Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby zlikwidowali automatyczne awp - wtedy by sie dopiero dzialo, dla niektorych gra stracila by sens..

Mówisz o autokampie/autoszmacie ? Coraz mniej jest osób które używają to coś... Pewnie nie jest to już trendy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o autokampie/autoszmacie ? Coraz mniej jest osób które używają to coś... Pewnie nie jest to już trendy :D

Chodzi mi o trick pozwalajacy ominiecie przeladowania w awp. Autoszmata to osobny rozdzial, na ogol biora ja poczatkujacy, ktorych dosc latwo wyeliminowac. Natomiast pr0 w polaczeniu z automtyczynym awp potrafi skutecznie pozbawic mnie przyjemnosci gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. dla mnie ta szybka zmiana awp/knife albo awp/pistol działała za czasów CSa 1.5 potem w nowszych się to niwelowało (i tak trzeba czekać po zmianie broni, więc? )

oj pamietam jak zaczynalem przygode z CSem, byla to jakas beta 0,7 z tego co pamietam, jednak dosc szybko wyleczylem sie z AWP. Bardzo polubilem natomiast 5.40 Dual Elites, 228 Compact oraz Leone 12 Gauge Super i tak mam do dzisiaj :)

 

Co do triku, wystarczy porownac czas oczekiwania na 'przeladowanie' a zaskryptowana zmiane awp -> knife/pistol ->awp. Robi sie z tego automatyczna armata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabroniony jest odruch? Ciekawe, bo ja potrafię zmienić AWP/nóż szybciej niż skrypt :|

Tak, a gg wlaczasz szybciej niz sie komputer wlaczy...

 

Zabronione są skrypty. O odruchu nic nie mówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45zł za samego CS:S? Kiedyś dałem 20zł za konto CS:S + DoD:S. Lepiej poczekaj i upoluj jakąś okazję ;)

za konto, które sprzedający Ci może w każdej chwili zakosić, jeżeli ma pudełko z grą ;)

Ja kiedyś wyrwałem na forum (tutaj) HL2 + CSS za 30zł nawet fajna okazja. btw. widzę, że potaniał CSS na pukawce - już 39zł ;) (ale jest chwilowo niedostępny :/ ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45zł za samego CS:S? Kiedyś dałem 20zł za konto CS:S + DoD:S. Lepiej poczekaj i upoluj jakąś okazję ;)

Tylko pochodzenie takiego konta za te 20zł jest wątpliwe ... zazwyczaj pozyskane nielegalnie, kupowane za kradzione karty kredytowe itp itd. Odradzam czegoś takiego. Takie konto można bardzo łatwo ponownie stracić. Steam Key owszem, to co innego!

Radze zapoznać sie z tym tematem http://forums.steampowered.com/forums/show...ad.php?t=470962

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się zlituje i podpowie jak odpalić kantera w rozdzielczości 1280x720? Albo cokolwiek innego pod 16:10?

Bo granie w 1650 na moim kompie trochę się mija z sensem :lol:

 

Pokombinowałem set launch option troszkę i udało mi się wymusić wszystko, oprócz 1280x720 ;]

A na rozdzielczościach powyżej 1024 gra mi się jakoś dziwnie :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się zlituje i podpowie jak odpalić kantera w rozdzielczości 1280x720? Albo cokolwiek innego pod 16:10?

Bo granie w 1650 na moim kompie trochę się mija z sensem :lol:

 

Pokombinowałem set launch option troszkę i udało mi się wymusić wszystko, oprócz 1280x720 ;]

A na rozdzielczościach powyżej 1024 gra mi się jakoś dziwnie :>

W Video Options masz możliwość Widescreen (16:9, 16:10) i Normal, tam pokombinuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz, że po kilku latach gry nie potrafiłbym wejść w menu i zmienić rozdzielczości? xD

Mam do wyboru 1440 i 1650 tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...