Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pewna misją w River City - Replikant, w której mam znaleźc androida.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Poszukiwania androida"
Dostałem się na drugą częśc statku i znalazłem jednego naukowca o imieniu Pinkerton, który jak sam mówi jest elektrykiem i chirurgiem czyli zgadzało by się to z misją, ale nigdzie nie mogę znaleźc tego androida Mógłby mi ktoś powiedziec gdzie on się ukrywa? Chodzę już dobre 2h po tym statku i go nie znalazłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaijitsu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Android..."
Doktorek nam mówi... że w komputerze obok są pewne informacje na jego temat - jest również jego zdjęcie przed i po operacji.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jeżeli go nie rozpoznasz, jest to..."
Strażnik przed wejściem do Rivet City.

@Manhunt

Ja okłamałem tą panią w sprawie szczurów... :P

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że doktor ma tylko dwie opcje dialogowe:

 

- Co robisz w zniszczonej czesci statku - tutaj nam odpowiada o doktor Li i o ich projekcie oczyszczania

- Jaka prace tu wykonujesz? - tajna prace, dalej mówi, że jest elektrykiem i chirurgiem ...

 

Dostęp do terminalu jest zablokowany przez administratora i nie mogę nic z niego odczytać

 

Strażnik przed wejściem do Rivet City - Nie pojawiają sie żadne nowe opcje dialogowe po rozmowie z nim, tak samo jest z doktorem Zimmerem zlecającym nam zadanie :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz wydac androida w rece zimmera czy tez go uratowac.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "klik"
idz do baru kolo hotelu nazwy nie pamietam gdzies w poblizu kreci sie obronca androidow i da Ci cos ciekawego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze o Pinkertonie wiesz od Moiry z Megaton, a o Zimmerze od Victorii jakiejstam (zaczepila mnie w Megaton), a nie probujesz jechac na skroty wg. jakiegos poradnika?

Nie, Zimmera spotkałem w River City w laboratorium jak kłócił się z jednym z badaczy. Wziąłem misję i zacząłem kręcić się po statku. Zacząłem wypytywać wszystkich których spotkałem o androida i w pewnym momencie spotkałem Victorię, która dowiedziała się, że szukam replikanta i wręczyła mi jakąś część (aby móc ją przekazać Zimmerowi i powiedzieć, że android nie żyje). Później wyszedłem na rufę statku i spadłem do wody ^_^ Znalazłem tam przejście pod wodą i tak trafiłem do Pinkertona :)

 

Wrócę do Megaton i porozmawiam z Moir'ą może odblokuje się jakaś opcja dialogowa po tym ...

 

PS. Oczywyścię chce go uratować :rolleyes:

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@satou, Dzięki wielkie! Tylko najważniejszy problem pozostaje aktualny... Skąd ja mam wziąć klucz Tenpennego skoro on już nie żyje?

 

Znacie miejsca w których są jeszcze Kretoszczury bo mam misję żeby je wytępić tym środkiem a w Ciepłym Tunelu nie ma ich ;p

 

Całe stado jest w Fabryce RobCo blisko Tenypenny Tower. Jak tam już pozamiatałeś, to musisz się pokręcić po pustkowiach i w końcu dobijesz do 10.

Edytowane przez kojoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz moje pytanie jak sie dostac do national archives bo za jasnego gwinta nie moge znalezc tam drogi :/ krece sie dookola odkrywam same stacje metra georgtown pensylvania i inne ale nigdzie nie znajduje przejscia. podroze stacjami metra koncza sie odkryciem zawsze kolejnej stacji metra ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaijitsu

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Włam się do kajuty Zimmermana, nie wiem czy tam ale ja znalazłem gdzieś jeszcze jakieś notki.

Wypytywałem również ludzi na statku w tej sprawie.

...ja myślę, że lepiej go wydać... :P

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Dołączona grafikaDołączona grafika
@nuO3-Lzuruha

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Archiwa:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Lewa strona:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Prawa strona:

Dołączona grafikaDołączona grafika

:]

Jak powiesz z jakiego miejsca chcesz tam dojść to zrobię dokładną mapę :P Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nuO3-Lzuruha, Archiwa masz na teju samej mapce co muzea, dokładniej to na przeciwko techniki a obok historii.

 

@Manhunt, a nie masz czasem opcji typu "tutaj nasze drogi się rozchodzą"?

Edytowane przez kojoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włam się do kajuty Zimmermana, nie wiem czy tam ale ja znalazłem gdzieś jeszcze jakieś notki.

Wypytywałem również ludzi na statku w tej sprawie.

 

...myślę, że lepiej go wydać dr. Z.

Pogadałem z Moir'ąi odblokowała mi się opcja u Pinkertona. Powiedziałem androidowi kim na prawdę jest i otrzymałem od niego karabin plazmowy A3-21 :) Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak ktoś nie lubi się męczyć z questami to można kupić strategy guide z Amazona i po problemie. Innym problemem za to będzie znalezienie danego questa w tym guidzie, bo niestety o indeksie nie pomyśleli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie lubi się męczyć z questami to można kupić strategy guide z Amazona i po problemie. Innym problemem za to będzie znalezienie danego questa w tym guidzie, bo niestety o indeksie nie pomyśleli.

po co kupowac cos co mozna miec za darmo? na ign czy fallout wiki pelno jest opisow questow, tylko nikt pewnie z grajacych nie ma zamiaru kazdego questa przechodzic z przewodnikiem w reku na pale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga. Pograłem dłużej (co prawda wziąłem sobie valium abym sie tak nie podniecał już). I ogólnie nie jest aż tak źle. Tzn jakbym miał oceniać gre to na pewno nie -1/10 ;]. Obka jakoś mniej czuje (pewnie wina valium) ale mimo to na prawdę nie czuje klimatu fallouta :<. Tym bardziej odpaliłem sobie na chacie F2 i F3 jak narazie to jednak nie to. Nawet 3d mi tak nie przeszkadza tylko ten brak klimatu. Bede sobie musiał skołować F3 na pieca jakoś bo na klocku to nie jest mój styl gry... bede musiał od kumpla pożyczyć bo kupić nie chce a kraść (nawet od Beth) też nie chce. Jeszcze mało odkryłem może bedzie lepiej może gorzej. Dla mnie największy minus to w moim odczuciu brak klimatu F (odpalcie sobie F1 albo F2 i pograjcie chwile). Vats jest średni ale imo da sie to modami zmienić trochę - na bardziej turową postać bo to śmiesznie wygląda jak atakuje nas kilka przeciwników a modele przechodzą przez siebie i takie tam. Graficznie nie jest źle ale tylko miejscami. Np V101 wygląda bardzo fajnie z 1 osoby ale otwarty teren taki średniany jakoś. Mam nadzieje ze jak valium przestanie działać to też będę tą gre tak odbierał.

 

Zapodajcie jakieś info czy sdk do F3 już wyszło albo coś. Scena moderska na prawdę mogła by tą gre zmienić na dużo lepszą.

 

W sumie pojawiły sie jakieś tam nowe mody:

http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...y&cat_id=66

 

Ale bez prawdziwego sdk/cs to o takich modach jak do Obka to tylko pomarzyć możemy.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie kupowac, ale pojawila sie niezla cena 65zl z wysylka to wzialem. Zobaczymy czy mnie tu nie klamiecie, ze to cos warte jest.

 

EDIT:

 

Aha, jestem w o tyle lepszej sytuacji, ze na oczy nie widzialem Obliviona, wiec moze bardziej mi ten Sellout 3 podpasuje.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie kupowac, ale pojawila sie niezla cena 65zl z wysylka to wzialem. Zobaczymy czy mnie tu nie klamiecie, ze to cos warte jest.

 

EDIT:

 

Aha, jestem w o tyle lepszej sytuacji, ze na oczy nie widzialem Obliviona, wiec moze bardziej mi ten Sellout 3 podpasuje.

Gdzieś ty tą gierkę za 65zł z wysyłką upolował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie kupowac, ale pojawila sie niezla cena 65zl z wysylka to wzialem. Zobaczymy czy mnie tu nie klamiecie, ze to cos warte jest.

 

EDIT:

 

Aha, jestem w o tyle lepszej sytuacji, ze na oczy nie widzialem Obliviona, wiec moze bardziej mi ten Sellout 3 podpasuje.

jak wyżej :). Gdzie F3 za 65 zł wyhaczyłeś ? ;].

 

A i DziubekR1 to jest gigantyczny plus jak nie grałeś w Obka. Nie bedziesz po prostu widział podobieństw. Ja grałem prawie czy tam ponad 500h to nawet na low streamach widziałem te same tekstury, inne podobieństwa i głosy. Ogólnie nie jest tak źle tylko ze dla mnie mało klimatu F jak narazie. Dla mnie F2(F1) to KULT - to gra jak najlepsza książka gdzie sie klim wylewał litrami - dlatego tak emocjonalnie do F3 podchodziłem. Może i trochę przesadzałem ale cóż poradzić. W F3 trochę mi właśnie klimatu starych F brakuje ale nie jest to jednak taki krap jaki myślałem ze bedzie. No teraz zobaczymy czy fabuła da rade bo na różnych forach są różne opinie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:P mam pewien problem w falloucie otóż nie mogę się dostać do krypty 87:I wiem że trzeba tam wejść przez latarenkę... uratowałem tych dwoch meneli dzięki czemu mogę już sobie biegać po latarence ale wejście od krypty jest zagrodzone :I jest taka sama brama jak z przodu latarenki... :( i nie wiem jak się przez nią przedostać.... Wiecie może gdzie się ją otwiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...