Skocz do zawartości
s0n1c

Crimsonland

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno ją dorwałem i muszę powiedzieć, że zanim się zorientowałem to 4 godzinki mi uciekły jak 15min. Prosta i bardzo fajna. Ja podczas tych 4h grałem etapy, a jak odpaliłem "survival" to nie nabiłem milionów. heheh tylko ze 140k.

Polecam z kumplami pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z qmplem 2 razy przechodziliśmy ale hardoce jest czasem niemożliwy trzeba mieć fart żeby broń trafi bo tak to koniec.

a na 2 to chyba trudniej jest ??

1114170[/snapback]

a tam gadacie ;]

 

 

szukalem topica o crimsonie i skoro jest to odswiezam zamiast tworzyc nowy

gra w to ktos :)?

 

jak tak to podajcie wyniki w survival .

moj rekord poki co kolo 4mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę polecił mi mój kumpel, na początku nie bardzo nawet chciało mi sie ją otwierać. I to był błąd :) . Gra jest po prostu genialna, po cięzkim dniu na uczelni (8 godzin wykładów, w tym wytrzymałość i PKM :) ) jak znalazł. Coś Cię wkurzyło, zagraj w Crimsonlanda, poczujesz sie odprężony :) . Świetna muza i klimat. Myślałem, ze moje 2mln 100tys punktów w survivalu coś znaczą, ale widzę, że się myliłem :) . A próbował ktoś może przejśc jak najszybciej misję 3.3 (the killing)?? Mój rekord to 62 sekundy (oczywiście na hardcore) i od dłuższego nie mogę go poprawić.

 

No i poprawiłem:), nowy rekord 59 sekund, a w survivalu 12 mln 402 tys 208 pktów (nie pomyliłem się, dokładnie tyle :) ). Ktoś kiedyś miał lepszy??

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś bardzo podobna gierka. Tak samo, też widok z góry rozwalało się zielonkawych obcych. Może ktoś pamięta tytuł? Była dodana do miesięcznika chip przed rokiem 2000 i pracowała w rozdziałce max 640x480. Według mnie była lepsza od bardzo fajnego Crimsoland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien shooter

1717435[/snapback]

Alien shooter też jest fajny - przeszedłem całego. Ale to nie alien shooter. Tamta gra zajmowała kilka MB i akcja rozgrywała się na jednej pustej planszy tak jak w Crimsoland i widok był pod kątem prostym z góry (nie 45 jak alien shooter).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało, i to na 2 róznych kompach (tych z opisu). Chłopaki, nie chce być nieuprzejmy, ale to post o Crimsonlandzie, więc piszcie o nim :) . Czyli nie ma nikogo, kto by uzyskał lepsze wyniki ode mnie? To co ja teraz będę w życiu robił, straciłem cel :D .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało, i to na 2 róznych kompach (tych z opisu). Chłopaki, nie chce być nieuprzejmy, ale to post o Crimsonlandzie, więc piszcie o nim :) . Czyli nie ma nikogo, kto by uzyskał lepsze wyniki ode mnie? To co ja teraz będę w życiu robił, straciłem cel :D .

1720816[/snapback]

Zassałem z tąd Crimsoland i w tej wersji najwyższa rozdziałka to 1024x768 32 bit. Jak udało Ci się odpalić w wyższej i w jakiej grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwna sprawa, mam wersję 1.9.8. i faktycznie nie da sie ustawić wiekszej rozdziałki, ale wczesniej miałem wersję chyba 1.8.0., ale nie jestem pewien, i dało sie ustawić wiekszą rozdziałkę niż 1024x768. Sam juz nie wiem, a może tylko mi się wydawało :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...