Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

no za jakis tydzien lub 2 dowiemy sie jak bedzie wygladac port i inferno. a ja do ciemnych map nic nie mam. wkoncu po cos jest nightvision ^_^

jeszcze zeby poprawili modele ct (albo dali wybor) i nowe terro... ehh marzenia nie bola :wink:

@poca

duza mniejszosc :lol: bo nie chce dostac zawalu slyszac HEADshot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale muszę się gdzieś o to zapytać.

Mam taki problem: jak pierwszy raz włączyłem cs:s to klikając na find serwers pojawiło mi sie prawie 2k różnych serwerów (ustawienia to serw nie pusty i ping max 100), a jak za którymś razem z kolei chciałem sobie poćwiczyć w countera to klikam żeby wyszukać serwy i po dobrych 30sec dopiero marne ok. 8 serwów(same zagraniczne z pingiem od 80 wzwyż). I tak mam od 4 dni :mur: W favourite serwers mam zapisane 3 serwy i na nich sobie gram, ale one się nie pokazują w serwer list. Oto skirn z mojej sytuacji: serwów 44/latency <150/

PROSZĘ O RADĘ, acha wirusów raczej brak, nie dokonywałem żadnych zmian w steamie.

http://img110.echo.cx/img110/4189/beztytuu5mh.jpg

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po latce(tej co spie[ciach!] nicki) tak mialem :arrow: serwery na glownej (max 100) lecialy tak po 5 co 10 sekund. a favy musialem kilka razy odsiezac zeby mi sie pokazywala ilosc graczy i ping. pojedynczo tez szlo ale jestem leniem. ah i zwykle favy najpierw lecialy na 250ms, potem skokowo 180 120 i konczyly w okolicach 80-90ms. norma <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwieki sa fajne ;]

 

Bede walczyl zeby przynajmniej ich mniejsza czesc przywrocic na serwer ;]

 

Nawet nie wiecie jak to podbudowuje taki dzwieki Holy Shit! ;]

1391921[/snapback]

O jak dobrze, ze wiecej osob bedzie mialo cos do powiedzenia, a nie Cmx, Poca i Arnie (o kims zapomnialem? :) ) Wiec sie tak nie napalaj Poca :-P

 

Co do inferno to musze przyznac, ze razem z de_nuke sa to moje ulubione mapki, wiec czekam z niecierpliwoscia zeby zobaczyc jak bedzie wygladalo inferno od Valve. Mam nadzieje, ze nie bedzie zrypane, tylko ze bedzie to bardzo fajna i grywalna mapka.

 

@Tolokan_PL zmniejsz obrazek jesli mozesz, bo sie forum rozjezdrza. Poza tym nie zauwalzylem, ze nie napisales nic o tym jaki region wybrales. A moze przez przypadek przestawiles ze ma Ci tylko wyszukiwac teraz serwry w Europiei dlatego jest ich mniej. A druga przyczyna to tez moze byc wina tego nieszczesnego update'u jak napisali wczesniej juz koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całości nikt nie przekleił, to ja dam :

 

The next big Counter-Strike release is set to include two maps. The first map will be de_port, previously mentioned here. This map is set in a resupply port for outgoing ships. The gameplay is designed for a balanced layout employing a mix of long sightlines with cover and close quarters fighting environments. The second map will be a completely redone de_inferno, a historical favorite at CS tournaments and competions. We'll be releasing some screenshots or other media from both of these maps in the next week or two.

 

W skrócie po naszemu:

Będą dwie nowe mapy przygotowane przez Valve: port przeładunkowy dla statków - z dużymi przestrzeniami dla snajp i miejscówkami do walki twarzą w twarz, oraz INFERNO - znana z 1.6 mapka na którą, myślę, wszyscy czekali ! Niebawem będą screeny, albo hmm screeny ?

Valve potwierdza dodatek do HL2.

Ps. mój kolega Gabe N. napisał mi , że zgodnie z obietnicą wprowadzi na INFERNO taki myk - aby podłożyć/rozbroić bombę trzeba będzie uprzednio napisać (say) KZI RULEZ. Fajnie ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]:->

Ja tam do infermo sie nie pale... ale ta new mapka z tym portem moze byc ciekawa ;)

Osobiście bardziej bym sie ucieszył gdyby oficilanego nuke zrobili, bardzo spodobała mi sie ta mapka, lub dopracowac te ktore byly na serwie kiedys (nie pamietam nazwy dokladnej, chyba de_nuke_b6).

Super sie na niej gra tylko fpesik na respie ct przeraża ;) I tyle ciekawych miejsc do czajenia sie...wypasik :D

 

No modele terro by siadly nowe, i ct rowniez do wyboru, bo jak widze zielonych ct goniacych po piosku to mnie smiech bierze. I chyba niedawno w jakim apdejcie wielkosc ct wrocila do normy, bo juz łep nie wystaje ponad skrzynke na aztec przy moscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze pracuja nad inferno (niestety wypuszcza ja pewnie najwczesniej za miesiac, biorac pod uwage, ze za 2 tygodnie maja byc dopiero screeny), ale mogli by wczesniej poprawic ten zwalony dzwiek reload'u. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tolokan_PL zmniejsz obrazek jesli mozesz, bo sie forum rozjezdrza. Poza tym nie zauwalzylem, ze nie napisales nic o tym jaki region wybrales. A moze przez przypadek przestawiles ze ma Ci tylko wyszukiwac teraz serwry w Europiei dlatego jest ich mniej. A druga przyczyna to tez moze byc wina tego nieszczesnego update'u jak napisali wczesniej juz koledzy.

obrazek zminiejszyłem w miarę możliwości, regiony mam na all, więc to nie to, a ten update rzeczywiście mógł dać w D. bo chyba po nim to się stało. Tak więc znam przyczynę, ale co z tym zrobić?czekac na nową łatke, restartować steama czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze pracuja nad inferno (niestety wypuszcza ja pewnie najwczesniej za miesiac, biorac pod uwage, ze za 2 tygodnie maja byc dopiero screeny), ale mogli by wczesniej poprawic ten zwalony dzwiek reload'u. :angry:

Heh to nie jest tylko ten dzwiek [; . Pekajace szyby slychac z naprawde nieprawdopodobnych odleglosci, na compound gdy stoi sie w tym laczniku miedzy dwoma magazynami, slychac odglos otwierania drzwi u hostow (czy samych hostow slychac to nie pamietam, ale zdaje mi sie, ze tak) itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to nie jest tylko ten dzwiek [; . Pekajace szyby slychac z naprawde nieprawdopodobnych odleglosci, na compound gdy stoi sie w tym laczniku miedzy dwoma magazynami, slychac odglos otwierania drzwi u hostow (czy samych hostow slychac to nie pamietam, ale zdaje mi sie, ze tak) itd...

1393220[/snapback]

Oj Jinie bez *, to nie jest żaden błąd :D Tam poprostu jest podsłuch założony tak żeby wiedzieli kiedy im kradną zakładników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z zakladnikami, bo nie gram na mapach cs, ale dzwiek reloadu slyszany na drugim koncu mapy i to w dodatku ze zlej strony potrafi ostro namieszac! :/

1393787[/snapback]

No ja sobie przeca jaja z tym co Jin bez * napisał robiłem :P Tak samo te drzwi u hostów jak reload wkurzają :/ Biegniesz sobie z gunem, słyszysz przeładowywanie, ucieszony wskakujesz do jakiegoś tunelu a tam zonk, 3 terro z AK stoi uśmiechniętych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...