Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie bede czytal 95 stron i szukal czegos co mniej wiecej wiem z jakiego powodu to sie robi. Przepraszam jak powtorze poraz setny pytanie. Otoz wczoraj musialem pozbyc sie mojej grafy i mobo. Obecnie mam x700pro i Asus A8N-SLI (wersje z nowym wiatrakiem 5.5k rmp) Proca podkrecilem tak samo jak jest w podpisie. Wlaczam gre i co widze choke mi rosnie do 40 jak sie spawnuje i jak sie dzieje jakas akcja.... Na poprzednim sprzecie czyli dokladnie takim jak widzicie w sygnaturce choke trzymalo sie 0 jak skala nie bylo mowy o jakim kolwiek wzroscie i teraz pytanie, dokladnie od czego to moze zalezec, od nowej plyty bo to SLI czy od Radeona (strasznie nie lubie tej firmy) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie bede czytal 95 stron i szukal czegos co mniej wiecej wiem z jakiego powodu to sie robi. Przepraszam jak powtorze poraz setny pytanie. Otoz wczoraj musialem pozbyc sie mojej grafy i mobo. Obecnie mam x700pro i Asus A8N-SLI (wersje z nowym wiatrakiem 5.5k rmp) Proca podkrecilem tak samo jak jest w podpisie. Wlaczam gre i co widze choke mi rosnie do 40 jak sie spawnuje i jak sie dzieje jakas akcja.... Na poprzednim sprzecie czyli dokladnie takim jak widzicie w sygnaturce choke trzymalo sie 0 jak skala nie bylo mowy o jakim kolwiek wzroscie i teraz pytanie, dokladnie od czego to moze zalezec, od nowej plyty bo to SLI czy od Radeona (strasznie nie lubie tej firmy) ?

1579364[/snapback]

sprawdz czy lacze w settings ci sie nie przestawilo na modem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zorganizowalibysmy jakis maly pojedynek forumowiczow ?  :D

1587151[/snapback]

Czemu nie... Forum vs. klan Tweak.pl

Jestem jak najbardziej za. Tylko musicie zebrac 5 osob.

 

Czy wy zmieniacie hasło ??

bo czasem widze ze są ludzie na serwie ale wypisuje mi że mam złe hasło jak mam dobre:/

1587177[/snapback]

Tak, haslo jest czasem zmieniane, ale to tylko i wylacznie gdy jest grany jakis spar lub trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy zmieniacie hasło ??

bo czasem widze ze są ludzie na serwie ale wypisuje mi że mam złe hasło jak mam dobre:/

1587177[/snapback]

 

No tak jezeli pytasz o ten server ::: 213.218.117.231:27030 ::: to jest konkretnie napisane w hoscie "CW" , wiec jak widzisz ze sa osoby gdzies tak po godzinie 21 to napewno gramy jakas klnoweczke i haselko jest zmieniane <:

 

Moze zorganizowalibysmy jakis maly pojedynek forumowiczow ?

1587177[/snapback]

Ojjjjjj ja bardzo chetnie skopie wam dupska :ppp mozna zagrac normalnie FFA na tym serverku ::: 82.160.130.133:27015 :::(public Tweak.pl) albo umowic sie na cos w stylu

Forum:Tweak.pl vs Tweak.pl Clan <:

 

P.S. Jezeli ktos chce zagrac FFA na publicu pisac 1943585 <:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo witamy wiecznie pijanego i slepego morbidera ;]

U mnie nie bylo zadnych problemow po updacie, gra sie ok.

 

Edit

Gdzie to sie nie musicie martwic wogole. Kiedy? To jest sprawa do ustalenia, poniewaz nam sie latwiej zebrac niz Wam (hehe niezle to ujalem). Mam na mysli, ze ludzie z klanu to sie dogadaja, jaki sklad itd... Nawet wiedzac w tym samym dniu o tym ze bedzie taki meczyk. Ale za to Wy musicie sie zebrac sami. Wiec ktos powinien sie zajac organizacja Waszego skladu, tj. wyszukac 5 osob oraz podac termin jak iwam odpowiada. My sie postaramy dostosowac.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, sory, no to na czym gramy??? też chce sobie postrzelać, dawno nie strzelałem .... :(

 

Co do połączenia z serwem, pewnie to samo co ja, ale tylko na niektórych serwerach tak mam, przez chwile widzi mapke i plansze ale po 3-5 sek. mu wywala do menu głównego :/

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to na czym? Jak sobie uzbieracie ekipe, to zagramy na naszym serwerze CW.

Tak jak pisalem wczesniej, proponuje aby byla jedna osoba odpowiedzialna za uzbieranie ekipy i w ten sposob bedziecie mieli skladzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... no to jak panowie, po prostu władujcie sie na publiczny i pogramy sobie troche, jutro sie pogra 5 vs 5 ;]

1588593[/snapback]

Eee... chyba troche nie rozumiesz inicjatywy :> Bardziej chcialbym aby to bylo cos na styl meczy forum tweak.pl vs. SeS (wtedy mieli jeszcze inna nazwe). Meczyk 5on5, zadne FFA na publicu, ze wejde i popykam. Ustalony sklad, ustlaona godzina i gramy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

1. Mam tak samo jak kolega na niektorych serwach plancza 2-3 sek i out na liste serwerow. Tyle nie wiem czemu ? Przewaznie wchodze na inny gdzie sie lacze i pozniej spowrotem na ten co mnie wywalal i zregoly jest juz OK

 

2. Jestem za zorganizowaniem takiego meczu Forum Vs Klan i pisze sie na to :)

Tylko ze trzeba wybrac forumowicza ktory poprowadzi zbiorke forumowiczow i ustali z klanem kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...