Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem, ale przedtem chodziło dobrze i bez flasha. Teraz mam od nowa sys postawiony i teraz się takie rzeczy robią...

 

Dodam jeszcze że emoty typu :lol: czy też :rolleyes: Się nie "poruszają" Tylko stoją w miejscu.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Aaa to w opcjach Internet Explorera musisz poszperać (nawet jeśli go nie używasz)wejdz w opcje internetowe, potem zaawansowane i tam się da to ustawić tylko nie pamietam która opcja :( Ale na 100% będa sie poruszac jakt tam ustawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje z IE nie mają nic wspólnego z ustawieniami FF.

- obrazki:

Odznacz tę opcję: Dołączona grafika

Jeżeli nie, to może antywirus, firewall coś blokują.

 

- animowane emotki - w about:config image.animation_mode ustaw na normal. Może któreś z rozszerzeń m aopcję blokowana animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=197728

W tym temacie nie pokazuje mi fotek, a takich jest więcej...

Albo niektóre obrazki na stronach...

 

Miniatury takie z imageshack.us mi pokazuje.

 

paulo Gdzie to mam ustawić?

 

Aaa nie mam żadnych rozszerzeń.

Co najwyżej może Noie zainstaluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że 'Treść', nie mam polskiej wersji, z głowy tłumaczyłem.

Jeżeli odznaczenie tej opcji (screen) i wyczyszczenie cache nic nie daje, to sprawdź w innej przeglądarce czy są obrazki. Może to wina jakiegoś innego programu.

Łączysz się przez proxy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa denerwujące mnie problemy z FF pod Lunuksem.

1. Nie otwiera się w całym oknie tylko tak:

 

Dołączona grafika

 

2. Nie mogę zamykać (ani otwierać) środkowym przyciskiem (scrollem) kart. W windowsie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa denerwujące mnie problemy z FF pod Lunuksem.

1. Nie otwiera się w całym oknie tylko tak:

 

foto

 

2. Nie mogę zamykać (ani otwierać) środkowym przyciskiem (scrollem) kart. W windowsie mogę.

1. wywal coś z

~/dem/.firefox

2. musisz ustawić ten przycisk w myszce w

/etc/X11/xorg.conf

(z pamięci) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja w linuksie siędzę od ~tygodnia, więc mi to niewiele mówi, ale i tak dzięki ;)

heh wiem, obserwuje Towje poczynania od jakiegos czasu ;) (linuks podfirum)

 

1. w katalogu domowym jest ukryty katalog firefoxa (to to samo co w windzie C:\Doc&Set\dem\i_tak_dalej) - pokasuj co trzeba

 

2. jaka masz myszkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiem, obserwuje Towje poczynania od jakiegos czasu ;) (linuks podfirum)

 

1. w katalogu domowym jest ukryty katalog firefoxa (to to samo co w windzie C:\Doc&Set\dem\i_tak_dalej) - pokasuj co trzeba

 

2. jaka masz myszkę ?

1. A co trzeba skasować ?

2. Taką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A co trzeba skasować ?

2. Taką.

1. nie wiem, wszystko oprocz bookmarksów :)

 

2. standardowa popularna myszka, musisz na forach poszukać -> np forums.gentoo.org, forum.suse.pl itp ;) niestety mam inna myszke ale klawisza nie ustawialem nigdy wiec cięzko mi Ci pomóc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poradziłem sobie.

2. Źle mnie zrozumiałeś ;) , albo ja mało precyzyjnie ująłem problem. Otóż przycisk (w scrollu) ogólnie działa, tylko, że pod linuksem ma inną funkcję w FF. Dokładnie chodzi o to, że nie zamyka karty (po klinkięciu na danej karcie), ani nie otwiera nowej pustej karty, po kliknięciu na pasku kart.

Wyskakuje okno z okienkiem błędu:

"Adres URL jest nieprawidłowy i nie może zostać załadowany"

Niezależnie, czy klikam na karcie, czy też na pustym miejscu pasku kart.

Dodam, że na pasku zakładek działa prawidłowo, tzn, otwiera kartę stronę w nowej karcie.

 

Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ono konieczne do tego czego ja oczekuję.

 

Może inaczej zapytam. Gdzie i jak skonfigurować środkowy przycisk myszki (scroll) w FF?

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej zapytam. Gdzie i jak skonfigurować środkowy przycisk myszki (scroll) w FF?

zgaduje ze w xorg.conf :) tam trzeba ogolnie recznie myszke ustawiać. jak? nie wiem, nie ustawiałem, musisz chyba po googlować. ps polecam forum gentoo, masa rzeczy !! -> forums.gentoo.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć głupie pytanie (tzn. dla większości tutaj pewnie głupie ale i tak się zapytam ;) ). Czy korzystanie z różnych skinów do FF (poza tym "defaultowym") może wpłynąć ujemnie na wydajnośc przeglądarki (czyli że np. z jakimś skinem strony łądują się wolniej)? No i czy wszystkie skiny są, że się tak wyrażę, "bezpieczne" czyli że z nimi przeglądarka nie świruje? Pytam bo choć FF używam już od dosyć dawna to jadę na "gołasie" + wtyczka na flasha :lol:. Jakoś nie potrzebuję masy innych udogodnień (nie mam za dużych wymagań ;) ) ale zjada mnie lekka monotonia :). Podobne pytanie mam do wtyczek a mianowicie czy ich używanie może negatywnie wpłynąć na przeglądarkę (w szerokim tego słowa znaczeniu)? Wtyczek i skinów jest od groma a niechciałbym instalować czegoś co może potencjalnie zaszkodzić. Pozdro...i sorry za lamerskie pytania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to i nie chce juz widziec. Sciaga filtrow tysiace a i tak jeszcze nie dziala tak jak ma dzialac. Mialem kiedys kilkanascie filtrow i działały dobrze, ale niestety zapodziałem ten plik i klapa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...