Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Szczególnie to ze szmaceniem to prawda :D Ja tam wczoraj grałem, bo mi łącze SDI śmigało na 25000/80/100, dzisiaj już gorzej :| ALe te tpsa to ciotki jednak :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawsze zwarty i gotowy...! Co prawda stale gram na jednym serwerze , ale jak ktos mnie poprosi to chetnie pogram gdzie indziej :lol:

hajhitla-office 500ping only?

To wypas, ja jestem zwieraczem i gotowy cały czas.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wczesnie. W skrocie bylem leniwy zeby odratowac partycje systemowa na ktorej rowniez byl counter :cry: Wiec dla mnie 1930 w gore to najwczesniejsza pora zeby odpalic kulawy konfig....

 

Ale przynajmniej wiem gdzie jest granica oc [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za posta pod postem ale chyba moge? [;

Odpalilem przed chwila steama, wbilem sie na jakis niemiecki serw i.... oniemialem. Pozniej stworzylem szybka gre i musze przyznac ze dawno tak milczaco nie rzucalem miesem.

de_dust0000.jpg

Jak to wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale checa, po co komu MAPKA?!?! Bo to radar nie jest, omg czy w CSS mamy jakies skomplikowane cele do wykonania ze dali nam M A P K E?! Ale nubizm.

Te kucanie tez jest dobre, lol, tyle lat cs byl jaki byl i namieszali teraz, ciekawe po co to komu :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zeby sie juz tak nie p.i.e.r.d.o.l.i.l.i. z tymi szczegolami i niech od razu wrzuca tak jak w call of duty "lezenie" a z prey'a "ghost mode" :mur:

 

Nosz kur** co to ma byc ? Za niedlugo tym golfem co stoi w garagu @ office bedzie mozna jezdzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezyjemy :wink: Byly modele ufoludkow w ct? Byly. Bylo szybkie zakladanie tlumikow? Bylo. Byly ogolne problemy? Nadal sa. A my gramy [; Tak przegladalem wczesniej komendy pod cl_radar... i mignelo mi chyba radartype. Tylko ze zmiana parametru ogolnie mowiac 100lec dawala. Ale jest nadzieja [;

 

Nie ma jak czekanie na phone'a na wyjscie siedzac na ppc...Szlag moze czlowieka trafic jak nie ma kogo banowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy radar to lipa :blink: :angry: Zauważyłem jeszcze, że teraz się niżej kuca :blink: :mur:

Chyba teraz kuca się wyżej a nie niżej :mur: , a Valve wprowadziło to w celu zrównania tego co widzi gracz z tym co pokazuje jego model w grze, czyli po ludzku mowiąc - jeżeli zza krawędzi wystaje czerp kucającego wroga, to teraz on widzi także ciebie i nic mu nie zasłania widoku. IMO mkey jezeli o ten fix chodzi, mapki nie oceniam, jeszcze za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, pograłem wczoraj troche z 1337 n4rcyzem i ..... mapka jest bardzo fajna. Przydatny bajer, sprawdza sie w grze. Co innego z kucaniem. Przeciez to ejst porazaka. Nawet nie mam ochoty komentowac tego zalosnego pomyslu. Jeszcze troche i zrobie to co emil , a konto sprzedam jakims dzieciom neo i niech sie bawią :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie powinniście się tak bardzo nowymi zmianami, jeżeli Valve stwierdzi, że popełniło błąd z pewnością poczynią kroki w celu poprawienia sytuacji. Mimo wszystko jestem pewien, że po paru dniach wszyscy jednomyślnie stwierdzą, że obecny radar oraz sposób kucania był dobrym zagraniem ze strony Valve. Nigdy nie można zadowolić wszystkich gustów, to samo działo się w momencie wypuszczenia 1.6 i każdej kolejnej łatki wpływającej w jakis sposób na gameplay, a ostatecznie siłą rzeczy i tak wszyscy ciorali dalej. To własnie różni Valve od polityki innych firm (chociażby zniesławione EA i jej problemy z BF2, w tym opóźnianie premiery najnowszego patcha, który i tak g***o zmieni na lepsze), Valve nie rzuca słow na wiatr, naprawdę dba o klienta, a wszystkie ich działania są przemyślane i idą zazwyczaj w dobrym kierunku. BF2 powoli umiera, stwierdzi to praktycznie każdy kto ma do czynienia w większym lub mniejszym stopniu z tą sceną, a EA tymczasem szykuje kolejnego odgrzewanego kotleta czyli BF2 1.42 = BF2142. Source jako następca CS 1.6, miał premierę już ładny czas temu a wciąż pod względem ilości graczy prześciga go tylko WoW (btw. Blizzard to kolejna firma którą darzę szacunkiem, jedna z niewielu). Wybaczcie za lekki offtop i że się tak rozpisałem ale musiałem dać upust wenie która mnie dopadła gdy przeglądałem ten temat ;)

 

BTW polecam przejrzeć materiały z GC , w tym nowy trailer HL:EP2 (fajny motyw Dog vs Strider).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy fanatyka Valve ;)

 

Moim zdaniem ten radar rzeczywiście ułatwia sprawę, ale nie czuje potrzeby aby był on w obecnej postaci. Dobrze, gdybyśmy mieli wybór międzystarym, a nowym.

Zmiana mająca na celu pomoc początkującym, bo chyba zdają sobie sprawę że w Source nie gra jakaś ogromna grupa pr0, więc wolą przyciągać nowych i ułatwiać im początki.

 

Kucania nie skomentuje, bo aż żal d... ściska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...