Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

@Outlander - opisałeś wszystko jak nalezy :>

 

Tylko że moc bomby zmniejszono od 1/3 a nie połowę - do 50 MT omijajac w ogole trzecią faze rozszczepienia bo w zasadzie była to jądrowa broń fazowa, podczas gdy jej maksymalna moc moglaby sięgnąc nawet 150 MT co byloby juz poważną ingerencją w środowisko i wiązało się ze zbyt duzym ryzykiem. Wystarczy dodać że kula ognia osiągała stratosferę a częśc energii poszła w kosmos :D ! Amerykanie zdetonowali bodajrze najśilniejszy ładunek który miał "zaledowie" 25 MT.

 

Prawie jak screen z Fallouta :>

 

Dołączona grafika

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlander

Kapitalne imof :0. I cholernie przerażające. Dlaczego tego nie zfilmowali (np ja inne wybuchy i potem by ktoś na youtube dał).

A co by było jakby dali tą 150MT ;0. Cholera wrażenie zobaczenia czegoś takiego na zywo albo z kilku kolorowych kamer plus z dobrym dźwiekiem to musi być to ;o.

Panowie! Pogadajcie sobie na temat bomb atomowych na oślej łączce, dobra? Nie róbcie z tego tematu jeszcze większego śmietnika.

Ok ;). W sumie to topic o F3 a nie o samych nukach. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Pogadajcie sobie na temat bomb atomowych na oślej łączce, dobra? Nie róbcie z tego tematu jeszcze większego śmietnika.

No rzeczywiscie, posty z których mozna cos wyniesc to smieci, a te o tym ile kto ma fpsów sa juz ok <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie, posty z których mozna cos wyniesc to smieci, a te o tym ile kto ma fpsów sa juz ok <_<

Posty te nie dotyczą samej gry, a ten temat jakby nie patrzeć znajduje się w dziale gry. Rozmowa może i ciekawa, pouczająca, ale pasuje bardziej na oślą łączkę niż do tematu o grze.

 

Przy okazji wskaż mi proszę gdzie napisałem, że te posty to śmieci. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest!!!

 

Tylko ze nikt nie moze sciagnac, hehehehe :D

 

Mi wywalilo 98 minut czekania na fileshack.com. No nic poczekam do jutra i obejrze. Moze ktos z was pooglada wczesniej.

 

Choc na NMA ostatni post mowi, ze "trailer is as informative as the concept arts" lub cos podobnego. Czyli konkluzja: Nie spodziewajcie sie niczego co choc w malym stopniu zdradzi jaki bedzie gameplay, fabula, wiernosc oryginalom itd. itp. blablabla, :D

 

Mimo to czekam na sprawozdanie i moze jakies zrzuty.

 

pozdrawiam

 

EDIT::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Podobno Ron Perlman znowu gada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT 2 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

No i ostatni news ode mnie, bo musze zmykac:

 

za NMA forum:

 

 

"Some comments from Pete Hines, Bethesda's PR-in-chief:

 

 

1) Yes, that's in-engine (in-engine means it's done with game assets in our rendering engine, but isn't done real-time. If it was done in real-time, that'd be gameplay footage. This isn't something, for example, that was sent to some house [e.g. Blue Studios] so they could build assets and render it out, and create something for us to release [e.g. Dawn of War 40K intro cinematic]).

2) Yes, that's The Ink Spots singing "I Don't Want to Set the World On Fire"

3) Yes, that's Ron Perlman [voiceover man extraordinaire of Fallout 1 and 2]."

 

Drugi i trzeci punkt napawa pewnym optymizmem :))))))))))))))))

Edytowane przez mikaelis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest trailer, a raczej dzisiejszy filmik w streamie na www ;]

No i nie mogło zabraknąć nieśmiertelnego textu na koniec trailera :blurp:

EDIT:

No problem ;]

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIEKNE :D )))))))

 

Trailer zbudowany na podobnej zasadzie jak intro F2. Bardzo mi sie podobalo. Tylko ten kolezka w Power Armor na koncu... Jakos tak zbyt doslownie.... Wystarczylo ruiny pokazac....

 

Ale ogolnie trailer podobal mi sie w 99,9%. Szkoda tylko, ze nic o gameplayu i historii nie wiadomo.

 

No i niestety, trzeba bedzie czekac 1,5 roku (FALL 2008 :sad: )

 

pozdrawiam

 

ps. dzieki Free za linka!!

Edytowane przez mikaelis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba, trzyma klimat i dusze Fallouta. Muzyczka ofc na miejscu no i "War, War never ..." mnie sie zrobilo lepiej na duchu po tym filmiku ;] Jak wrazenia? Uwielbiam lampowe piece i radia :D

No i genialne przejscie Fallout 3 .. Fall 2008. Bethesda chyba jednak czuje bluesa ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem ze nie bedzie gameplay'a a takie trailery to sobie w pupe można włożyć ;]. Chociaż i coś takiego ujdzie w tłoku. Naprawdę zobaczymy czy bethada czuje blusa jak oblookamy gameplay movie albo jak nie wywalją kluczowych FICZERSÓW ;].

Taa, ciekawe czy Bethesda zrobi to samo z Falloutem 3 co z TES 4. Początkowe filmiki też przedstawiały niesamowite rozwiązania, a w finalnej wersji połowy nie było, część była do zdobycia po wykupieniu oficjalnych modów... Coś na miarę Construction Seta będzie? Wiadomo coś?

OMG zapomniałem o tym (płatnych modach). Niech tylko spróbują coś takiego zrobic F3 to ich siedziba przestanie istnieć ;0. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ciekawe czy Bethesda zrobi to samo z Falloutem 3 co z TES 4. Początkowe filmiki też przedstawiały niesamowite rozwiązania, a w finalnej wersji połowy nie było, część była do zdobycia po wykupieniu oficjalnych modów... Coś na miarę Construction Seta będzie? Wiadomo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będzie wersja single , bo tego nie potwierdzili a wsppminają o serwerach i grze razem dla ps3 i X360 , mysla może aby zrobić konkurencje dla WoW'a i z jednej strony piekny będzie taki wielki świat z prawdziwymi ludźmi a z drugiej na polską kieszeń gra w Fallout tylko po sieci będzie kosztowala nas majątek.

Edytowane przez tester3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będzie wersja single , bo tego nie potwierdzili a wsppminają o serwerach i grze razem dla ps3 i X360 , mysla może aby zrobić konkurencje dla WoW'a i z jednej strony piekny będzie taki wielki świat z prawdziwymi ludźmi a z drugiej na polską kieszeń gra w Fallout tylko po sieci będzie kosztowala nas majątek.

Fallouta Online robi inna firma. Fallout 3 to tylko singleplayer (co jest charakterystyczne dla gier Bethesdy).

Fallout Online nie byłby taki drogi. Pewnie 15 bucksów/miesiąc, nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem klimat trąci starymi F więc dobre i to ;]

Sądzisz że bezpośrednio na engine Obliviona jest robiony Teaser ? W sumie czemu nie ... dla mnie to nie wada byle potrafili odpowiednio zaaranżować oprawę. Z tego co można zaobserwować to jest tak jak powinno, szaro brudno i zima, nie ma Mickiewicza i nie ma Tuwima :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... jakos tak, jak byl odjazd kamery z autobusu, zapachnialo mi Oblivionem, ale nie jestem w stanie dokladnie okreslic, co dokladnie to spowodowalo.

Just a whisper in my ghost ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z nma:

1) Tak, to animacja z silnika (to znaczy wykonane z obiektami z gry, ale nie w czasie rzeczywistym. Czas rzeczywisty byłby w filmie z gry. To nie jest coś wysłanego do innej firmy [np. Blue Studios] żeby mogli sobie to wyrenderować i dać nam do zaprezentowania [jak np. film z intra Dawn of War 40K]). 2) Tak, to The Ink Spots śpiewają "I Don't Want to Set the World On Fire" 3) Tak, to Ron Perlman [narrator extraordinaire z Fallout 1 oraz 2

Mi tam jeszcze nie pasi wyglad nowego Powah Armor o ile to w ogole jest PA ;0. Czekamy na wiecej a właściewie na normalny trailer albo gameplay movie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout wraca!! Klimatyczne intro które, zywcem wyciągniete z pierwszzej i drugiej czesci. Oby im sie udalo....

Teraz tylko czekac na pierwsze screeny, filmiki z gameplay'a i dema.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...