Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nei chce mi mp3 zapisywać na dysk.

Mam tak ustawione okienko w MIMETypes:

 

Dołączona grafika

 

A chcę pobrać mp3 z tej stronki:

http://www.technoparty.pl/index.php?option...parent=category ( u góry znak pobierz )

Zamaist się zapisywać na dysk, otwiera się w FF (w QuickTime)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w sumie tez ff 2.0 lepiej dziala od poprzedniej wersji 1.5.x. tam czasami mialem taki cyrki ze jak powiekszalem znalezione zdjecie w google/graphic to mi sie wylaczal ff \o/ tu tego klopotu nie ma no i na cale szczescie wszystki wtyczki ktore uzywam sa kompatybilne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok działa jak należy :)

 

W TabMixPlus w -> Session przez te zmiany przestawiło się na:

"Show a blank page"

 

Przestawiłem na odpowiednią pozycje i jest ok.

Dzięki.

 

PS. Z Menu Edit korzystam, i właśnie w tym problem że tam się nie da tego przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam nadzieje ze nie zbesztacie mnie za nieprzejrzenie "tylko" 32stron ;) Ale czy jest szansa na zainstalowanie 2 FF na dysku bez mieszania profili i jakichkolwiek komplikacji? Chodzi mi dokladnie o jednego FF normal a drugiego wersje PurePC. Dla mnie i dla brata osobno.

Bez zabawy w jakies konta userow w windzie itd. Po prostu czy jak wrzuce do innego folderu w program files to bedzie wszystko dzialac bez mieszania historii, coockies itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to możliwe. Załóżmy, że masz zainstalowanego "normalnego" FF i zrobiony profil dla brata.

1. Instalujesz FF PurePC do innego katalogu.

2. Uruchamiasz go z parametrem -P

C:\Program Files\Mozilla Firefox PPC\firefox.exe" -P
uruchomi się profile manager.

3. Zakładasz profil dla siebie np. Havoc.

4. Tworzysz skrót do FF PPC z nazwą twojego profilu.

"C:\Program Files\Mozilla Firefox PPC\firefox.exe" -P "Havoc"
Do skrótu dla brata nie musisz dodawać nazwy profilu, jego profil jest profilem domyślnym.

5. Każdy z was korzysta ze swojego skrótu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to kiedyś nie udało tak "ładnie" zrobić jak się to wydaje.

 

Chciałem mieć FF 2.0 i 1.5 i jak zainstalowałem jednego na dysk E: a drugiego na C: i ten na E: miał profil na E: a ten na C: miał na C: i jak uruchamiałem te się jak by widziały, bo wtyczki się sychronizowały przy każdym uruchomianiu danej każdej wersji.

 

W każdym razie dziwnie to wyglądało.

Ale możliwe że coś zrobiłem nie tak, jak powinienem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz już nie pamiętam jak to uruchamiałem, ale wiem że profile miałem w innych lokalizacjach.

 

Może spróbuję jeszcze raz, i zobaczę jak to działa, bo czasem brakuje mi FF 1.5 ;)

Edytowane przez lopik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu ładuje się bez problemu, skoro Adblocka już wyłączałeś, to wyczyść jeszcze cache. Orange u mnie działa. Sprawdź czy działa na innych przeglądarkach. W obu przypadkach przyczyną może też być proxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...