol:

jest tez tam male co nie co jak "zmniejszyc lagging" ale jakos nie wierze zeby cos to dalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jush myslałem ze Wejde na tweaka Zaczołem Sciągac dzwieki te hedhot i inne .to pod Konic Wchodzenia na Server Wyskakuje mi :

Server is enforcing file consistency for models/weapons/w_c4_planted.mdl

O co Hosi ? :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka cs_coumpound uwazam za swietna tylko npotrzeba troche czasu aby zajarzyc o co chodzi :) (nie pamietam zeby taka byla w starym CS)

Co do FPS to u mnie tak samo (tyle ze ja zawsze mialem malo pewnie wina radeona :( 9250 )

Pingi mam takie same

Wnerwia mnie to co zrobili z favor. (mam nadzieje ze to poprawia)

Model Ct jakos mi sie nie podoba (jak dlamnie przypominaja gosci z NFL)

Co do wielkosci CT to nie zauwazylem ale wydaje mi sie ze zakladnicy sa mniejsi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kukifas: skoncz w koncu bo jestes po prostu leniwy, wchodzisz na google i wpisujesz nazwe mapy, przeciez admini nie biora tych mapek z kosmosu tylko z sieci, to ze tobie nie chce sie wejsc na google to nie jest nasz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wlasnie. Serwer moze nie miec Mani Moda.

 

Ja mam natomiast inny problem. Nie widze ile mam kasy i ile HP oraz zauwazylem STRASZNY spadek fps. Na takiej malej mapie - small_dust - jak podejde do sciany to mam 19fps. Valve jak zwykle sie popisalo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pitole mi nic fpsów nie spada na moim kochanym gf4 mx ;]

 

czyżbyśmyznowu czekali kilka dni aż serwer się zupdatuje

 

ps. nikt się nie chwalił przedemną, ale chyba trzeba w imieniu klanu coś powiedzieć :

 

Wczoraj nasz klan wygrał sparing z najlepszym klanem w lidze pifpaf [bS], mecz odbył się na ich serwerze, 4vs4, dust1, dust2, 27:21 jak się nie myle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Wcale nie :P przed chwila grałem i koles mnie zabił to go freeznołem :D musi miec serwer mainmoda

A mi podskoczył ping: tak jak miałem 70-80 na kazdym serwku to teraz sie wacha od 300-900 <_< <_<

Gratulacje SeS :D jak tylko zbiore stały skład to was rozgromimy :lol: (czyli nigdy) :lol: :lol: (Joke)

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...