Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

LoL, nie no fajnie, zbanowali mnie na serwerze ICP CS Source na moim ulubionym, nawet nie wiem za co :/ nie używam czitów i normalnie gram :/ ciekawe czemu mnie zbanowali :/

1562074[/snapback]

 

Podaj mi swojego Steam ID to w ciagu 2 tyg [; [znajomy admin wyjechal na 2 tyg, a ja tez wybywam w niedziele ] postaram sie odbanować chyba że masz krotszy termin banu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo. Mam pewien problem. Mianowice chodzi mi o chocke w css. Moje łacze to neo 512 kb/s (128 wysył). Na prawie kazdym serwerze mam chocke od 1 bez akcji do 20 z akcja (duzo modli itp). Jest to bardzo denerwujące :/. Kiedyś tak nie mialem tylko po jakimś upie steama tak mi sie zwaliło. Nie wiem czy to chodzi o rate cl_cmdrate cl_updaterate. Zmienialem cos w tych komendach, ale to tez nic nie dało :/. Bardzo byłbym wdzieczny jakby ktos kto ma neo 512 i nie ma chocke podał jak ma ustawione rate, cl_cmdrate i cl_updaterate. Pliz help :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo nie ma takiej komendy jak "ucrate". Może się pomyliłeś ?

1566552[/snapback]

Ty tu swojego zdania nie dawaj jeśli nie wiesz co piszesz... Widać że uważnie czytasz changelogi updatów :) Jest ucrate, od 1 do 5, i odpowiada wartością bodajże z cl_cmdrate...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na goldach można nieźle wpaść, zawartość gier jest identyczna jak u tych piratów [ non-steam itp ].. Dzięki za cynk o sprawdzonym allegrowiczu, jak coś wystawi to kupie [ chodzi o css/hl2 :) ]. 100zł przeznaczone na css'a, ale nie ma sensu kupować nowego w np. ultimie skoro mogę kupić konto steam z allegro [ istnieje szansa że będzie złe :/ i tu cały problem - czy brać za 108zł nówke w ultimie czy na allegro nie-na-100% pewne konto :/ ].

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1567591[/snapback]

No wlasnie ten adres podawalem kilka postow wczesniej...

Warto brac? Zaznaczam iz kasa ma dla mnie znaczenie, a ta cena jest naprawde kuszaca.. tylko zebym sie nie przejechal:/

 

Uwazacie ze warto brac ten zestaw z condition zero? jedna gra a tyle wyzsza cena :D

 

PS. Czy moj sprzet uciagnie HL2:

Athlon XP 1800+

440mx

512mb RAM

Barracuda VII 160GB

?

Edytowane przez Shadoow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest tych kont... nie znam sie za bardzo na tym, ani na dodatkach i modach - dlatego nie wiem jaki zestaw wziac. Koniecznie musi byc HL2 i CS:S... a procz tego nie wiem, co jest warte brania. Pomozcie..

Tylko nie chce znowu wydawac fortuny..

Edytowane przez Shadoow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest tych kont... nie znam sie za bardzo na tym, ani na dodatkach i modach - dlatego nie wiem jaki zestaw ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Koniecznie musi byc HL2 i CS:S...  a procz tego nie wiem, co jest warte brania. Pomozcie..

Tylko nie chce znowu wydawac fortuny..

1568558[/snapback]

Co to błędu to fakt, pisze się wziąć ;) Bierz silvera, pograsz sobie w Day of Defeat i cs 1.6 :) Chyba że chcesz jeszcze w Condition Zero (niema sensu). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu

sie spóźniles :P

Ja jak bym kupowal to bym bral

To

Albo zwykły Bronze

Ja to złapałem Okazje ;)

====

Zgodnie z informacjami zawartymi w magazynie, gra trafi na półki sklepowe już 1 września! Dodatkowo informacje tę potwierdził sam Doug Lombardi na forum DoD.net:

 

DoD.net Forums: Lombardi: "YES. WE HOPE TO HAVE THE GAME AVAILABLE FOR EVERYONE TO PLAY BY SEPTEMBER 1."

====

Maku to chyba czytałes :P tez mam nadzieje ze dotrzymaja słowa ;)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58842658 - Gold czy Silver ? Coś tanio mocno, ale sprzedawca zaufany, sprzedał duużo kont i wszystkie OK [ z tego co w komentarzach mu napisali ].

 

EDIT: Dostałem odpowiedź od sprzedawcy : 'to jest Bronze + 1.6'.

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...