Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też juz po pierwszej rozgrywce na assaulcie ;)

Za czasów 1.5 bardzo dużo w nią grałem i w sumie tą nową się nie rozczarowałem. Może to i dlatego, że wlazłem na pierwszy lepszy serv, akurat szwabski i zamiotłem niemczaków jak chcialem -"bonzo, siehst du klan?" :lol: ;) Ale nie mam wielkich zarzutów, może poza bugami wymienionymi przez maka, choćby te balkoniki, też kilka razy tam połowe hp straciłem :) Nie jest źle ;]]

A co do modelu terro, to taki przeygarbiony jakiś ;) Ale spoko, jeszcze kilka skórek porobią i wreszcie będzie Choise ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też juz po pierwszej rozgrywce na assaulcie ;)

Za czasów 1.5 bardzo dużo w nią grałem i w sumie tą nową się nie rozczarowałem. Może to i dlatego, że wlazłem na pierwszy lepszy serv, akurat szwabski i zamiotłem niemczaków jak chcialem -"bonzo, siehst du klan?"  :lol:  ;) Ale nie mam wielkich zarzutów, może poza bugami wymienionymi przez maka, choćby te balkoniki, też kilka razy tam połowe hp straciłem :) Nie jest źle ;]]

A co do modelu terro, to taki przeygarbiony jakiś ;) Ale spoko, jeszcze kilka skórek porobią i wreszcie będzie Choise ;]

1534318[/snapback]

A ja bluzgałem na nowe modele CT jak powstały :) A teraz to są 100x lepsze od terro... [ciach!]a pigmeji za[ciach!]ych z nich zrobli :P No przegięcie... I jak jest ciut ciemniej niż normalnie z daleka głowy terro wyglądają jak kaski CT :P Ja wiem że chcieli wyrównać poziom trudności ale mogli też terro dać kaski a nie zwiększyć ich głowy do rozmiarów hełmofonów CT :P A Assault bardzo mi się podoba! Pierwsza niestandartowa mapa którą naprawdę jestem zachwycony :) Aczkolwiek jest bardzo zabugowana i da się wejść w wiele miejsc "bez tekstur" do których teoretycznie nie ma dostępu, np. tam jak startuje CT da się wejść na ten budynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak jest ciut ciemniej niż normalnie z daleka głowy terro wyglądają jak kaski CT :P Ja wiem że chcieli wyrównać poziom trudności ale mogli też terro dać kaski a nie zwiększyć ich głowy do rozmiarów hełmofonów CT :P

I tak lepiej niz wczesniej,gdy hitbox byl wiekszy od glowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@k nie chce abys płakał po wtopionej walce ;) Ale moze kiedys :P bo narazie jak juz mowilem, lacze nie pozwala na takie wazne zyciowo pojedynki. Pauza na 5s daje duza przewage przecikowi :|

 

Assault bardzo sexi cól trendi itd, ale nie widze zycia jako terro nie raszujacych. Poprostu za duzo tych wejsc ct ma, no chyba ze na kuzni dziecka zorganizowac sie nie mogly.

Narazie najwiekszym babolem walcym po oczach jest fps :] 15 w tym hangarze to stanowczo za mało, zeby polapac sie osopieka. Noi troszke ciemno wszedzie, ale z 1nd strony to w sumie plus, jak sie w nocy gra to bajer.

I gdyby te dzwi byly bardzie otworzone, byloby wiecej widac, a tak trzeba podejsc i sie narazac niepotrzebnie :P

 

Model terro hmmm nie jest sexi col i trendi, jakos pokracznie te kolesie chodza, no ale coz... valve mysli ze terro to nie ludzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie sie gra na assault... tylko chyba troche przy ciemno.. a o modelach terro to ja juz nie wspomne :| Cały czas dostawałem od swoich i moim dostawali odemnie... w środku to ledwo co sie da rozroznic terro od ct. To tak na pierwszy rzut oka, ide grac dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assault bardzo sexi cól trendi itd, ale nie widze zycia jako terro nie raszujacych. Poprostu za duzo tych wejsc ct ma, no chyba ze na kuzni dziecka zorganizowac sie nie mogly.

Narazie najwiekszym babolem walcym po oczach jest fps :] 15 w tym hangarze to stanowczo za mało, zeby polapac sie osopieka. Noi troszke ciemno wszedzie, ale z 1nd strony to w sumie plus, jak sie  w nocy gra to bajer.

I gdyby te dzwi byly bardzie otworzone, byloby wiecej widac, a tak trzeba podejsc i sie narazac niepotrzebnie :P

 

1534517[/snapback]

Ten asult ma zaledwie 1 wejscie wiecej niz w poprzedniej wersji. Dobrze ze je dodali bo stary byl jednostronny.Tu troche sie to zrownalo choc nie do konca. Dodatkowo ulatwili terro obrone szybu co dla mnie jest totalna porazka. Ten kto gral w 1.5/1.6 wie o czym mowa. Mapka fajna. Wedlug mnie lepsza od pierwowzoru. Szkoda tylko ze zrzera az tyle fps przy wiekszej liczbie osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie spaprali mapy ;] assult jest super! i też się zgadzam, że lepsza od pierwowzoru. Klimat zachowała i to się liczy :) Możemy odetchnąć ;p

 

P.S. gram zazwyczaj na Kuźni ;) dziki sikorek czasem jest też tam ;p i Abee.

 

P.S. ale mapy takie jak de_port i cs_compound to nieporozumienie. Nie powinni ich dodawać do mapcycle bo nudyy, zero klimatu i jeszcze mało FPS :/

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten asult ma zaledwie 1 wejscie wiecej niz w poprzedniej wersji. Dobrze ze je dodali bo stary  byl jednostronny.Tu troche sie to zrownalo choc nie do konca. Dodatkowo ulatwili terro obrone szybu co dla mnie jest totalna porazka. Ten kto gral w 1.5/1.6 wie o czym mowa. Mapka fajna. Wedlug mnie lepsza od pierwowzoru. Szkoda tylko ze zrzera az tyle fps przy wiekszej liczbie osob.

1534749[/snapback]

Mówisz zapewne o tym że CT wchodzący od dachu przez wentylację w żaden sposób nie ma szans pokonać gościa czekającego na podwyższeniu w wentylacji? Bo poprostu się nie da, kąty tej wentylacji sątak dobrane że ni hu hu go się nie zabije i osoba z szybkim palcem poprostu może wszystkich CT wybić... Dodatkowo te skrzynie... IMO tutaj terro ma przewagę nad CT... I tak było zawsze na Assaulcie i raczej to się nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam pomocy.

Od razu zaznaczam że nie jestem graczem CSS a jedynie obsługuję kompa na którym czasami pogrywa mały kajtek.

Wytłumaczcie mi czy w czasie updejtu steama także są ściągane poprawki do map?Czy też z wejściem jakichkolwiek zmian trzeba skądś taką mapę ściągnąć i zainstalować? Konkretnie chodzi mi o cs_assault. Od dzisiaj po wejściu na serwer z taką mapą pojawia się- "your masp[cs-assault.bsp] differs from serwers".Próbowałem ściągnąć te mapę z różnych serwerów i nic , komunikat ten sam.

Nie mam pojęcia co jest nie tak.

Czy możecie mnie oświecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ją wywlę to mi sie załaduje nowa z serwera?

1535436[/snapback]

Nie ;) Masz jużdobrą mapkę na dysku ;) Ona się jakby "wbudowywyuje" w engine gry ;) Usuwaj i się nie martw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nowym update'cie mam problem - nie wazne jak ustawie sobie cl_cmdrate cl_updaterate to po dolaczeniu sie do serwera resetuja mi sie na defaultowe wartosci (30 i 20) a kiedy ponownie probuje to zmienic konsola nie reaguje na moje zmiany. Czyli wpsisuje np. cl_cmdrate 45 i enter a w konsoli pojawia sie informacja czym jest cl_cmdrate czyli tak jakbym nie wpisal cyfry 45 po cl_cmdrate. Probowalem wpisywac w nawiasach, probowalem wczytywac pliki cfg ale gra nie reaguje. Ktos wie jak to naprawic? Na steampowered nic nie znalazlem. :-|

 

EDIT

 

juz wiem o co chodzi - valve zablokowal zmiane rateow

teraz zmienia sie to komendami ucrate 1, 2 3 4 lub 5

ucrate 1 to cl_cmdrate 15 updaterate 10

ucrate 2 to cl_cmdrate 30 updaterate 20

ucrate 3 to cl_cmdrate 60 updaterate 40

ucrate 4 to cl_Cmdrate 90 updaterate 60

 

Bardzo duze rozbieznosci. Dla mnie cmdrate 30 to duzo za malo a 60 to duzo za duzo. Przy 60 wszystko mi skacze mam jakies teleporty - nie da sie grac. Szczegolnie ze nie mozna zmienic cl_interp....

nie wiem co oni w tym updatecie zrobili :(

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylisz sie :P - to zalezy tylko i wylacznie od serwera na ktorym grasz ... (przed update'em tez takie cos na niektorych serwach bylo...)

1536238[/snapback]

Ale po co to zrobili? Bylo dobrze jest gorzej :-|

Mi to praktycznie uniemozliwia granie :(

Chcialbym uslyszec tylko jeden powod dla ktorego cos takiego zrobili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy jakim łączu i ustawieniach Ci się dobrze grało ??

 

mi ostatnio (2tyg temu) na defaulcie i serwerach o tick 33 nie było proplemów z ping/choke/loss

256/96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SDI (i to na pol z bratem). I niestety przy default czyli cmdrate 30 i updaterate 20 niezaleznie od rate mam pingi w okolicach 95-130 i choke od 0 do 35. loss 0-2. Jak ustawie cmdrate i updaterate nizej to problem sie rozwiazuje ale za to kulki nie dolatuja do celu. Najlepiej mi sie gra przy cl_cmdrate 45 i cl_updaterate 30 i rate 15000. Co prawda pingi mam wtedy zaleznie od mapy 80-110 ale za to prawie nie ma choke a do tego prawie kazda kulka ktora posle w cel dolatuje do niego.

Przy ucrate 3 czyli cmdrate 60 i updaterate 40 moje lacze nie wyrabia i zaczynaja sie pojawiac jakies przeskoki co uniemozliwia gre. A na ucrate 2 nie moge grac z powodu wysokich pingow :-|

Jesli tego nie zmienia to dla mnie to koniec css :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zrobilo valve tylko to jest chyba jakis plugin, i to zalezy wylacznie od admina serwa czy jest to "ucrate"

1536494[/snapback]

ha Micro faktycznie masz racje - sprawdzilem tylko dwa serwy i wydalem wyrok hehe sory za zamieszanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...