Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

to pewnie wina chlopakow z SeS... ;P

 

tak, tak, a swistak siedzi i zawija w te sreberka... ;D

grajac kiedys na sensie 4 zaladowalem cfg kolegi z sensem 16 (chyba) i nie potrafilem na bs'a dojsc... ciagle baczki krecilem! ;D

1346362[/snapback]

 

Kurcze ale ja poważnie gram na 20 :/ Od pierwszego CSa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie macie problem, na jakim sensie gra mak... :roll:

 

Aurora: nie mozesz po prostu zostawic na noc wlaczonego kompa, albo wyjsc z domu na jeden dzien? ;] w 7-9h powinno ci sciagnac jezeli masz lacze na ktorym da sie grac ;]

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze juz sciagam druga noc... i dopiero 15%...z 3.49GB a wcale nie mam pewnosci ze to z oryginalnych plytek. No chyba ze mi ktos przez gg przesle ja zostawie kompa wlaczonego na swieta bo i tak wszyscy wybywaja z domu razem ze mna.

 

Lacze mam b.dobre... Asterek 256/96 pod 1 w nocy 768/96 ale i tak :mur: :mur: :mur: Leci jak krew z nosa

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie macie problem, na jakim sensie gra mak... :roll:

1346409[/snapback]

No nareszcie jakaś normalna wypowiedź ;) A właśnie mi się coś przypomniało :) Jak byłem u zenfista i testowałem monitorek to sobie u niego zmieniałem na 20 :) Jego się spytajcie :) Jak potem siadł po mnie to kółka kręcił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze juz sciagam druga noc... i dopiero 15%...z 3.49GB a wcale nie mam pewnosci ze to z oryginalnych plytek. No chyba ze mi ktos przez gg przesle ja zostawie kompa wlaczonego na swieta bo i tak wszyscy wybywaja z domu razem ze mna.

 

Lacze mam b.dobre... Asterek 256/96 pod 1 w nocy 768/96 ale i tak  :mur:  :mur:  :mur:  Leci jak krew z nosa

1346413[/snapback]

 

jak masz orginalnego keya i ściągasz to ze steama to jest chyba orginał nie ? : <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Installation of Half-life 2 Retail Standard is required before continuing. Please insert you HL2 Retail Standard CD/DVD into the drive and select 'install' from the autorun menu."

 

POczytalem troche po sieci i wyszlo.

 

Albo ktoraj literka jest inna z cd-keya. np i to 1 albo o = 0

Albo reinstal steama ;f ide probowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze wasz serv stoi na gameservers.net. Mam male pytanko - czy sa jakies problemy z platnoscia (np. zwiazane z przelewem do innego kraju), jakie pingi macie, i czy sa wogole z nim jakies problemy? :)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co moge powiedziec to czasmi pifpaf leci w kulki z pingami i resami serwow...

 

SZLAG MNIE ZARAZ TRAFI :mur:

 

reinstal steam nic

rejestracja nowego usera nic

zmiana literek na inne np 8 - B O - 0 nic

wywalenie clientblabla.blob nic !!!

 

 

 

:mur: :mur: :mur:

 

Moze mi ktos przeslac obrazy plyt przez gg ;/ Wyczytalem ze przyczyn moze byc wiele.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurfffaaaaa....... co to się po tym updejcie dzieje ???!!! Wchodze na pierwszy lepszy serwer, a tam kolesie z aimbotami, speedhackami i innym syfem sie rżną..... :? Byłem chyba na 3 serwach (zagranicznych) i na każdym był conajmniej jeden cheater :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POCA wylacz tego bota co mowi przedstaw sie ;]

1346664[/snapback]

hmmm bardzo interesujace...

 

Wystarczy wpisac "rozmowa" ;]

1346671[/snapback]

to rowniez baaardzo...

 

szczailem, bot sie zamknal ale msg nie dochodza :F

1346673[/snapback]

nie moze byc?! normalnie jestem w szoku!

 

chyba zrobie sobie screen'a z tymi cennymi uwagami na temat css, zanim przyjdzie moderator i to usunie! ;]

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wam powiem. mam kupla co gra(w mohaa co prawda ale i troche w 1.6) na sens35, w windowsie na max i akceleracja jakos wysoko. koles ma opanowana cala przestrzen do okola siebie na 1cm^2 biurka :] kiedys u niego gralem i wysiadlem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma beznadziejna kulka to zrozumiem...

 

Ale nie na dobrym optyku. Sam bylem kiedys u kumpla, jakas kulka, musialem dac sens 12 zeby w miare sie gralo.

1346737[/snapback]

Dobra skończ już nie wierzysz Twoja sprawa, jak chcesz zobaczyć zapraszam do Wrocławia, mi tam nie zależy żeby mi ktoś wierzył albo nie :)

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie... Ale w takim razie, chyba sie przespie teraz :) Bo i tak jeste mwystarczajaco zmeczony...

Nie mialem okazji wczensiej napisac, ale mi tez brakuje tego "buga" (jesli tak to mozna nazwac) z tlumikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości pograłem sobie z botami na ustawieniach maka i ja mu wieże ! na tym sensie da sie grać i żeby uzyskiwać dobre wyniki trzeba sobie tego sens'a wyćwiczyć oraz mieć wprawną ręke !

 

@aurora

 

chyba nie wiesz co to skromność... a do tej pory guwno pokazałeś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...