Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika I dźwięk to drugorzędne dla mnie sprawy. Ważny jest dla mnie świat. Jak się okaże że fallout 1 będzie bardziej rozbudowany od f3. To wtedy można mówić o niewypale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze powiedziec ze rysunek/render z glownej strony wywolal u mnie usmiech (radosci) od ucha do ucha (jest jeszcze nadzieja ;) ) ale zaraz po tym przerazilem sie muzyka. jesli to cos ma nawiazywac do klimatow fallouta to ja dziekuje. ten utworek bardziej pasuje do gothica czy jakiegos westernu

Dokładnie takie same odczucia. Co to za muza :0. Nie nadaje sie do F3. Oby muza w samej grze nie była takich klimatów bo Besthada oberwie... Muza w F2 to majstersztyk a mało kto na nia zwrada uwage (bo taka dobra jest :P). Ja w Play liscie obok RATM i innych syfów mam tracka z Modoc ;).

 

Mniejsza z tym. 34 dni i traliler to juz coś :). Może duzo wyjasnic jak bedzie troche gameplaya na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same odczucia. Co to za muza :0. Nie nadaje sie do F3. Oby muza w samej grze nie była takich klimatów bo Besthada oberwie... Muza w F2 to majstersztyk a mało kto na nia zwrada uwage (bo taka dobra jest :P). Ja w Play liscie obok RATM i innych syfów mam tracka z Modoc ;).

 

Mniejsza z tym. 34 dni i traliler to juz coś :). Może duzo wyjasnic jak bedzie troche gameplaya na nim.

dokladnie...soundtrack z fallouta 2 to istny masterpiece :) szczegolnie podoba mi sie kawalek z tego miasteczka gornikow - Redding. Zakladam sluchaweczki, wlaczam muze z f2 i zamykam oczy...ehh

 

Sulaco no big thx za linka, pozniej obowiazkowo sprawdze

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic że sie wywala. Tak jakby F1 i F2 się nie wywalały :P Boje się że F3 teraz będzie takim leceniem na famie tytułu tak jak było z tym fallem na konsole.

 

Ps. Kurcze Sulaco mnie ubiegł, idę po mojego Bozara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fallout.bethsoft.com/

 

No to zacierać rączki ludziska, za 34 dni Bethesda rusza z trailerem :D

Bethesda moglaby zostawic na chwile Jeremy'ego Soule'a w spokoju... :| Chociaz poki co nie ma co wyrokowac, bo nawet nie ma trailera - zreszta trailery rzadza sie swoimi prawami i akurat do zajawki taka muza IMHO pasuje.

 

W najgorszym wypadku, jesli upra sie to zostawic, bedzie sie podmieniac muzyke w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...ja po akcji ze stalkerem leje cieplym moczem, prostym strumieniem na trailery i huczne zapowiedzi ;) nigdy wiecej sie nie napale na gre po trailerach i zapowiedziach

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki speed marny mam (20kB/s) to sobie do rana poczekam :?. A tak btw to myslałem ze w Van Burenie bedzie turowy system (albo chociaż bedzie mozna zmienic tak jak w FT) a tutaj bah.

CarsonPoland

Ten 3 skrin to jak nekropolis normalnie ;p.

wiecie co...ja po akcji ze stalkerem leje cieplym moczem, prostym strumieniem na trailery i huczne zapowiedzi ;) nigdy wiecej sie nie napale na gre po trailerach i zapowiedziach

OT a ja w ogole nie czekałem na Stalkera (z 2 trailery widziałem) i mi sie bardzo fajnie grało :P. Problem w tym ze na F3 nie da sie nie czekać ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...ja po akcji ze stalkerem leje cieplym moczem, prostym strumieniem na trailery i huczne zapowiedzi ;) nigdy wiecej sie nie napale na gre po trailerach i zapowiedziach

Wszystko pięknie ale... to oszukiwanie samego siebie :lol:

 

Wszyscy dobrze wiemy jak kultową grą był Fallout. Doniesienia o Van Burren były sensacją w "światku". Śledzimy ten wątek, ściągamy tech-dema... tak się nie da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominajac F1 & F2 i porownując je do FT bylem mocno zawiedziony wlasnie grafika w FT.... niech nikt nie moiw z nie jest ona wazna lub ze jest drugorzedna mimo ze w FT zachowano rzut izometryczny i starano sie zrobic grafike "pod klimat" to juz nie bylo tego brudu hardcorowego mrocznego klimatu miasta w nocy te popieprzone kolorki na zbrojach jakby ktos plakatowka pomalowal i wiele innych ZBYT kolorowych / cukierkowych kolorow mocno psulo gre.... nie wspominajac o sterylnie czystych idealnych bazach itd....

Patrzac na Obka i na jego cukierkowatosc do bolu idealizm obrazu niczym w najnowszej czesci gwiezdnych wojen nie jestem dobrej mysli te obrazki ktora sa rzucone fanom fallouta wygladaja jak rysunki... wole klimatyczna pikseloze niz technicznie doskonala oprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 fajne tapeki z fallouta ;)

 

znalezione gdzies na forum, nie pamietam jakim (chyba NMA)

Pierwsze 2 to z f1 ;). Takie miałem przy instalacji a potem przy loadzie chyba :P.

Widzę Carson, że zdradziłeś Stalkera dla Fallouta, zmiana avatara, podpisu...itp. :-P Oj nie ładnie. :) :wink:

Nie musiał zdradzać Stalkera na F bo pewnie F od zawsze lubił ;p. Mi sie STALKER bardzo podoba. Fallout to coś innego niż gra. To RARYTAS dosłownie i w przenośni :P.

A to ja mam na tapecie: http://www.deviantart.com/deviation/50728737/. Pyro rządzi ;].

Rascal666

FT to nie RPG tylko Post Nuclear Tactical Game i to było wiadome od poczatku ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam z tym co pisze Rascal666. W FT duzo nie gralem ale grafika faktycznie byla troche zbyt cukierkowa. Owszem, grafika wyglada ladnie jak jest szczegolowa ale do fallouta potrzeba jeszcze charakterystnych tekstur, brudnych, zniszczonych i zardzewialych. Bez jakis pstrokatych kolorow jak z Cartoon Network ;)

 

ps. YuucOm tapeta szajs, no offence

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

punkt dla Ciebie costi

 

yuCom to Twoja subiektywna opinia ja mam na ten temat inne zdanie.

oczywisice FT mialo bardziej zaawansowana technologicznie grafike natomiast jezeli chodzi cala reszte skaldajaca sie na klimat tekstury dobor barw itd to niestety jest to dla mnie nie do konca udana sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.travel.ag.ru/fallout/exm/concurs/farmer.jpg

 

screen z hard truck:apocalypse :P wyciagniety przypadkiem z jakiejs ruskiej strony o F

 

// hmm... heh mozliwe... te ruskie...

Grafa zbyt czysta i "prostokątna" i za jasno jest ;). Nie zdziwiłbym sie jakby użyli sourca :lol:.

A tak po za tym to 29 dni juz: http://fallout.bethsoft.com/. Jeżeli ten trailer bedzie zawierach chociaż 2s gameplaya to bedzie zaje$#@ (no chyba ze gameplay bedzie ssał :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez czekam na ten teaser... moze troche wyjasnic.

albo uslyszymy "war, war never changes..." logo bethesdy tak z 3 loading screeny i napis "coming soon" :)

 

ciekawe czy czas rzeczywisty czy tury? jaki widok? czy bedzie special? czy bedze ciezki klimat? rozbudowane dialogi?

 

ale jednego jestem pewny... nie bedzie to "oblivion with guns" ...

na forum bethesdy coraz wiecej tworcow zaczelo sie odzywac. oczywiscie nie mowia nic o F3, ale o swoich zainteresowaniach, ulubionych ksiazkach, grach i filmach. no i oczywiscie zapewniaja o swoim oddaniu dla serii fallout. troche tchnelo to we mnie nadziei... nawet twardogłowi z NMA zaczynają się przekonywać :)

 

a jak sie nie uda, to czekam na afterfall (burżuazja) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy krytykują Tacticsa, a ja nie, uważam że był świetny. Gdyby Tactics miał bardziej rpgową fabułę, zbroje nie były kolorowe (słuszna uwaga), a Deathclawy i jaszczurki nie plastikowe, to byłby super. Walka w Tacticsie biła na głowę tą z Fallouta 1 i 2, po rozmiszczeniu drużyny w czasie turowym, i włączeniu czasu rzeczywistego, mamy widowiskową i dobra taktycznie akcję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No no, w końcu mamy jakieś drobne przesłanki, że może coś z tej gry będzie [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem, na forum bgs odzywaja sie czasami developerzy... jeden napisal cos takiego:

 

One question for the dev that I always wondered about is what are your stances on violence, mature contents in games? Do you guys have a target audience in mind?

 

For those ill at ease about the possible lack of mature content in FO3, the devs have a thread on the internal forums titled "Sick S%^& You'd Like To See In the Game", which contains various uncensored depraved ideas for content / gameplay / dialog, a goodly portion of which are either already implemented or in development. Yeah, I'm not too worried about FO3 being "watered down"...

czyli raczej nie musimy sie obawiac o łagodzenie gry w walce o jak najłagodniejszy "rating" - dobry znak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liam Neeson w obsadzie dubbingu gry "Fallout 3" - jak już gdzieś było to przepraszam

http://www.filmweb.pl/Liam+Neeson+w+obsadz...2,News,id=34845

Extra :P. Jeszcze jakby magyvera znów wrzucili (R.D. Adnreson) to by było coś. Kapitalny miał głos jako kiliian darkwater ;p.

 

Art fajny chociaż za jasny ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, w końcu mamy jakieś drobne przesłanki, że może coś z tej gry będzie [;.

Oblivion miał Patricka Stewarta i Seana Beana i co? I nic.

Co z tego, że wezmą bardziej znanych aktorów, skoro pozostałe teksty będą na poziomie tego co w Oblivionie, tj. jeden głos dla każdej rasy (a właściwie jeden głos dla merów, jeden dla ludzi i jeden dla zwierzoludzi). Żebracy natomiast to kpina.

 

Ciekaw jestem, czy Bethesda będzie chciała zrobić tak jak w Oblivionie (podłożyć wszystkie głosy) czy może jak w staarym Falloucie (talking heads). Szczerze to wolałbym takie rozwiązanie jak w Falloucie, bo głosy by się nie powtarzały tak często...

 

czyli raczej nie musimy sie obawiac o łagodzenie gry w walce o jak najłagodniejszy "rating" - dobry znak

Tak, jasne. Ufajcie zapewnieniom devów... W Oblivionie wg devów miała być walka na koniu i co? No właśnie nic, puste zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...