Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie grałem ani w F1,F2 w Obka też nie (sprzęt nie pozwalał) i klimat Fallouta leje się z monitora jak z rynny :) Szkoda że mało ludków na mapie ale można to przeboleć :P

Macie 2 scenki :D :

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nma-fallout.com/content.php?page=fo2-char-karma

Przecie większość z tych 'definicji' Karmy występuję w grze...? 1mt musiałbym zagrać w poprzednie części żeby porównać, bo już nie pamiętam :P

Za mną już jakiś czas jest list gończy:

Dołączona grafikaDołączona grafika

A o naszych dokonaniach możemy usłyszeć nawet w radiu :lol:

 

Może nie ma podczas samej podróży ataków na nas, ale czasami po dojściu do celu zostajemy oblężeni przez nieciekawych typów.

 

Z czasem rozwoju gry, panowie z Enclave rosną w siłę, u mnie powstało już wiele takich obozowisk na mapie:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wcześniej na moim 7600GS miałem najnowsze stery ze strony Nvidii i również nie było żadnych problemów, oprócz tego że mocno przycinało...

Teraz mam 4670 na 8.10.

 

 

 

za mna tez juz jest list gonczy chociaz nic takiego nie zrobilem i caly czas wpadalem w jakies pulapki, ale odkad zrobilem operacje plastyczna twarzy juz nikt mnie nie przesladuje, buraki mnie nie poznaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kredek

Nic takiego nie zrobiłeś?

Za mną trup ściele się gęsto, jestem zabójcą więc...

...a moja twarz mi się podoba :P

Ostatnio napadli mnie kolesie, których ledwo odparłem...

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Ciężko klimat poprzednich części które były w 2d do obecnej w 3d porównać, ale na pewno jest to ciekawa post-apokaliptyczna wizja - fajna muza, grafa... może nie najpiękniejsza, ale cieszy oczy i nie wymaga mega sprzętu.

- Jest mod co importuję muzę z poprzednich części, więc nawet jeżeli komuś obecna nie przypadnie do gustu to sobie zmieni.

- Zrobią może mod na większy brud to będzie już całkiem OK, chociaż zapewne taki zabieg znacząco podniesie wymagania co do GPU.

- Menu dialogowe jest do d..., ale już są mody poprawiające tą niedogodność.

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm, w co drugim poście (w niektórych po trzy razy) piszesz, ze gra nie ma klimatu F, i jak ktoś nie grał w obka, to ma lepiej, bo nie widzi podobieństw. Ja powiem tyle, w F1 i F2 nie grałem, za to w obka całkiem sporo i mogę powiedzieć, że klimatu F3 może pozazdrościć jakieś 90% nowych gier. Moim zdaniem najlepsza gra 2008. I skończ już pieprzyć, bo nie jesteś tutaj jakimś guru i Twoja opinia nikogo tutaj nie zainteresuje. Załóż sobie bloga... EOT

 

co do crashy lub bsodów nv4_disp.dll pomocne mogą być starsze stery 178.13 by side

Weź sie nawet nie przyznawaj... To tak jakby Ojca chrzestnego nie widzieć... Też w starte fallouty nie grałem po premierze od razu tylko daleko po niej. Poza tym podałem też co mi sie podoba a co nie co w tym złego ? Nie lamentuje już jak przedtem (to był błąd) tylko zgłębiając F3 bede je porównywał do F2(F1) bo to chyba logiczne. Jak widać gra sie okazała dużo lepsza niż myślałem - wszystko przez Todda bo on reklamował tylko rozwałkę, krap bloodymess itp. I nie pieprze tylko wysuwam swoją opinie po coraz dłuższej grze a Ty od razu mnie atakujesz.

 

Moim błędem było jechanie po grze przed jej głębszym zapoznaniem i do tego sie przyznałem. Jakbyś zagrał w F1 czy F2 byś wiedział co to klimat. W F3 jest klim tylko troche inny jakby ale jeszcze długa droga przede mną może bedzie bardziej Falloutowo. Czekam na krypty i coś na kształt SAD bo wnętrza tutaj są świetnie zrobione imo (szczególnie krypt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

CS tez ma fajny klimat ze nie pozwala oderwac sie od monitora ale czy to klimat fallouta ??

sporo ludzi ktorzy nie zetkneli sie z poprzednimi odslonami F, nie musza brac pod uwage F1/2 , i jesli ktos mowi ze gra ma klimat i mu sie podoba to ma do tego prawo, podobnie jak ktos komu gra nie pasi, jednak wtedy wystarczy raz wyrazic taka opinie a nie przypominac ja co 4 posty na kazdej stronie.

 

Ponnadto F3 jest zrobiony dla wiekszej spolecznosci graczy z uwarunkowaniem na graczy nie znajacym podstaw serii - bo z pewnoscia kiedy F1/2 wyszly na rynek to nie kazdy gral w Fallout'y , nie kazdemu taka rozrywka musiala przypasc do gustu ( w tym i mnie) , wiec sila rzeczy trzeba bylo przemodelowac tak gre aby kazdy byl w miare zadowolony- jak widac nie liczac problemow technicznych w wersji PC to prawie nikt nie narzeka na brak klimatu co stanowi esensje tej gry.

Tym ktorym nie pasuje nowy Fallout poprostu niech nie kupuja i juz , reszta bedzie sie swietnie bawic nowa gra, zapewne gra ma swoje wady , ale ilosc zalet zapewne to wynagradza.

 

Dobre przyjecie gry na calym swiecie i dobre oceny nie wziely sie z niczego , ale trzeba najpierw troche pograc a nie wydawac osady zanim sie wogole zagralo: jak zdarzylo sie to juz wielokrotnie na tym forum.

 

ps. pozatym ile musialaby trwac produkcja zeby przeniesc w pelni swiat Fallout'a w 3D, to ewidentne ze gra musiala miec troche uproszczen , i kto wie czy gdyby to robila inna firma czy nie byloby prawdziwej katastrofy.

 

 

Jak widać gra sie okazała dużo lepsza niż myślałem

Dołączona grafikayuucOm - no widze ze powoli jednak zmieniasz zdanie ;) Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kredek

Nic takiego nie zrobiłeś?

Za mną trup ściele się gęsto, jestem zabójcą więc...

...a moja twarz mi się podoba :P

Ostatnio napadli mnie kolesie, których ledwo odparłem...

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Ciężko klimat poprzednich części które były w 2d do obecnej w 3d porównać, ale na pewno jest to ciekawa post-apokaliptyczna wizja - fajna muza, grafa... może nie najpiękniejsza, ale cieszy oczy i nie wymaga mega sprzętu.

- Jest mod co importuję muzę z poprzednich części, więc nawet jeżeli komuś obecna nie przypadnie do gustu to sobie zmieni.

- Zrobią może mod na większy brud to będzie już całkiem OK, chociaż zapewne taki zabieg znacząco podniesie wymagania co do GPU.

- Menu dialogowe jest do d..., ale już są mody poprawiające tą niedogodność.

 

 

 

no wiesz w tej grze kazdy jest zabojca, ja zabijam tylko wtedy kiedy ktosmi wejdzie w droge i nie ma mozliwosci zalatwic sprawy ugodowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "KLIK"

musisz udac sie do lamplight caverns powinnienes miec to zaznaczone na mapie o ile byles w cytadeli bractwa stali a pozniej sam bedziesz wiedzial co robic

co do kodekow ffdshow na xp nic z nimi nie kombinowalem gierka smigala jak ta lala dopiero na visicie 32bit zaczely sie male problemy

nuO3-Lzuruha chyba źle mnie zrozumiałeś.Ja już jestem w tym lamplight caverns(w polskiej wersji przetlumaczyli na latarenka) i zrobilem tam misje dla burmistrza by mnie wpuścił ale nadal nie mogę się dostać do krypty.Ide na sam koniec latarenki i zastaję taką samą bramę jaką widzę przed latarenką tylko że zamknięta :I WIE KTOŚ JAK SIĘ DOSTAĆ DO KRYPTY 87?

Edytowane przez duzii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuO3-Lzuruha chyba źle mnie zrozumiałeś.Ja już jestem w tym lamplight caverns(w polskiej wersji przetlumaczyli na latarenka) i zrobilem tam misje dla burmistrza by mnie wpuścił ale nadal nie mogę się dostać do krypty.Ide na sam koniec latarenki i zastaję taką samą bramę jaką widzę przed latarenką tylko że zamknięta :I WIE KTOŚ JAK SIĘ DOSTAĆ DO KRYPTY 87?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Krypta"
Pogadaj jeszcze raz z Burmistrzem przekonaj go, że wiesz co robisz i chcesz iść do Krypty on wtedy powie "OK to chodźmy" pobiegnie tam i otworzy bramę.
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, przeszedlem gre odgrywajac totalnego szuję -

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
zabijałem wszystko jak leci, RivetCity wyplenione, Obóz handlarzy na wschodzie, kryjówka łowców niewolników, z nudów wysadziłem megatonę, a po odebraniu nagrody - wyczysciłem całą wieże Tepeniego, samego dziadka zabiłem gazrurką, a zwłoki zrzuciłem z tarasu, każdy obwoźny handlarz skończył z głową w tyłku swojego bramina, położyłem trupem hordy regulatorów, wyciąłem wygnańców, szponiastych i część stalowych braci... jak na osobę z 1 charyzmy jakoś często udawały mi się testy speecha...
:lol2:

 

jak już ochłonąłem, musze przyznać, że kilku rzeczy mi brakuje...

 

specjalnych karm związanych z naszymi uczynkami (np. dzieciobójca - dlaczego nie można zabijać dzieci?!, czy penetrator grobów)

 

nie można komuś odstrzelić reki/nogi -nie zabijając go przy tym... a szkoda, bo chetnie uszkodziłbym w ten sposób każdego, by wydusić od niego informacje bądź po prostu z głodu...

 

nie ma mutacji, siedziałem sobie w okolicy gruzowiska megatony i czekałem na zmianę w ghula, nawet 3 ręka mi nie wyrosła... 

 

vats z krwawym perkiem jest przesadzony - wyjaśni mi ktoś dlaczego wraz z odstrzeloną głową odpada ręka i noga?

 

brakuje mi najbardziej jakiegoś pojazdu...

 

 

 

cóż pozostaje mi poczekać na mody (zwłaszcza dodające mutacje i znoszące limit doświadczenia/ew zwiększające ilość perków do wyboru)

 

teraz czas zagrac wcieleniem anioła/mesjasza ze znikomym nastawieniem na cechy bojowe (10 szczescia, int i cha), do tego skile w speechu, medycynie i handlu i rozpocząć szerzenie miłości  :rolleyes:

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podac linka?

Ja moglbym ... http://fallout3.sufi.cc/Fallout3.Soundtrack.Mod.rar

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Instrukcja na wypadek gdyby w RAR nie bylo"
1. Zrób jeśli chcesz kopie katalogu Music - Fallout 3\Data\Music

2. Skopiuj do katalogu X:\Program Files\Bethesda Softworks\Fallout 3\Data\ podmień pliki w Music folder.

3. Graj :]

4. Pamiętaj, włącz, grę wejdź w opcje i ustaw głośność muzyki na Max !

aha, nie uzywalem tego, ale to chyba o tym modzie ktos wspominal , poza tym jest ze strony http://www.nma-fallout.com/

i nie wiem czy powinien byc nazywany na wyrost MODem, skoro to podmienienie mp3 ;)

 

koJoT - gdybym chcial byc zlosliwy, powiedzialbym ze grasz na "korsarskiej" wersji F3. Sam wrzuciles dowod :) ( polskie napisy + angielskie GUI ? jesli sie ma oryginal PL to po co amatorsko spolszczac przy pomocy plikow z internetu ktore jednak nie robia pelnej wersji PL bo zapominaja o GUI ? ;P )

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koJoT - gdybym chcial byc zlosliwy, powiedzialbym ze grasz na "korsarskiej" wersji F3. Sam wrzuciles dowod :) ( polskie napisy + angielskie GUI ? jesli sie ma oryginal PL to po co amatorsko spolszczac przy pomocy plikow z internetu ktore jednak nie robia pelnej wersji PL bo zapominaja o GUI ? ;P )

wiec przyjacielu jestes zlosliwy w koncu kto zabrania korzystania z angielskiej wersji jesli takowa sie posiada i spolszczenia jej?pamietaj ze istnieje domniemanie niewinnosci :P sam mam wersje angielska gdyz siedze w uk byc moze z kojotem jest podobnie zreszya kogo to obchodzi

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ; p burmistrz plebs mi gdzieś się schował ; p jak zawsze stał przy wejściu do latarenki teraz nigdzie go nie ma ;I znacie może miejscówe gdzie przesiaduje xD? Cała latarenkę przeszukałem i nic ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec przyjacielu jestes zlosliwy w koncu kto zabrania korzystania z angielskiej wersji jesli takowa sie posiada i spolszczenia jej?pamietaj ze istnieje domniemanie niewinnosci :P sam mam wersje angielska gdyz siedze w uk byc moze z kojotem jest podobnie zreszya kogo to obchodzi

wzialbym domniemanie niewinnosci pod uwage gdybym byl oskarzycielem, a tak nie jest ;) nie przeszkadza mi to ze ktos korzysta z takiej a nie innej wersji, a napisalem o tym tylko z czystej ... zlosliwosci :P

 

wracajac do tematu - wersja PL zabija klimat tej gry, moze dlatego ze wypada momentami zbyt sztucznie i nieprzemyslanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małej pomocy potrzebuje :P

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Hannibal + pomnik"
A więc każe mi iść się spotkać z Hannibalem przy pomniku. Powie ktoś o jaki pomnik dokładnie chodzi? Bo ja już dostałem od tego gościa przy Lincolnie dalsze wytyczne tego zadania :)

Dałem radę już :E

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O również dzięki za linka do tej muzy, tam gdzie ja znalazłem trzeba było się zarejestrować.

 

Mi promieniowanie pomaga... :lol2:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Stracę rękę to mi odrasta ;)

 

Popracowałem trochę nad dobrymi uczynkami...

Napotkałem jeszcze raz tych 'Regulatorów' gdzieś po drodze - zaatakowali mnie, ale zabijając ich traciłem karmę :blink:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=43

 

Bardzo dobry mod, rzekłbym nawet że must have.

 

Zmniejsza czcionki w pipboyu, menusach i dialogach pozwalając na wyświetlenie na raz większej ilości tekstu.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzechuk, spróbuj

bEssentialTakeNoDamage=1
w fallout.ini

 

 

Mi promieniowanie pomaga... :lol2: Stracę rękę to mi odrasta ;)

Ale ujemne modyfikatory za napromieniowanie i tak dostajesz:/

 

Popracowałem trochę nad dobrymi uczynkami...

Napotkałem jeszcze raz tych 'Regulatorów' gdzieś po drodze - zaatakowali mnie, ale zabijając ich traciłem karmę :blink:

Ja robię za legendę pustkowi... Czym to się objawia? Ano tym, że zawsze jak wchodzę do Mega, pod bramą czatuje na mnie jedna jędza(zawsze ta sama), dziękuje mi za dobre uczynki, mówi że zrobili zrzutę i kupili mi... np. brudną wodę:|

Edytowane przez kojoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=43

Bardzo dobry mod, rzekłbym nawet że must have.

Zmniejsza czcionki w pipboyu, menusach i dialogach pozwalając na wyświetlenie na raz większej ilości tekstu.

Dołączona grafika

 

Mod nie dla polskiej wersji ;)

Do polskiej pasuje (chwilę testowałem) to: http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=47

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechuk, podzielam twoje odczucia z posta #1513.

 

Gra wbrew pozorom wcale nie jest specjalnie brutalna, no i te głupie odpadanie części ciała mimo, że się ich nie drasnęło. Powinna być opcja torturowania poprzez odstrzeliwanie kończyn, a nie jak odpada noga, to często w parze z głową ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra i już skończyłem XD gra wypasiona:D tylko trochę krótka... skończyłem na 15 lvl ; p nie wiem jakim cudem... próbowałem robić wszystkie misje poboczne :I może dlatego że nie biegałem po mapie nie szukałem nowych wioch gdzie są misje ; p Ale grę jak najbardziej wszystkim polecam:D wciągła mnie jak mało którą:) w trochę ponad 2 dni ją zmęczyłem i długi weekend udany xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...