Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Wałek :P

Kiedys Cmx mowil ze ma umowe na czas nie okreslony ;]

Pamietam :D

i ze server bedzie wieczny ;]

1362323[/snapback]

Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat oraz ludzka głupota :D

 

 

Na serio serwer zostal wylaczony bo umowa sie skonczyla 28 marca :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra.... :-P Gdyby serwer mial przestac dzialac, to poinformowalisbyscie o tym nieco wczesniej.

Ladnie dzis wyglada forum SeS :D

1362493[/snapback]

 

No co jakis haqer sie wlamal :lol: :wink:

 

 

 

ps. Spoko spoko, codzienie o 3 w nocy robi sie backup calego mojego serwera na zdalny ftp :razz:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO a nawet rano pamietalem o tym!! KZI wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia szczescia (w milosci tez :-P ), duzo fragow i aby wiekszosc z nich to HS :) Ogolnie to spelnienia wszystkich mazen :)

Sorry, ze OT, no ale tak wyszlo.... Mi spiewali stolat podczas gry, wiec tu zamieszczam serdeczne zyczenia dla KaZIa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh dzięki ;)

Specjalnie napisałem, czekam na wpływy na konto - ramu potrzeba ;)

Uwaga uwaga, stawiam wszystkim kolejkę, oraz otwieramy beczkę 50l piwka! Bedzie taka zabawa :gitarzysta: :gitarzysta2: , że wszyscy :ploom: :plum: :banana: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie mam sie stawic po to piwko:> Mam andzieje że Żywiec :D

A wiec: wszystkiego najlepszejszowatego, setki fragow (ale nie na mnie), szczescia podczas kupowania hełmów ( zeby hs tak ine bolały), zeby Ci sie Twoje zycie prywatne z psem ułożyło (z żoną też) itd...

100lat!

 

CMX nie rób sobie jaj bo wikend jest i ja chce grac, chce grac na tweak, i chce 100lat KZIemu zaspiewac... Więc o 0:00 go włącz, do rana pogramy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt.

 

Niestety DNA 71.80 nie ma pod win ME ... :mur: :mur: :mur:

 

Wiec ktore stery wybrac - najlepsze pod sourca

Wymagania - Musza chodzic na ME i musza dawac sporo FPS :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie nie było. Widze, że nie macie gdzie za bardzo grać. Tak sie składa że PaD posiada serwa na pif paf na 10 slotów, więc jest gdzie grać, dla ciekawych to nie jest ten stary serwer od Helo i jego "dorosłych" kolegów.

Serwer bedzie od 23 wolny więc zdąrzycie zaśpiewać 100lat Kaziowi o 0.00. :D Jutro serwer będzie cały dzień wolny więc można spokojnie grać :]

IP: 193.42.218.29:27016

PS: lama

 

Aurora odradzam granie w CS:S na windzie 9x, grałem raz w cafe i w domu nie da sie grać, fps mniejszy, gra tak jak by laguje, rwie, czcionki zrąbane, więcej laguje. Tak przynajmniej są moje odczucia

Edytowane przez Dabek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co do XP to chyba cud mnie zmusi zeby to zainstalowac. Dzialaja sterki pod longhornem ? :unsure:

 

Hmmm powiem tak. Pobawilem sie scryptami poki co bardzo ogolnie...

 

Stress test - nic nie ruszane mat_dxlevel 81 80Fps

Kilka skryptow mat_dxlevel 81 95Fps

J/w tylko ze mat_dxlevel 70 97Fps

 

Hmm wyczytalem ze mozna tez gre odpalic od DX 5.0 wzwyz :lol:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT. Dla mnie windy 9x są do ****, miałem je na starym jak i na nowym kompie i wiem co to jest. Co chwila jakiś program wykonał błąd, lipna stabilność, nowsze gry gorzej chodzą na i nie wszystkie chodzą (np doom3). Na starym kompie jak zaczął mnie wkurzać 98 i Me zainstalowałem Xp, komp chodził troche wolno (IE otwierał sie 5s(jak jeszcze tego shitu używałem)), ale za to stabilnie, bez żadnych errorów. Więc wsadz sobie te 9x wiesz gdzie... To tylko moje zdanie, co ci szkodzi przetestować granie w CS:S na Xp i Me, przecież nic nie tracisz. 8)

 

Nie wiem jak ty, ale ja mam na tym Fx shicie w stress test 160 fps, te skrypty od narcyza i chyba Jina co dali je na forum nic mi nie dały. :/ U mnie odpalenie gry w DX 6 zmniejsza fps i są takie jakby przebarwienia, kolor sie sypie, nie wiem jak to nazwać to są jak by takie paski kolorowe 8)

Edytowane przez Dabek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - pojecie wzgledne.

POwiem tyle... Przy moim zewnetrznym ip nic mi nie jest w stanie pomoc zeby winda utrzymala sie bez trojanow i innych syfow errorow przez 1 miesiac.

 

Mam owszem 3 partycje tak zeby miec ME / XP / Reszte ale po ostatnich 3 miechach XP uzywania szlag mnie trafial. Szczegolnie jesli chodzi o akceleracje na ktora jestem przewrazliwiony. Potrafila sie po jakims czasie wlaczyc na stale i nic nie pomagalo jej wylaczyc. Musze wreszcie sciagnac ghosta bo ianczej to i tak nie ma sensu. Wiem ze na XP jest teoretycznie wiecej fps ale jak widze ze ten syf robi mi jakies niepotrzebne rzeczy , instaluje jakies @#$!% to mnie krew zalewa.

 

Hmmm wlasnie zobaczylem ze grafa mi sie odkrecila :wink:

Zaraz zrobie przy 315/640 :)

 

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

Miedzy 250/513 a 315/640 doslownie "0" roznicy w FPS w stress tescie

 

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podkręcenie (szczegóły podpis) dało mi z 120 na 130 fps, nastepnę 30 fps dało mi podkrecenie proca. Silnik Source jest bardzo dziwny , dzisiaj rano robiłem stress testa i miałem 160 fps a teraz ledwie 137fps lol, to jest komedia, nic nie robiłem i 23fps mniej :(

Na DX 7 dużo daje proc nawet bardzo dużo tak samo jak w 3dm01. Mógł bym grać na Dx 8, ale ta woda mi zrzera tyle fps, że nie da sie grać :(.

Nie wiem czemu Aurora masz taki ping 80, ja mam najmniejszy 35, a troche ostatnio grając w CS 1,6 to miałem według net_graph 5-20.

Tak to jest jak sie ma niezabezpieczony system, to potem są trojany i inne shity. Mam troche w tych sprawach doświadczenie, po chodzeniu do kumpli, co 3 tygodnie odwirusowywać im kompa. Ja tam mam szczeście firewall z SP2, bez antiwira i zero qówna na kompie.

Valve coś zrąbało zaś bo w stress test mam jakieś errory zamiast tych witrażów na początku. To już chyba koniec OT 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win ME to największe [ciach!]o z wszystkich Windowsów. Ostatnio stawiałem 98 u kumpla i ni cholwry nie chciał działać - bluscreen przy instalce sterów do muzy (ac97) i po zmianie rozdziałki. Ja dziękuję Bogu, Bilowi i komu tam jeszcze za Win Xp. Chodzi pięknie, super stabilny (w porównaniu z 98) i wszystko robi sam. Instalacja 98 to koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze te errory to jest taki myk a to blad :P Nie wiedzialem ze tam sa witraze ;p

 

Hmmm mialem SP2 , Kerio + Zone alarm i po 2-3 tygodniach nie bylo sensu trzymac tego systemu bez formata... Musze ogarnac ghosta...

 

98SE Calkiem fajny ale mnostwo problemow z instalowaniem nowoczesnego sprzetu...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepsiejszego KZI :P

 

No proste że ME to nie to samo co 98 :lol:

ogólnie to ME robi mniej bluescreenów niź 98 :D

Miałem kiedys go na starym kompie, to neostarda niechciała działać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff a myslałem ze te ERRORy to tylko ja mam ;)

 

Ej no już po 0:00 i serwa dalej nie ma :>

 

Aurora i Dabek jak wy na takich grafikach amcie tyle fps:> Zapodajcie te Swoje skrpty i inne kruczki bo ja na 9700pro czasem wyżyc nie umie :( Spada wam np w czasie walki do 20-15fps jak jest na mapie z 10osob?? A powyżej 100fps to raczej nigdy nie przechodzi a Wy mi tu mowicie o 120fps na fx5200 czy ti4200 :|

 

Wytłumaczcie mi ;) Czy moze to wina 1500mhz`owego proca:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mierzą w STRESS TEST z CSS. Ten z menu :)

Stress test nijak się ma do rzeczywistej gry. Tu masz 100, a tu 20 :)

Me to troszkę zmieniony 98 - na gorsze. Więcej gier na tym nie chodzi, większe problemy ze sprzętam. Zapytajcie na forum (lub w temacie) sprzętowym, to wam to samo powiedzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zadna gierka na ME nie odmowila mi wspolpracy. Do do problemow sprzetowych to jesli chodzi o moj sprzet to

 

98SE<XP<ME...

 

Hmm przy 20 osobach nie spada mi ponizej 30-40fps, zalezy od mapy...

 

Ale ja ciagne 640*480 Medium Medium Simple, AA off AF off sync oFF.

 

Srednio jak nie mam ludu na mapie to ponizej 60-80 nie spada.

Na De_comp.... costam bez ludu nie spada mi ponizej 130fps :)

 

Co do GF 4 Ti to jest to naprawde MOCNA karta...

 

Hmm jest tu ktos kto ma 9550 Wykreconego na ~9600Pro vs moj GF 4 Ti i podobnego proca? Znaczy sie 3200+ bo 230x11 to juz za duzo jak na wiosne i moj pokoj na poddaszu...

 

Moze zmierzymy w grze fpsy przy mat_dxlevel 70 i 81 i tych samych ustawieniach :) Rozdzialka 640*480 bo powyzej juz 512MB imho nie wyrabia...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj poczciwy R8500 tez sobie jako tako radzi.

Stress test w niskich detalach:

 

640x480 - 160 fps

800x600 - 150 fps

1024x768 - 123 fps

1280x960 - 97 fps

1600x1200 - 71 fps

 

Gram w 800x600 i w najwiekszej rzezi nie spada ponizej 40, srednio jest 80 i ogolnie gra sie dobrze.

 

Procesor 9.5x265 odwala chyba czarna robote :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...