Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Grupl, a nie mozesz recznie wpisac rozdzielczość w cfg?

Przy zmianie w cfg (albo dopisaniu parametru przy uruchamianiu) zamiast 720p, mam 800x600 :lol2:

Zresztą już odpuściłem, i tak jestem w stanie spoczynku jak reszta ludu z naszego klanu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby niebyło cs 1.6 to epoka kamienia łupanego w porównaniu do css , ale złoto mają i to się liczy :).

 

kamien lupany? widziales kiedys impreze css gdzie nagrody sa rzedu 40tys euro za 1sze miejsce? w cs1.6 odbywa sie takich kilka rocznie, wiec css jest tu raczej z tej ery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay? porownaj sobie liczbe aktywnych graczy, tych codziennych i tych ktorzy z tego "zyja", wiec wniosek jest jasny, z ktorej gry ludzie czerpia wiecej korzysci i ktora bardziej ich wciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay? porownaj sobie liczbe aktywnych graczy, tych codziennych i tych ktorzy z tego "zyja", wiec wniosek jest jasny, z ktorej gry ludzie czerpia wiecej korzysci i ktora bardziej ich wciaga

Weź pod uwagę wymagania css i wysnuj wnioski o liczbie aktywnych graczy. Ludzie nie ma nawet porównania 1.6 z CSS tak jak mówiłem kamień łupany i normalna gra na czasie ;). Co do granatów w CSS to wyglądają normalnie, lecą jak trzeba czego o 1.6 nie można powiedziec i przypomina się sensible soccer z C64 gdy piłka podlatuje do góry i robi się ogromna. Załóżcie może lepiej musztardówki :P.

Ludzie żyją z tego 1.6 , ale nie ch wejdą do nas na serwer i zaczną grać z nami to zobaczymy czy z tego pożyją , boją się source jak ognia!!

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam dziwny problem z csem. Otóż niby mam koło200fpsów ale czuję dyskomfort grania, obraz haczy jakby, gracze mi przeskakują jakby był lag a mam ping koło 30 i nie tracę żadnych pakietów(neo 1 mb). Nowe stery. Nie wiem przez co to może być:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam dziwny problem z csem. Otóż niby mam koło200fpsów ale czuję dyskomfort grania, obraz haczy jakby, gracze mi przeskakują jakby był lag a mam ping koło 30 i nie tracę żadnych pakietów(neo 1 mb). Nowe stery. Nie wiem przez co to może być:(.

Odpal grę po czym spróbuj wywalić proces hl2.exe z drugiego rdzenia (menadżer zadań -> procesy -> ppm hl2.exe -> ustaw koaligację).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, moze spece od sourca beda wiedziec :] Da sie w trybie okienkowym wymusic vsync'a i zmienic brightnes? Vsync niby wlaczony ale obraz sie rozjezdza i fps lock nie dziala, a brightness jest w opcjach w ogole nie dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, moze spece od sourca beda wiedziec :] Da sie w trybie okienkowym wymusic vsync'a i zmienic brightnes? Vsync niby wlaczony ale obraz sie rozjezdza i fps lock nie dziala, a brightness jest w opcjach w ogole nie dostepne.

bo wtedy gra jest czescia pulpitu. czyli musisz calemu pulpitowi jasnosc zwiekszyc. co do vsyc to nie ma po co tego wlaczac. tylko sie rozjezdza obraz i fps dropy bedziesz miec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...