Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupil juz ktos ta karte http://mojepc.pl/shop/product.php?prid=37234 bo zamierzam kupic sobie jakas grafe a nie mam za duzo kasy bo jezeli jest ona 128bitowa to pewnie nie ma mozliwosci odblokowania potokow ale i tak mozna sie zegarami pobawic.

Tych kart juz nie ma, przed chwilka dostalem maila, ze to blad na stronie :) Moze ktos polecic innego GF 6200 128bitowego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinFast GF A6200TD128 128MB 128bit AGP mam taką karte ... ii mam kabelekz 4 koncówkamie

1 S-vid out

2 Yout

3 Pr out

4 Pb out comp.out

Jestem zielony w podłaczaniu kompa do tv

z instrukcji wynika ze za pomoca tego yout i s-vid out moge podpiąc tv ale czy jest przejsciówka z któregoś na antene i czy ten kabelek przejsiowy moze mieć powiedzmy 3 metry

Edytowane przez Rico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy tu na forum i mam problem ponieważ mam Geforce 6200 128bit Sparkle odblokowałem potoki i teraz bym chętnie zmienił bios tylko nie wiem jak to zrobić robię tak jak jest tutaj http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=371&action=all Ale nic z tego ponieważ nie wiem skąd te rzeczy <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :

bootdisk windowsa 98 lub 95 (www.bootdisk.com)

I nie wiem jak to zrobić

 

Niech mi ktoś napisze krok po kroku jak małemu dziecku jak to zrobić. Proszę

Edytowane przez Polo.tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak ten zielony kabelek podpiołem do odtwarzacza wideo i z tamtad normalnie juzdo tv i obraz jest ale prawie niewidoczny co zrobic ??snierzy i jest pofałdowany

Edytowane przez Rico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy tylko modele nv43 sa modowalne, czy którys z nv44 tez i czy ewentualnie jest jakis 6200 64bit modowalny na 8 potokow?

nV44 nie jest modowalny, na nim jest 6200 64bit, czyli tej karty łopatologicznie tłumacząc też nie zmodujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak ten zielony kabelek podpiołem do odtwarzacza wideo i z tamtad normalnie juzdo tv i obraz jest ale prawie niewidoczny co zrobic ??snierzy i jest pofałdowany

odlacz antene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabelki pozostały te same:)

swido -out

czerwony czincz - pr out

niebieski czincz - Pb out/ comp. out

zielony czincz - Yout

W tv jest tylko jedno wejscie a mianowice wejscie na antene :)

wiec mam przejsciówke z czincza na antene ale któregokolwiek czincza nie podłacze jest zle (trgaedia) nic nie widać. A po podłaczeniu niebieskiego czincza przez przejscoówke obraz jest snierzący pofałdowany i wógóle dno ... i antena jest odłączona.

Dowiedziałem sie ze potrzebny jest mi modulator. kóry zamienia sygnał z czincza na antenowy :) ale czy nie ma innego sposobu ... może ktoś ma ten sam problem :) i jak go rozwiazał :)

Bo co do modulatora to nie jestem przekonany... moze ktoś się wypowie ktoś kto się zna.

Pardzo prosze o pomoc w sklepie mi poradzili modulatro za 65 zoty + jakaś przejsciówka na euro to jakies 75 żłoty przeciez masakra .. dołoze grosza i se telewizor używany kupie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady ;-/

 

NIe wiem co sie dzieje ...

 

karta nie chce osiagnac taktowan jak na nforce 2 :mur:

 

Tutaj rekord 1 miejsce na swiecie - na 6200 - co i tak nie jest Max moim wynikiem bo bylo robione przy 650/860

niestety wiecej nie moge ustawic z nie wyjasnionych wzgledow ;-/ (gdy daje 680/860 robi mniej punktow ok 8900)

Dołączona grafika

 

tutaj chcialem wynik zarejstrowac na Orbie ale tez nie da rady ... wszystko sie sypie ;/

 

Dołączona grafika

 

tak czy inaczej 1 wynik na swiecie osiagniety - pozniej dorzuce rowniez 1 wynik na swiecie w 2005

 

 

Karta idzie for SALE ... - bo cel juz zostal osiagniety pomimo niedogodnosci losu ...

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do WAS koledzy i zalezy mi na czasie bo 2 godzimki do konca aukcji :rolleyes:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73938165 Opis Super-- ale jak z MOdowalnoscia na 8 Potokow Tego PALITA

Z gory wielkie THX za pomoc

1. Jest to wersja z 64bitowymi pamieciami - omijaj szerokim lukiem !

2. Nie modowalna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jest to wersja z 64bitowymi pamieciami - omijaj szerokim lukiem !

2. Nie modowalna !

Dzieki Kaeres uratowales mnie przed :mur:

 

W takim razie-- PYTANIE== Gdzie Kupic Karte z dobrym OC i Mozliwoscia Odblokowania 8 potokow??

 

ALLEGRO...? czy jakies hurtownie i sklepy??

NA Allegro jest pare modeli ale nie orientuje sie czy tam Walków nie wciskaja :angry:

Edytowane przez djHaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wydac 400pln jezeli chcesz miec modowalna wesje :/

Jest to sporo kasy ale na tym poziomie wydajnosciowym nic lepszego nie znajdziesz.

A jezeli chcesz do 300pln to musisz szukac 6200 ze 128bitowymi pamieciami ale niestety nie modowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Panowie, mam problem z kartą jak w podpisie:

Jak podkręce rdzeń powyrzej 561, to mi sie 3dm03 wywala na cpu teście 1 lub 2. (freez'uje całego kompa)

Fakty:

VAGP=1.60V, VGPU=1.67V, VRAM=2.80V (zasilanie z molexa)

Rdzeń i pamięci wyrabiają, bo jak puszcze np. 580/730 to w grach i w 3dm03 zero artów/zacięć (aż do CPU test)

CPU odpada, bo na odkręconym do nominału jest to samo. Dodatkowo sprawdziłem go @2.2G sp2004+Prime95 (jednocześnie) - 11godz i stable

AGP clock odpada, bo na 66MHz to samo

Driver generuje błędy 106, ale robi to już od 530MHz, więc to raczej nie to

Blokowałem pod RT redukcje zegara (błąd 106) ale wtedy to już totalna wywałka (black screen)

Próbowałem też blokowania dzielników dla PLL, bez efektu.

Temp nie przekracza 63st

edit: Bios oryginał (rev F1) + odblokowany czujnik temp

Czy to możliwe, że driver wywala się podczas próby obniżania zagara gpu?

Co jest grane?

Edytowane przez tomazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to modowac do 8 potoków mozna tylko karty na pcie ????

Z tego co wyczytalem w tym Topicu,,, to nie,

Moze byc i wersja AGP...ale musi miec 128Bit pamieci

Kosztuje --jak napisal kol Kaeres ok 400 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem w tym Topicu,,, to nie,

Moze byc i wersja AGP...ale musi miec 128Bit pamieci

Kosztuje --jak napisal kol Kaeres ok 400 zl

 

gf6200 128/128 od winfasta agp - modowalne w 99% - cena ponizej 400pln

moja teraz ma 8 potokow, gpu 400 a pamieci na 700, to wszystko bez jakichkolwiek ingerencji w bios (czy to dobry, przecietny czy slaby wynik oc bez zmian biosu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z kartą jak w podpisie:

Jak podkręce rdzeń powyrzej 561, to mi sie 3dm03 wywala na cpu teście 1 lub 2. (freez'uje całego kompa)

Fakty:

VAGP=1.60V, VGPU=1.67V, VRAM=2.80V (zasilanie z molexa)

Rdzeń i pamięci wyrabiają, bo jak puszcze np. 580/730 to w grach i w 3dm03 zero artów/zacięć (aż do CPU test)

CPU odpada, bo na odkręconym do nominału jest to samo. Dodatkowo sprawdziłem go @2.2G sp2004+Prime95 (jednocześnie) - 11godz i stable

AGP clock odpada, bo na 66MHz to samo

Driver generuje błędy 106, ale robi to już od 530MHz, więc to raczej nie to

Blokowałem pod RT redukcje zegara (błąd 106) ale wtedy to już totalna wywałka (black screen)

Próbowałem też blokowania dzielników dla PLL, bez efektu.

Temp nie przekracza 63st

edit: Bios oryginał (rev F1) + odblokowany czujnik temp

Czy to możliwe, że driver wywala się podczas próby obniżania zagara gpu?

Co jest grane?

olej test cpu testuj karte tez w wymagajacych grach

 

strongmen jaka jest cena wywolawcza za karte :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem w tym Topicu,,, to nie,

Moze byc i wersja AGP...ale musi miec 128Bit pamieci

Kosztuje --jak napisal kol Kaeres ok 400 zl

Podsumujmy jeszcze raz (srednio co 5 stron jest to napisane)

 

Wiekszosc kart 6200 na PCI-E sie moduje ale nie wszystkie.

Zadna karta na AGP sie nie moduje oprocz jednej jedynej. Mianowicie chodzi o Winfasta 6200TD na rdzeniu NV43 ze steppingiem A2 (nie wazne czy 128 MB czy 256 MB pamieci). Podbno jest jeden czy dwa przypadki, ze sie taka nie zmodowala i nie jestesmy w stanie wytlumaczyc dlaczego i trzeba miec niezwykle nieszczescie aby taka sztuje wlasnie trafic (powiedzmy takie jak walniecie pioruna w lewe oko gdy sie opalasz na Hawajach).

 

Czy juz jest wszystko jasne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna oprócz Winfasta 6200TD? To dziwne bo ja mam zmodowanego Sparkle 6200 :/.

To przepraszam.

Trzeba zrobic FAQ na pierwszej stronie i umiescic tam jak najdokladniejsze info.

Ty masz wersje AGP rowniez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupił ktoś tego gb 6200 agp z proline? niby 128bit szyna pamieci za 245zl..to aż za pięlne aby było prawdziwe...

 

fakt,ze na moda nie ma sznasy ale zawsze...

 

 

A co do moda to z tego co wiem sparkle były pierwsze u nas dostepne i często sie modują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam taki maly problemik. Jestem posiadaczem karty Winfast 6200TD 128 bit 256 MB. Po odblokowaniu 4 dodatkowych potokow w riva tunerze wynik w 3dmark05 zwiekszyl sie z okolo 1500 na 2000 pkt. Niestety przez niskie napiecie nie moglem podkrecic zegarow wiec zgralem bios z g6600 (rozne modele tych biosow probowalem). Niestety wynik spadl do okolo 1800(tylko z odblokowanymi potokami) a komp wykrywa mi zamiast 256 MB to 128 MB..:/ . Dokrecic moge do okolo 2200 pkt na zegarach 530/670 wiecej nie idzie. Czy ktos widzial moze biosy 256 mb winfasta 6200 lub 6600 najlepiej juz z ustawionymi timingami i napieciami. A moze to ze calej pamieci ram nie wykrywa nie ma takiego znaczenia? Ktos cos doradzi?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...