Skocz do zawartości
wojs

Podsumowanie stażu na forum :)

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, 2 lata minęły, byłem na tym forum(w tej formie) od początku(moze troszke później). Początkowo miałem ksywke FLOWERMAN(które było kilka razy kasowane[pamiętam za co, to było głupie i nieprzemyślane]) Przez pewien odkres czasu miałem ksywke NAMREWOLF(jak już ktoś byćmoże zauważył to jest to odwrócenie poprzedniej ksywy[i tak zostałem skasowany ponieważ niemożnaminyło założyć banana z powodu nie posiadania stałego IP) I od tamtego czasu przestałem sie odzywać tu na dłuższy czas(i jestem tutaj jako AKa od x-czasu[pod AV]) Kiedyś bardzo dużo się udzielałem ale niestety nasza kochana TePSA ma coraz droższe stawki i rachunki przychodzą mi coraz większe :evil: i zrezygnowałem z bycia na bieżąco z życiem forum, co nieznaczy że zapomniałem o odwiedzaniu jego.

BTW. Wróciłem do swojego starego AV które dosuć dużo ludzi znało i byćmoże przypomina sobie. :veryevil:

Pozdrawiam

Artur "AKa, Flowerman, Namrewolf" K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, po czym poznać typowego zaawansowanego ;) Tweakera?

 

Po tym:

 

Ma przekręconego proca: Najczęściej Athlona 1700+@2x00+ lub 2500+@3x00+ (za x wstaw wartość większą od 0 ;) )

Rzadko ma procesor Intela a w szczególności Celerona (tego drugiego to mają najczęściej NOOBIE).

Żeby oddać sprawiedliwość powiem, ze jakoś nie wiem, co najczęściej wybierają fani Intela do O/C?

Osobiście wziałbym P4 2,4GHz Northwood (FSB 400) Albo Prescotta 2,4GHz (400 lub 533Mhz) :) Celek D też byłby ciekawy :)

 

 

Ma przekręconą grafę: Najczęściej GeForce 4200@4x00TI (tu wstaw 4, 6 lub 8 ), Radeona 9500@9700PRO /klasyk/, 9550@9600PRO /nowa moda/ lub 9600PRO@9600XT lub też 9800SE/PRO@9800XT.

 

Ma... ZASILACZ CHIEFTECA :D

 

Podsumowując, ewolucja wyglada często tak:

 

Celeron2000 => Athlon 2500+

GeForce4 MX440 => Radeon 9600PRO/9800PRO

Codegen300W => Chieftec360W

 

Jak komuś jeszcze coś przychodzi do głowy, to niech wali :)

 

Aha. Sam zaczynałem tu od Celka i Rubikona 300W ;) I staram się iść za modą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie doezwe ze starej gwardii :D. Niech nie bedize dla was mylaca data rejestracji, jestem tu od 1kwietnia 2002r, tylko na drugim koncie bo 1-sze mi zbanowali :D ("PIT_er") jakby sie ktos pytal :>.

Ogolnie czesc nie wie, ale kiedys bylo duzoo fajniej :)..teraz nie ma tego klimatu :(. A jeszcze wczesniej na dyskusjach.pl..tam to wogole sam miod :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wojs, własnie ze tak nie jest ;)

pierw ludziska przychodzą na forum ze sprzętami typu celeron czy duron (tu np ja mialem cel1GHz) i zaczynają swoje poczynania :) dopiero pozniej rozwijają skrzydełka :) i zmieniają cyferki w podpisie w mgnieniu oka :P od no name'ow wskakują w marki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciebie PIT_er też skasowali[matrix czy cuś :wink: )?

Pozdrawiam serdecznie

AKa

 

DA VINCI: Ja zaczynałem od P2 233 a skończyłem na Celku2,6(wiedzcie że żebym ja robił tego kompa to by bylo wszystko inne w nim)

 

BTW. Przypomniało mi się o moddowaniu budek i o modzie którego niedokończyłem to zabrakło mi motywacji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<< °¤»] Tw€4k.pL El3†ŘoniC ĐanC€ MűsiC AlliaňC3 [«¤°' >>

 

Kto mnie oświeci, co to za inicjatywa? Zaciekawiło mnie to :) To jakas nowość? ;)

Jesli umiesz przetlumaczyc i bywasz troche na zachodnich forach to bedziesz wiedzial ocb. Szkoda ze nie mozna wstawiac w sigach obrazkow, to walneloby sie jakies ladne logo. Ogolnie pomysl byl moj i qbassa, zeby kazdy kto czuje sie prawdziwym fanem dobrej elektronicznej muzy i chce jakos to propagowac na tweaku (w koncu mamy swoj przyklejony topic) to wlasnie moze to wyrazic umieszczajac w sigu taki napis. Rownie dobrze mogloby to byc np. "Tweak anty-lame-noobish-topics-about-ołwerkloking alliance" Kapiszi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja już ponad 2 latka na forum :D

Na początku byłem tylko "czytelnikiem", potem się zarejestrowałem i nie żałuję, dużo się na forum dowiedziałem, mam nadzieję, że również wielu osobom pomogłem, może nie tak często, ale zawsze ... pamiętam początki forum ... ehh fajnie powspominać :D

 

Jak wspomniałem na początku byłem czytelnikiem, zarejestrowałem się wtedy, gdy miałem pierwszy big problem z "kręceniem" Duronka 1100, pojechałem mu z FSB na 133 i komp nie chciał wstać, myślałem, że się zjarał ... kilka osób mi wtedy wyjaśniło metodę Clear Cmos'a, od tego czasu wieeeele się nauczyłem.

Dzięki wszystkim!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem od 2 kwietnia 2002 roku.."zapisalem" sie na forum dzien po jesgo narodzinach...a wczesniej udzielalem sie/sluchalem madrzejszych gyd tweak.pl mial swoje forum gdzie indziej (no wlasnie gdzie??? cholerna skleroza..hmm...dyskusje.pl?? czy jakos tak??)

 

a nauczylem sie..hmm..napewno sporo...z pewnoscia dokonalem sporo madrych zakupow do kompa dzieki forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dołącze się jako kolejny człowieczek z 1 kwietnia 2002... Minęło kilka latek. Tu, na 'deplu', ale niestety macie sporo racji, to forum coś straciło  :(  

 

Ale sie sentymentalnie zrobiło w tym toppicu... ;]

Rany jak ja Cie danwo nie widziałem :D.

Ps: Sentymentalnie, aż łezka się w oku kręci :). Żeby tak znowu wszyscy Ci starzy userzy wrócili :roll: .

Ja pamietam jeszcze jak nie było forum, a na Tweak był dział Opinie i tam odwiecznie kłótnie na temat Amd vs Intel :D ile śmiechu przy tym było :), Lisek masz jeszcze archiwum?:). Tam wtedy tak ostro się wypowiadał kolega o nicku "Kozioł albo "Baran" już nie pamiętam dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum nie jestem długo a bardzo wiele się nauczyłem i się ucze. Dzienki forum dokonałem dobrych zakupów do mojego kompa. Zrobiłem moda, robie bloki wodne , składam WC. Zmiany w sprzęcie od kiedy zaczołem uczęszczać na forum to: AbitNf7-S, NeoTec V4202 . Dzienki forum poznałem pewnego gościa co się ze mną zamienił na 2 wiatraczki za GF4 MX 400 :P . Poznałem również kolege który sprzedał mi dławiki do mojego EPOXA-a które ukruszyłem (włutowałem i epox działa :D ). Poznałem wielu mądrych ludzi z doświadczeniem cząsto rozmawiam z nimi na gg. Nie pamiętam czasów kiedy forum było (niby lepsze) bo te forum mi się podobają i nie narzejam. Jedyne co mi się nie podoba to ciągle powstające te same tematy albo jakieś banalne rzeczy denerwuje to mnie jestem zawiedziony również że coraz więcej doświadczonych userów odchodzi z tweaka :cry: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez stukło już 2 lata a z forum wyniosłem ogromne ilości widzy :) ( już nie dzownie po kumplach jak mi sie coś z kompem dzieje teraz do mnie dzwonia :) ), za dawnych czasów jak jesczze na modemie siedziałem to było lepiej ale teraz da sie przeżyć gdyby nie te pyskówki co krok

 

ps. tez nie zmieniłem nigdy awarta :P

ps2. przypomniałem sobie po co tu przybyłem :P. zeby sie dowiedziec jak zmienić na ecsie fsb na 133 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez stukło już 2 lata a z forum wyniosłem ogromne ilości widzy :) [...]

No to się wreszcie wyjaśniło dlaczego "poziom forum" spadł :wink:

Kolega MaKaR sobie poprostu wiedzę z forum wynosi i prywatnie zużywa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dołącze się jako kolejny człowieczek z 1 kwietnia 2002... Minęło kilka latek. Tu, na 'deplu', ale niestety macie sporo racji, to forum coś straciło  :(  

 

Ale sie sentymentalnie zrobiło w tym toppicu... ;]

Rany jak ja Cie danwo nie widziałem :D.

Ps: Sentymentalnie, aż łezka się w oku kręci :). Żeby tak znowu wszyscy Ci starzy userzy wrócili :roll: .

Ja pamietam jeszcze jak nie było forum, a na Tweak był dział Opinie i tam odwiecznie kłótnie na temat Amd vs Intel :D ile śmiechu przy tym było :), Lisek masz jeszcze archiwum?:). Tam wtedy tak ostro się wypowiadał kolega o nicku "Kozioł albo "Baran" już nie pamiętam dobrze.

A ja dopiero się zorientowałem, że ty to ty ;]

Poza tym z tego co widzę twoje stare konto nadal istnieje - i czy przypadkiem nie nazywało się ono 'PITer'? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://web.archive.org/web/20021003090651/...orum.purepc.pl/

;)

Nasi użytkownicy napisali 118593 wiadomościMamy 2296 zarejestrowanych użytkownikówOstatnio zarejestrował się Sagard  Na Forum jest 29 użytkowników :: 8 Zarejestrowanych, 1 Ukrytych i 20 Gości   [ Administrator ]   [ Moderator ]Najwięcej użytkowników 139 było obecnych 26 Cze, 2002 0:49Zarejestrowani Użytkownicy: adrian, DKdent, Elektron, Lord VATer, Makonar, RaV[666], wampir, wizard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez stukło już 2 lata a z forum wyniosłem ogromne ilości widzy :) [...]

No to się wreszcie wyjaśniło dlaczego "poziom forum" spadł :wink:

Kolega MaKaR sobie poprostu wiedzę z forum wynosi i prywatnie zużywa :o

Zgadza sie teraz tyle osob sie nowych loguje tylko na chwile zeby wiedzy troche z Tweak-a wyniesc :wink:

Ja rownierz wiele sie dowiedzialem bo wiecej czytam niz pisze ale powiem ze warto bylo sie zarejestrowac.

Ale jako startowej Tweak.pl nie mam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez stukło już 2 lata a z forum wyniosłem ogromne ilości widzy :) [...]

No to się wreszcie wyjaśniło dlaczego "poziom forum" spadł :wink:

Kolega MaKaR sobie poprostu wiedzę z forum wynosi i prywatnie zużywa :o

Zgadza sie teraz tyle osob sie nowych loguje tylko na chwile zeby wiedzy troche z Tweak-a wyniesc :wink:

Ja rownierz wiele sie dowiedzialem bo wiecej czytam niz pisze ale powiem ze warto bylo sie zarejestrowac.

Ale jako startowej Tweak.pl nie mam :wink:

ej no przeciez czasem pomagam innym :P:D w końcu mam ponad 1k postów i nie wszytkie były bez sensu :), i miałem przez dłużyszy czas tweaka na startowej, a w wiekszości przypadków sie nie wypowiadam bo zapewne było a jak sie nie znam na czymś do końca albo pewny nie jestem to sie nie wypowiadam chyba lepiej niż jakbym sie wypowiadał bez sensu tak jak niektórzy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sie zebrala prawie sama starszyzna :wink:

 

Hehe pamietam swoj 1 temat byl o drukareczce :D thx Mutos.

Ale tak rok temu forum mialo jakis taki lepszy klimat, teraz gdzies ten czar uciekl(a).

 

Ps.Nie wspomne ze zaliczylem pare malych wpadek na forum :)

Pps.http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=1084407#1084407<-- Need help here.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja o forum sie dowiedzialem w usa od gostka na necie, ktory opuscil PL i gdzies tobylo w wakacje 2 lata temu czy jakos tak - tak ze w sumie dluugo tu jestem :)

 

a wy jak sie dowiedzieliscie o forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...