Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

hej!!pewnie mnie zjeb--cie ze lamerski problem ale zaryzykuje.mM GECUBA REV2.1 400/500 NIE KRECONA.pierwszy raz robilem 3dmarki i wynika [gluteus maximus] 2001-5767pkt 2003-2583pkt 2005-1295pkt....beznadzieja.robie przy 1024x768 bez AA,nie wiem czyto trzeba jakos specjalnie ustawic??macie wersje standardowe czy "zremiksowane" ciasteczkiem bo nie wiem czy to ma wplyw..pliss chociarz o krotka odpowiedz.

proba druga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzanie mało tych marków, choć wynik 2005 w granicach normy

ale nie napisałeś jaka jest reszta sprzętu

3d01 możesz sobie odpuścić ja przy sprzęcie z sygnaturki (poza r9800pro) miałem chyba ponad 11000 tyle że miałem wersję 432/277

 

kilka porad

1) jeśli miałeś wcześniej kartę gf to użyj detonator destroyera lub drivercleanera

2) fastwrite = off

3) zrób porządeczek na dysku z okazji zbliżających się świąt

4) agp x 8 lub x4 - może coś Ci sie przestawiło

5) agp aperture (w biosie) = 1/2 RAM kompa jednak nie więcej niż 256 Mb

 

a jak to nie pomoże to formacik pewnie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UOARA chodzi o to ze nie dokonca jestem lamerem.Format zrobilem wczoraj,system swiezy,swieze stery omegi,fastwrite off,agp x8,agp aperture 128Mb

 

sprzet Barton2500@3200, 512Mb TwinMos Dual Channel,Chieftec 420W,To chyba wszystko..dwa dyski,dwa napedy optyczne,aa plyta Asus A7N8X..wiem ze glownie 3dmark2003 ale podaje wszystkie bo zaczyna mnie martwic.W NFSUG2 gram 1024x768 max detale AAx2 mi wystarcza ale te wyniki sa canajmniej ciekawe.zanim kupilem ta grafe(2tyg temu)czytalem duzo forum i glownie narzekali ze malo wyciskaja markow ponad norme ale ja nawet normy nie widze takdaleko jestem w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny przypadek. Sprzecik masz calkiem calkiem, a nawet bym powiedzial ze superb. Powinienes bez krecenia karty miec conajmniej 3400. Ja mam na swoim "sprzecie" ~3500pts.

 

btw. Jak dostane troche kasy kupuje wlasnie taka sama plyte jak ty masz i pamieci np. geil'a lub corsair. Bede mogl na fsb200 pojechac rowno ^^ bedzie jakies 2300mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie gdzie można jeszcze kupić GeCube 9550xt rev 1.2 na hynixach?

Jakiś sklep internetowy?

 

Zależy mi na nówce...

A szukając w Google nic niestety nie znalazłem...

 

Czekam na pomoc

 

Pozdrawiam

 

Amfidiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thargood

sorki za potraktowanie jak lamera ;) zmylił mnie brak opisu ;)

my name is OUARA ;)

faktycznie coś jest ewidentnie nie tak :(

u mnie na podobnym sprzęcie bez podkręcania szło:

01-11381

03-3411

05-1418

to było na catalystach 4.12, na 5.1 gorzej, nie używam omeg więc nie wiem, miałem DNA ale nie zapbserwowałem róznicy więc przerzuciłem się na stery producenta :mellow:

 

myślę sobie że to musi być coś z configiem, tyle że niestety nie przychodzi mi do głowy żaden pomysł :mur: co może być nie tak :unsure:

 

EDIT:

1) może masz jakiegoś zwalonego marka - sciągnij najnowsze wersje

2) jak w grach chodzi ok to nie ma co się martwić markami

3) ja w nfsu2 nie porwałem się na aa, bo byłem pewien że nie wyrobi, no cóż teraz już nie będzie mi dane przetestować ;) ale jakoś to przeżyję

 

@Amifidiusz

o nówce to zapomnij

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QUARA sory za przekrecenie ksywy.tyle mnie pociesza ze w grach chodzi ok,chociarz 3miechy temu mialem lepsza grafe.Mniejsza z tym.

3dmarki mam najnowsze!!!nawet patche do nich sciagnalem.wogole nie rozumiem.W 3d2001 w game 1 jak jedzie ciezarowka to wyciaga tylko 60fps....mam zagadke na swieta..

z tym aa w nfsug2 to gra chodzi ale jak wylacze to da sie odczuc przyspieszenie giery.

nie wiem co jest z tymi wynikami.niby glupota a martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thargood z tym wynikiem to rzeczywiście masz coś nie tak. Zwykłe 9550 osiągają prawie takie wyniki. Spróbuj powtórzyć testy... może coś sie zmieni.

 

Co do dostępności REV1.2 to tylko na Allegro trzeba szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thargood Ja już kilka razy przypadek z tymi 60 FPS w pierwszym teście i potem również mniej niż powinno być. Przeinstalowanie sterów zawsze pomagało. Toteż zainstaluj jeszcze raz stery i nie grzeb w nich za wiele. Nie jestem pewien, ale ten problem mi się pojawiał, jak zmieniałem w ustawieniach 3D antyaliasing i filtrowanie anizotropowe (przestawiałem, ale zostawiałem wyłączony)... spróbuj ze sterami, bo to jak dla mnie na 99% przyczyna problemu. Ewentualnie zainstaluj, te do których dałem link w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popek0206 miałeś racje.to wina sterów.zainstalowałem te Twoje techpowerup i wszystko gra.od razu w 2001 mam ponad 11tys.az dziwne ze swiezy system mialem,swieze omegi....teraz nie mam czasu ale potem znow zainstaluje omegi i zobacze czy problem wrocil.Jeszcze raz wielkie dzieki i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie jak wysoko moge podnieść napięcia na cpu na standardowym chłodzeniu. Mam wersje 2.1

Rdzeń kręci mi się z 400 mhz na 510 mhz bez podnoszenia nap. przy 519 wywala mi artefakty. Na napięciu 1,6V mam 650Mhz na rdzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzen 510 bez moda w 2.1?? heh :D :D Juz ci odpowieadam prawie nie mzoliwe!! a ja sie bedziesz upiral to daj screen z wynikiem z 3d marka 03 i z taktowaniami. a 650 z mode to tez wynik z kosmosu :blink: :blink: :blink: moze tobie sie pamieci tak kreca i zle omylkowo odczytale??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol coś rozmazany ten screen...

1357399[/snapback]

ja tam widze 398/500 (ddr) a Wy?

 

edit:

aha za bardzo sie podnieciliśmy pychodeliczny - cpu stock napisał ;)

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...