Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tilas21

Mam juz od jakiegos czasu problem z ladowaniem sie niektorych stron, poprostu sie nieladuja albo nieladuja sie do konca (czasami brakuje tylko javy a txt jest), problem wystepuje na stronach: www.ebay.pl/com/de, www.mobile.de (te strony sie nieladuja wogole :mur: :cry: ). Problem wystepuje na IE jak i ja FF, prawdopodobnie niejest to tez problem profilu poniewaz wystepuje to rowniez zaraz po "formatce" i swierzym FF, ostatnio skonfigorowalem FF wg. poradnika zamieszczonego na hxxp://torrenty.org/torrent/41196 ,ale niestety tez niepomoglo:(

 

Zastanawiam sie czy admin od ktorego dzierzawie radiowke niepoblokowal czegos...,ale kiedys (problem juz wystepuje dlugo ale niebylo jeszcze tak zeby mobile.de wogole niedzialalo) rozmawialem z nim a ten temat to powiedzial ze pewnie mam viry i jakies inne syfy (nigdy niemam nic na kompie Kaspersky Prof + a-squared + Ad-avare 6.0 czuwaja B-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Uzywam:

 

Firefox 1.5.0.4

Motyw: "708090-lite 1.5" http://www.ormaxx.ch/stuff.php?nummer=3

 

I chciał bym zrobić zeby w zakladkach (ulubione) nie wyswietlalo mi favikonek tych dolanczanych do stron tylko zeby byl taki "kwadracik" ktory jest domoslnie dla tych stron co nie maja favikonki.

 

Jak na screenie: http://img150.imageshack.us/my.php?image=scrtw6.jpg

 

Po prostu, chce miec wszystkie zakladki tak, jak by nie mialy favikonek.

 

Da sie to zrobić ??

 

Z Góry Wielkie Dzięki !!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wielkie !! :)

 

Dziala, tylko tak jak mowisz, nie ma ikon w adresie i w tab'ach, i wydaje mi sie ze juz nie da sie z tym nic zrobić :?

 

Ale i tak wielkie dzieki ze dziala :)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju koszmar !! Szok !! :|

 

Stracilem wszystkie profile w FF :|

 

Ni wiem jak to sie stalo, pierwsze zainstalowalem najnowszego ff na tego starego, i chcialem zrobic nowy profil, ale pierwsze musialem usinąc jeden z dwóch co mialem, i..... usunely sie wszystkie jakie byly :|

 

Nie mam nic teraz kompletnie, zadnych ustawien !!

Cyba sie pwiesic !! :(

 

Powiedzcie co mam teraz zrobic ?? czym mam odzyskac te dane ??

Najwazneijsze to "bookmarks" !! :|

 

Help Me !!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co mam teraz zrobic ?? czym mam odzyskac te dane ??

Najwazneijsze to "bookmarks" !! :|

Help Me !!!! :(

Zaglądałeś do Dane aplikacji/Mozilla/Firefox/ ?

Tam w katalogu z profilem mogły się uchować backupy zakładek -> bookmarks.bak, po zmianie rozszerzenia na html może Ci się udać przywrócić zakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma nic kompletnie !! :(

 

MIalme folder "E:\Dane Aplikacji\" i w nim mailem wszystkie dane probramow, wszystkie profile (firefox, thunderbird) i folder z hasłami rofoform'a :(

I cala zawartosc w/w folderu posla sie jeb.... !!

 

Thunderbird - i wszystkie konta + mejle !!

Hasla kilkadziesiat :/ - udalo sie odzuskac 12 :| programem "file recovery"

No i Firefox poszedł - zakladki ale nie najaktualniejsze tez udalo sie odzyskac na szczescie.

 

Ale najbardziej mi szkoda haseł, bo troche ich bylo :|

 

No jedynie zalamka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam też wtyczka spellbound powoduje problemy w stylu:

- znikanie tekstu z okienek edycyjnych po zmianie okna (trzeba zaznaczyć aby sie pojawił z powrotem)

- czasami przestaje działać środkowy przycisk... (otwierający linka w nowej zakładce)

- czasami mimo focusa na okienku dialogowym gdy zaczynam pisać to FF wyszukuje mi tekstu na stronie (wyszukiwanie inkrementacyjne mam włączone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.9.8.20060108 dokładnie

 

jak piszę coś np tutaj dodając posta, zmienię okienko na powiedzmy konnekta, albo przewinę stronę że okno edycyjne zniknie to znika tekst :) i widoczne są ewentualnie tylko podkreślenia błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.9.8.20060108 dokładnie

 

jak piszę coś np tutaj dodając posta, zmienię okienko na powiedzmy konnekta, albo przewinę stronę że okno edycyjne zniknie to znika tekst :) i widoczne są ewentualnie tylko podkreślenia błędów

Dokładnie takie efekty mam :? po przełączeniu na inną kartę i powrocie do bieżącej tekst znika, widać jedynie podkreślenia, pomaga przewinięcie strony w dół i w górę (nie zawsze).

 

Spellbound Development 0.9.8.20060108 który był razem z Fx 1.5.0.5 v. PurePC instalowany na czysto.

Korzystam ze standardowego edytora wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z firefoxem, nie wiem czy byl on juz poruszany ale napisze moze mi glowy nie urwiecie :)

co jest nie tak kiedy nie chca sie ladowac obrazki w witrynach?

kiedys mialem podobnie i pamietam ze problem tkwil z zaporze ogniowej, teraz zdaje sie jest podobnie bo problem pojawil sie po przeinstalowaniu ZoneAlarma

 

Niestety nie znam/ nie pamietam skutecznej rady na to, moze ktos napisac co i jak ?

 

z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie efekty mam :? po przełączeniu na inną kartę i powrocie do bieżącej tekst znika, widać jedynie podkreślenia, pomaga przewinięcie strony w dół i w górę (nie zawsze).

 

Spellbound Development 0.9.8.20060108 który był razem z Fx 1.5.0.5 v. PurePC instalowany na czysto.

Korzystam ze standardowego edytora wiadomości.

Testowalem Firefoxa wiele razy i w zaden sposob tekst nie chce zniknąć.

Z FF korzysta tez siostra i tez raczej nic takiego nie zauwazyla, bo bym wiedział o tym.

 

Jezeli to jest wina Spellbound to powinno pomóc wyłaczenie sprawdzania pisowni podczas pisania, tylko wtedy pozostanie tylko sprawdzanie ręczne za pomocą opcji w menu.

 

Sprawdzcie bete FF 2. Tam zmodyfiowana wersja tego rozszerzenia jest juz wbudowana na stałe w FF.

 

mam problem z firefoxem, nie wiem czy byl on juz poruszany ale napisze moze mi glowy nie urwiecie :)

co jest nie tak kiedy nie chca sie ladowac obrazki w witrynach?

kiedys mialem podobnie i pamietam ze problem tkwil z zaporze ogniowej, teraz zdaje sie jest podobnie bo problem pojawil sie po przeinstalowaniu ZoneAlarma

 

Niestety nie znam/ nie pamietam skutecznej rady na to, moze ktos napisac co i jak ?

 

z gory dzieki i pozdrawiam

Masz problem z ZA, a nie Firefoxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak sadze ale nie wiem co zrobic aby powrocic do prawidlowego stanu ZA :(

 

ok juz jest wszystko OK, zone alarm mial zaznaczona opcje ad-blocking na high

przepraszam za zamieszanie :)

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...